NOWA ERA

JUŻ NA NAS CZAS

Nie ulega wątpliwości, że obecnie nad naszym światem panuje wiek ciemności. Toteż mamy tutaj tyle błota, brudu, obłudy i ignorancji. Ale zawsze na świecie po ciemnej nocy nadchodzi jasny dzień, światło zwiększa swoje wpływy i pozbywa się tych, którzy rzucają na nas cienie. Nie pierwszy raz mamy taki okres na naszym globie i nie jedna cywilizacja zmagała się z ciemnością.

To co dziś mamy, to histeria i manipulacja, szczególnie strefa polityki, media i religie, które nie są gotowe na odejście do krainy cienia. I tworzą nowy rodzaj wojny... i uderzają nas swoimi piorunami... abyśmy się ich bali i byli im posłuszni. I przechwycili nasze dzieci i robią z nimi dziwne eksperymenty, wielu z nich spędza większość czasu w osobistym piekle... bo ten wampir, który obecnie rządzi Ziemią chce, aby były zniszczone.

Ale już niedługo zostanie przywrócona prawdziwa sprawiedliwość, a umysły ludzi staną się czyste jak kryształ... i zamieni to miejsce nienawiści na miłość, prawość i dopilnuje, aby ludzkie namiętności nie szkodziły nikomu.

Wielu ludzi zostaje budzonych z długiego snu... ci, którzy mają klucze do własnej przeszłości... wyjdą naprzeciw tej śmierci z długimi pazurami, która okazuje nam na każdym kroku wrogość.

Hej bracia i siostry...
i wy weźcie błyskawice w dłonie... !
Ale nie po to, aby burzyć i zabijać,
tylko po to, aby pokazać potęgę Światła...
bo Światło to najlepsza nasza broń przeciwko demonom.

My dzieci Światła pokażemy, że mamy na tyle siły i odwagi, aby przeciwstawić się panom ciemności. To nasz rodzaj wojny... z błyskawicą światła w dłoni!

Każdy jeden cykl na Ziemi kiedyś kończy się...
i ci nasi nowobogaccy “przyjaciele”, którzy nas gnębią będą musieli z hukiem odejść.
Każdy cykl się odradza... ale świat nie kończy się...
ludzie wdychają nowe powietrze
i powoli odradzają się.

Wszystko dzieje się wewnątrz nas, w naszej świadomości, w naszych sercach... i to cały czas... toteż ten demon podstępu i strachu zastawia na nas pułapki i ślepi oczy nową technologią, próbuje rozproszyć naszą wewnętrzną wiedzę i mądrość...

bo wie, że to my dzieci Światła zakończymy ten okres panowania ciemności... wie, że to nie mechaniczna broń będzie naszym orężem w tej wojnie... tylko nasza wiedza i mądrość, która zapali się w nas jak potężna błyskawica... bo my pochodzimy z kolebki Sławian...

i świecimy jasno i patrzymy w kierunku światła przyszłości...
i to my podniesiemy świat i obudzimy wczesnym rankiem słońce...

a słońce nauczy nas kochać
i pokaże czym jest boska miłość...
bo my od zawsze byliśmy kochani przez słońce...

więc przebudźmy się...
już promienie słońca grają na naszych szybach
i oferują nam na własność horyzont.

Vancouver
10 July 2018

WIESŁAWA