NOWA ERA

JUŻ NADCHODZI...

Jak to dokładnie widać poruszamy się szybko do przodu i żadne kwarantanny nas już nie zatrzymają... lecimy razem z ruchem gwiazd na niebie, a nie z ziemskimi dyrektywami... a tempo naszego marszu ciągle się zwiększa i Ziemia mocno przyśpiesza. Widać, że zbliżamy się do Wielkiego Cyklu. A jest to dla nas czas historyczny, długo czekaliśmy na ten moment... i nic się już nie da zatrzymać, sterują nami gwiazdy, dzisiaj to ich siła nas prowadzi... dzisiaj ich siła ma na nas większy wpływ. Zbliżamy się do Precesji Księżyca i Słońca. I inne planety też będą miały na to swój wpływ. Na niebie ujrzymy Wielki Krzyż, jaki nosili na swoich piersiach starożytni.

Wszystko zaczyna szybko wirować, jak rozkręcony bączek... i podnosi się z dołu do góry. Dzisiaj Gwiazda Polaris znajduje się na biegunie północnym, wkrótce wszystko się zmieni... już wkrótce to inne gwiazdy staną się gwiazdą północną... toteż w północnym zamku na tej Ziemi trwa wielkie oblężenie... i nie jest to kwestią przypadku.

Tam na niebie, gdzie równik niebieski przecina czerwoną linię (ekliptykę) występuje równonoc. Precesja równonocy jest spowodowana siłami grawitacyjnymi Słońca i Księżyca... nie bez kozery stoi w Objawieniu Św. Jana - zostanie strącony z nieba słońce i księżyc i inne gwiazdy!

Tylko jak mamy to zrozumieć? Już niedługo wszystko się wyjaśni... wraz z nadejściem Ery Wodnika. Na Ziemi w tym czasie wybucha prawdziwa rewolucja, człowiek zaczyna dostrzegać swoje prawdziwe przeznaczenie, rozpoznaje swoje prawdziwe dziedzictwo... i weźmie w swoje ręce objawiającą się w nim Prawdę.

Kiedy nastąpi ta Wielka Przemiana, kiedy Era Wodnika zawita w nasze progi?

Kiedy Księżyc będzie w siódmym Domu a Jowisz zrówna się z Marsem...
wówczas pokój zawita w twoim domu i miłość pokieruje twoim życiem!

Vancouver
29 Jan. 2022

WIESŁAWA