NOWA ERA

GWIEZDNE NASIONA

Podczas tego konkretnego cyklu ewolucji, który prowadzi do obecnej osi czasu Wniebowstąpienia, zeszło na Ziemię wiele odmian świadomości dusz, z różnych Wszechświatów. Dołączyły do naszych cyklów reinkarnacji w różnych celach, nie koniecznie dobrze wpływających na tą oś czasu.

Wiele z nich jest ciągle biologicznie ograniczonych, inni już nie i nam pomagają. Każdy przybywa ze swojej stacji tożsamości. Osoby, które są nam pomocne, bardziej przebudzone pomagają uwolnić planetę Ziemię z jej energetycznego ucisku, nałożonego przez kontrolę umysłu, fałszywe religie, to są destrukcyjne linie czasowe, narzucone przez obcych, którzy nie są życzliwi dla ludzkiej rasy... wszystko w celu zniewolenia planety Ziemia. Toteż nadal robią wszystko, aby zakłócić proces Wniebowstąpienia, nie pozwolić wznieść człowiekowi jego prawdziwej natury.

A my dzieci światła walczymy tutaj o odzyskanie Ciała Chrystusowego, a nie o jakieś tam ziemskie kutamary, które zostały w nas zamazane przez te obce byty. Obce byty wymazują z nas na wszystkie sposoby naszą prawdziwą naturę, aby zniszczyć w nas prawdziwe gwiezdne ziarno, ująć z nas te prawdziwe Wartości Świadomości Chrystusowej. Wszystko to zaczęło się około 5 500 lat temu, kiedy nastała Kali Yuga... ale ten czas już się kończy... Kali Yuga odchodzi... i wali się kolos na glinianych nogach.

Dziś już powszechnie wiadomo, to co się dzieje wokół nas, to wojna psycho-duchowa, która dobiega końca, i te niedojrzałe duchowe pomioty muszą już odejść... ten cykl już się kończy i ważność ich urzędowania, cokolwiek by jeszcze nie uczynili, nie zatrzymają już tego procesu.

Już otwiera się Okno Neutronowe między 3D Ziemią, która przecina się z uniwersalnymi bramami trans harmonicznymi. Osie czasowe tych trans-bram, to te, które pozwolą nam, dzieciom Światła, wrócić do Prawdziwego Domu.

Niestety, wielu próbuje jeszcze za wszelką cenę niszczyć nasze dusze, wypaczać nasze myślenie, nasze programy wniebowstąpienia, poprzez swoje programy seksualnego okaleczania, klonowania, używają w różnych celach naszych fizycznych ciał, wprowadzają w pułapki żywieniowe i dużo, dużo więcej, aby zniszczyć nasze świetliste kody. Aby złamać w nas Prawo Jedynego i zachęcić do stylu życia - „hulaj dusza, piekła nie ma”... a w Prawie Jedynego wyraźnie Bóg nam mówi, co w nas lubi a co nie!

Świadome dusze szybko rozpoznają te programy ludzkiego zniewolenia. Szczególnie naszym kontrolerom ciężko jest przebić się przez grupę ludzi, z grupą krwi Rh(-), z natury są pozbawione genetycznych obciążeń, ponieważ pochodzą z pierwotnego ludzkiego DNA z gwiazd. Dlatego osoby z grupą krwi Rh(-) są bardzo cenną zdobyczą dla kontrolerów Ziemi... ale pomimo że przeszły w swoim czasie wielokrotnie, multum genetycznych zmian, to ich ciało w swoim czasie ma zdolność oczyszczenia się i odrodzi się... jak mlecz, który łamie nawet beton i wzrasta do słońca. Ponieważ mają zdolność odbierania sygnałów z Niebieskiego Promienia Orafim, który jest ich rodzicielskim promieniem. Kiedy się przebudziłam w roku 2000, miałam pokazany taki mlecz, śmiał się do mnie wesoło!

Dzisiaj odzyskujemy te Gwiezdne Nasiona ze Świadomością Chrystusową, na osi naszego Wniebowstąpienia, aby pomóc ludzkości w procesie ewolucji. Są to Wielkie Dusze, które zmienią naszą przyszłość... a my znajdźmy je na tej Ziemi i uszanujmy ich obecność w tym tak trudnym czasie, bo ich żywot nie jest tu łatwy!

Vancouver
01 Apr. 2023

WIESŁAWA