NOWA ERA

GALAKTYCZNY KLUCZ
LINK! GALAKTYCZNY KLUCZ - WIERSZE

Jak długo istnieje świat? Kiedy pojawili się na nim ludzie? Czy jest choćby jeden jakiś dokument, który o tym mówi? Ostatnie lata przynoszą coraz to nowsze informacje o nadchodzących zmianach na kuli ziemskiej. I rodzą się nowe mity o epoce wielkiego dobrobytu, nadciągającego "Złotego Wieku" i przerażające informacje o katastroficznych zmianach, które mogą spowodować koniec ludzkiego istnienia.

Nadciągający Pierścień Światła, który jest zapowiedziany i dokładnie wyliczony na rok 2012  jest dla Ziemi i dobrodziejstwem i falą oczyszczenia. A jeszcze do tego naukowcy z niepokojem obserwują planetę Nibiru, kilkakrotnie większą od Ziemi, która właśnie pędzi w naszym kierunku i też w przybliżeniu około roku 2012  będziemy w jej zasięgu. Co prawda obiecują, że z ziemią się nie zderzy tylko jej ogon zamiecie, któryś z biegunów naszej planety. Ale dla Ziemi równa się to z całkowitą zagładą.

Jeszcze nie wiadomo, jak się to rozegra bo Nibiru ciągle zmienia kierunki i trudno wyczuć co dalej nastąpi i którego bieguna Ziemi dotknie swoim ogonem, złożonym z wielu potężnych meteorytów. Nie wiadomo, z której strony wejdzie w zasięg Ziemi, ponieważ porusza się po niestabilnej orbicie.

Otwarcie wypowiada się już NASA, nie ukrywa tego faktu, że Planeta Ziemia jest w niebezpieczeństwie. A nawet słyszę, że Watykan obserwuje z wielkim niepokojem przez własne teleskopy ruchy tej planety, i to od dość dawna. Świat zmierza ku nowemu. I pięknie mówią wyrocznie Majów, że będzie wielkie oświecenie na Ziemi... i brzmią groźnie bo wszystkie zmiany poprzedzające ten okres nie będą lekkie.

Czy jest dla nas ludzi i dla naszej Ziemi jakiś ratunek? Jest!

Egipt -  trzyma energetyczny klucz galaktycznej mądrości - w jaki sposób uratować Ziemię i ludzkość. Również tam znajduję się tajemnica jak człowiek może powrócić do swojego Świętego Źródła. Starożytni rozumieli człowieka połączenie z gwiazdami. Umieli wykorzystać energię kosmosu w życiu na ziemi i dzięki niej potrafili wspiąć się wyżej spirytualnie. Jedną z gwiazd, z której płynie wielki strumień oświecającej energii jest Syriusz. Starożytni Egipcjanie znali klucz do własnego przeznaczenia i do wejścia do krainy nieśmiertelności. Znane było u nich powiedzenie, "...w czasie Prawdy wszystko się odmieni i starożytna ukryta wiedza przebudzi się..."

Isis -Królowa Nocy z Syriusza podnosi nasze serca, nasze światło, prowadzi Świat do odrodzenia. Ubranie, w które ona nas ubiera musi wytrzymać.

Czas Prawdy - ten czas nadszedł właśnie teraz. Egipt jest w tym czasie sercem potęgi mistycznej, gdzie mistrzowie rozmawiają jak przebudzić mądrość. Właśnie ta mądrość pozwoli nam wejść we wspaniałą nadchodzącą epokę i żyć spokojnie tworząc lepsze jutro.

Egipt jest tą ziemią, na której mistyczna alchemia wyzwoli wielką energię i dokona procesu oczyszczenia, ochrony i transformacji całej naszej planety i życia na niej. Doprowadzi ludzkość do pełnego oświecenia. Ten klucz czeka na ożywienie.

Ziemski ogród, w którym żyje człowiek dopełnia się  i nasza misja dobiega końca. Ludzie na Ziemi są prawie kompletni do pełnego oświecenia.

Thoth - alchemik, magik, kronikarz mądrości pozostawił nam po sobie Szmaragdowe Tablice. Są też znane pod nazwą Tabula Szmaragdina. Pierwszy i wielki kronikarz zamierzchłych czasów,  mówi się o nim, że to on wynalazł pismo. Był również doskonałym astronomem i lekarzem. Jak głoszą liczne legendy reinkarnował się w ludzkim ciele, jako Thoth i Hermes Trismegistus.

Pierwsza jego inkarnacja sięga Atlantydy, na której żył i piastował urząd Króla i Kapłana. Thoth w Szmaragdowych Tablicach spisał wydarzenia, sięgające czasów datowanych na 36 000 lat życia na Ziemi a nawet wspomina te wcześniejsze okresy, liczące ok 50 000 lat. Jego mądrość wywodzi się z wewnętrznego Świata Bogów. W Szmaragdowych Tablicach opisuje jak przemienić metale w złoto i jak osiągnąć drogą transformacji własny spirytualny rozwój, jak wynieść ciało i ducha człowieka na wysoki level doskonałości. Znaleźć tam można obszerne informacje o prawdziwej naturze DNA człowieka i jak ta struktura pracuje we Wszechświecie. Oryginalne Szmaragdowe Tablice mają ok. 10 000 lat. Były tłumaczone na język grecki właśnie przez Hermesa Trismegistusa, zwanego nam z greckiej mitologii Hermesa, około roku 400 p.n.e.

Po zatopieniu Atlantydy Thoth przewiózł Szmaragdowe Tablice na nowy ląd do Egiptu. Na tym nowym lądzie był królem o imieniu Khufru lub Cheops. Piramidę budowano długie lata. Krążą rożne legendy głoszące o jej powstaniu. Piramida Cheposa zawsze przyciągała swoim ogromem, jak również Sfinks, który siedzi obok na straży. Dzisiaj nie jest to tajemnicą, że Wielka Piramida dokładnie jest połączona z pasem dalekiego gwiazdozbioru Oriona, ze znakiem zodiaku Wodnika. Poprzez Wielką Piramidę promienieje z Oriona na Ziemię potężna energia. Ale mało kto wie, że również od środka Ziemi wnika do niej potężny strumień energii, z miejsca zwanego - Halls of Amentii  Hole Amentii. Jest ono dokładnie opisane w II Szmargdowej Tablicy Thotha. Miejsce, ukryte głęboko w Sercu Ziemi, gdzie leży wyspa zatopionej Atlantydy, i energetyczny zapis całej historii naszego globu.  

Halls Amentii - kraina (record) śmierci i życia, która w drodze zatopienia i wynurzenia da światu nowe bycie, wielką transformację - śmierć i zmartwychwstanie. W starożytnej Krainie Mu (ok. 70 000 lat) był ten proces oznaczany symbolem krzyża Tau -T.

Halls of Amenti jest kąpana w ogniu nieskończoności wszystkiego. Halls Amentii - ciężko ująć w dwóch słowach co naprawdę znaczy ta nazwa więc piszę w punktach dla lepszego zrozumienia.

a) Zbiór wszystkich zapisów Ziemi i ludzi od początku istnienia,
b) Księga Akaszy,
c) Zbiorowa nadświadomość,
d) Zbiorowa pamięć,
e) Reinkarnacja i karma,
f) Iluzja

Właśnie w tym miejscu schowana jest cała mądrość i wiedza Ziemi i ludzkości. Niczym potężna biblioteka, utworzona poprzez życie człowieka aż do jego osiągnięcia stopnia - Mistrza Życia.

Dzieci Światła w liczbie 32 - Wielkich Master - cały czas pomagają ludzkości wspiąć się coraz wyżej. W II tablicy czytamy, że ten punkt w środku Ziemi jest tym ciemnym biegunem, z którego człowiek wzlata prosto do Światła. Siedmiu Wielkich Bogów trzyma przestrzeń i czas wokół nas pomagając osiągnąć człowiekowi nieskończoną mądrość. Wtedy taki człowiek, już w pełni oświecony staje się światłem. Są to nasi starsi bracia, którzy krok po kroku wyprowadzają człowieka z krainy śmierci by na zawsze połączyć nas z Jednością. Król Cheops posiadał tą mądrość i Wielka Piramida została zbudowana w tym miejscu, gdzie w głąb Ziemi skrywa się nieznana kraina śmierci. W swoim czasie połączą się dwa bieguny: życia i śmierci, i niczym most zawieszony po obu stronach rzeki pozwoli nam ludziom wejść do Krainy Wiecznej Szczęśliwości.

Po wybudowaniu przez Cheposa Wielkiej Piramidy w Gizie umieszczono w niej Szmaragdowe Tablice. Przez długie wieki kapłani egipscy spisywali na ścianach Świątyń tłumaczenia tych tablic, które zawsze były dostępne dla wszystkich. Mówi się, że oryginalnie było 13 tablice spisanych ręką Thotha. 12 tablic ocalało a 13 po śmierci Thotha, gdzieś przepadła. Wszystko wskazuje na to, że została pogrzebana razem z ciałem Króla Cheopsa na płaskowyżu w Gizie. Kiedy ludzkość ją odzyska będzie to wielka pomoc w poznaniu starożytnej mądrości i w przebudzeniu nowej ery, pomoże w spirytualnym zrozumieniu mądrości Wszechświata. Właśnie zdanie, które zacytowałam wcześniej, "... w czasie Prawdy wszystko się odmieni i starożytna ukryta wiedza przebudzi się ..."mówi, że Egipt jest punktem rozpoczynającym to wielkie mistyczne
przedsięwzięcie. A "czas wielkiej prawdy" właśnie się zbliża
- Epoka Wodnika.

Świątynie wzdłuż Nilu symbolicznie reprezentują furtki do centrów czakr w naszym ciele. Kiedy wejdziesz do świątyni mądrości, Wielkiej Piramidy wtedy uruchomisz pamięć własnego ciała. Obudzisz komórki pamięci a te w drodze własnej alchemii wejdą w związek ciał: fizycznego i duchowego. Taki człowiek osiągnie stan boskiego zrozumienia poprzez własną podwójną biegunowość, moc życia i w końcu - stania się światłem.

Wielka Piramida w Gizie jest drzwiami między światem materialnym i światem galaktycznym. Jest furtką do mądrości Wszechświata. Nasza podroż w daleki wymiar rozpocznie się w królewskiej komnacie w Piramidzie Cheopsa w Gizie.

Trzynaście wieków temu Egipt był pełen chaosu i wielu kapłanów egipskich zostało wysłanych w inne części świata. Kilku z nich emigrowało do Ameryki Płd. Zabrali ze sobą Szmaragdowe Tablice. Osiedlili się na Jukatanie w kulturze Majów i przekazali tablice ich kapłanom. Były przechowywane w Piramidzie Boga Słońca. Po najeździe Hiszpanów na Jukatan zapomniano o tych mistycznych skarbach. Pierwsze tłumaczenia - w wielkim skrócie, na które pozwolili ówcześni ich opiekunowie opublikowało dopiero w roku 1925. W dalszym ciągu te tablice są trzymane w sekrecie.

Kosmiczne echo naszych dusz woła,
Zapamiętaj kim jesteś?
Skąd się wywodzisz!
Pamiętaj, jesteś cząstką Jedności.

  I odpowiedź echa w czasie...

Kiedy twoja dusza gotowa na powrót do Źródła. Użyj energetycznych drzwi w Egipcie... zażądaj aby twa dusza otrzymała swoje dziedzictwo, złożone ze wszystkich twoich żyć, wielką mądrość, prawdę i miłość. Raduj się i świętuj z powrotu do domu.

Rozgłaszaj prawdę wszystkich wieków, i tych sekretnych bogactw ukrytych w tobie. Giza - Wielka Piramida - jeden z najbardziej potężnych punktów na naszym globie. Tu Sfinks z twarzą lwa łączy Niebo i Ziemię. Ukrywa wielką wiedzę od początku istnienia. To miejsce jest Wielkim Źródłem Energii, która swą mocą promieniuje na Matce Ziemi.  

Piramida Cheopsa to galaktyczny klucz do naszego ocalenia. Ochroni człowieka i Ziemię, przybliży do Boga. Twa wędrówka dobiega końca. Napijesz się wody z czystego źródła. Już ją niesie dla świata - Wodnik.

2006 rok

WIESŁAWA