NOWA ERA

FURTKA 8-8-8
(CZĘŚĆ 2)
LINK! DO CZĘŚCI 1

LINK! DO CZĘŚCI 3

PODAJĘ CI DŁOŃ

Bóg jest Jedynym moim słowem...
Niech Boskie Światło, Miłość i Moc
spłyną na mnie!

Od dzisiaj nie przyjmuję
żadnych uwarunkowań od innego środowiska,
od niczego co mnie otacza,
Jedynie od Boga, od mojego Jedynego Dobra.

Przyjmuję tylko światło Jedynego Boga
i utwierdzam się w Jego Prawdzie.
Jestem Dzieckiem Boga Doskonałego,
który mieszka w moim sercu
i tylko przed Nim otworzę swoje bramy.
Tylko Jemu pozwolę działać w sobie.

Uwalniam Go całym sercem swoim,
uwalniam Go całą duszą swoją,
uwalniam całą myślą swoją,
uwalniam całą siłą swoją.

Nie dam zwyciężyć się złu,
tylko zwyciężę zło dobrem.
Boska moc mnie wspomoże
swoim niewyczerpanym zapasem miłości.
Buduję w sobie miłość bez miary,
instaluję swoje serce w Sercu Boga!

Boże,
obmyj mnie swoim strumieniem Światła,
niech zakosztuję Twojej rozkoszy
bycia w miłości, radości i pięknie.
Napój mnie nieśmiertelnym nektarem
z twojej kryształowej wiecznej rzeki,
która płynie przez czas i przestrzeń.

Jestem Twoim kwiatem,
Twoim tańczącym motylem,
który pragnie zjednoczenia z Twoim Światłem.
Niech się tak stanie!

Kochani! W związku z nadchodzącym wielkim kosmicznym wydarzeniem, instalowaniem ósmej wielowymiarowej furtki w dniu 8 sierpnia 2008, która wpuści na naszą Ziemię wielką falę światła o wielkiej częstotliwości i otworzy przed nami wyższe rzeczywistości, każdy kto pragnie wejść do Bożego Królestwa powinien właściwie się przygotować. W bieżącym roku ten dzień 8 sierpnia jest bardzo ważny, słońce w znaku Lwa otworzy nowy cykl na Ziemi i jej mieszkańców. Najwięcej światła wniknie 8 sierpnia, ale ten okres będzie trwał aż do 16 sierpnia. 21 lat temu 16 sierpnia 1987 roku miała miejsce Harmoniczna Konwergencja, nastąpiło przebudzenie Ziemi, kosmiczny zegar zasygnalizował nadchodzący Złoty Wiek. Boskie kosmiczne ziarna, które w tym czasie inkarnowały się na Ziemi zaczęły kiełkować.

8-8-8 - galaktyczna furtka zaczyna wpuszczać światło z Najwyższego Źródła, Ziemia jeszcze nie zaznała podobnych wibracji. W ludzkich ciałach budzą się dziwne symptomy, wielu przechodzi nieznane choroby, dziwne dolegliwości, szukają ratunku u lekarzy nie podejrzewając, że ich problemy są związane z nadciągającym oświeceniem.

Nasza Ziemia będzie podłączona do Wielkiej Piramidy Światła i umieszczona w wyższym piątym wymiarze. Znajdziemy się w grupie starszych duchowych braci. W tym dniu starajmy się połączyć nasze siły we wspólnej modlitwie, medytacji i pilnujmy swoje zachowania.

Ukochany Ojcze - Matko!
Proszę o najwyższe Dobro
dla całego świata, dla wszystkich żyjących istot.
Wetchnij w nas Boski dech, swój dar wolności
i napełnij nas sekretnym niewyczerpanym
źródłem miłości.

Unieś do naszych spragnionych ust
swój Kielich Zjednoczenia,
Twej Wielkiej Tajemnicy,
uczyń harmonijne połączenie,
na którym chcemy popłynąć
do twojej wiecznej krainy.

Uwolnij w naszych ciałach
swój Boski Eliksir, najczystsze źródło, święty owoc,
który aktywuje ciało, przemienia duszę.
Obudź nas z głębokiego snu
abyśmy w pełni doświadczyli Twojego blasku.

Wyciągasz dłoń
a my pragniemy ją uchwycić,
dosłyszeć Twoje cudowne pieśni.
Niech nas od dzisiaj
prowadzi tylko Twoje Światło;
Mocy, Prawdy i Miłości.
Niech się tak stanie!

Pamiętajmy! To my sami jesteśmy twórcami naszego środowiska, własnej myśli, własnego czynu. Czy idziemy drogą Prawdy, Sprawiedliwości czy rozrzucamy wokół siebie robaczywe ziarno; złości, zazdrości, kłamstwa czy w Boskiej pszenicy siejemy kąkole; odwracamy Prawdę i mącimy innym zmysły ... niby niewinne, mało znaczące, ale kiedy połączą się z innymi podobnymi wibracjami utworzą potężną negatywną bombę o wielkiej destruktywnej sile. Uważaj co tworzysz, przyjdzie czas, że każdy będzie zbierał swój własny plon, właśnie ten, który sam posiał.

Wdycham czyste Światło Boga,
wdycham czystą miłość,
niech ten nieskalany oddech
oczyszcza wszystko
co nie jest harmonijne w moim środowisku.

Wielu z was doświadcza ostatniej inkarnacji na Ziemi, nie jest ona łatwa, pełna nowych wyzwań, uwalniania się od bólu, cierpienia, przegrupowania swoich wartości Tylko czystość myśli, uczuć i uczynków stworzy piękno twojej duszy, połączy z Sekretnym Sercem. Bądź świadom tego!

Sekretny Rozum,
Sekretne Serce Boga
odepchnie każdą destruktywną energię,
oddzieli ciemność od światła.
Piramida, w której Ziemia będzie osadzona
jest zbudowana z najczystszej esencji.

Niebo daje nam wszystkim wielką szansę, oferuje własny ogród na nasz własny użytek. Przeniesienie Ziemi w piąty wymiar czasu pozwoli nam żyć w okolicy Potężnego Zamku, który jest zawieszony w centrum Uniwersum. Galaktyczna furtka - zwana Lwią Bramą wpuści do Potężnego Królestwa, wracamy do swojej ojczyzny.

Przez nową furtkę będzie wlewać się Energia Chrystusowa. Nie oznacza to, że już mijają wszystkie nasze problemy. Nie będzie jeszcze łatwo i życie wielu napełni się cierpieniem;

"... Nie płacz! Zwyciężył lew z pokolenia Judy, korzeń Dawidowy i może otworzyć księgę i zerwać siedem jej pieczęci ... " (Obj. Jana 5:5).

Na Ziemi jest bardzo dużo zła, przemocy, kłamstwa - nowe energie wytoczą wielką wojnę. Do Bożego Królestwa wejdą tylko oczyszczeni, kroczący drogą prawdy.

"... i nie wejdzie do niego nic nieczystego ani nikt, kto czyni obrzydliwość i kłamie,
tylko ci, którzy są zapisani w księdze żywota Baranka ..."
(Obj. Jana 21:27)

Wszystko co mało wartościowe musi odejść, pomyłki zebrane na przestrzeni tysięcy lat, złość, obawy ... uwalniające się negatywne emocje uderzą boleśnie nie w jedną osobą a jeszcze mocniej w nosicieli światła ..., ale tego procesu nie da się przejść bezboleśnie. Proces burzenia starych struktur i budowy nowych nigdy nie odbywa się bez bolesnych doświadczeń. Kształtuje się zupełnie nowa rzeczywistość, wielu ludzi nadal ma ogromne problemy ze zrozumieniem nowych kosmicznych Łask. Ludzie są na różnym stadium rozwoju; budzenia się i są już przebudzeni, każdy z nich inaczej zareaguje. Nowe energie zharmonizują świadomość zbiorową, ale wprzódy musi dojść do wielkiego oczyszczenia.

Każda osoba jest niepowtarzalną strukturą utkaną z innego światła, gramy na odmiennych strunach swoją indywidualną muzyką. Dźwięki, barwy, nowe częstotliwości są naturalnym etapem rozwoju ewolucyjnego. W chwili wkroczenia w inny wymiar człowiek zacznie odbierać siebie ponad czasem.

Oczyszczenie ... a z tym jest związane cierpienie jest wojną dwóch przeciwnych sobie energii, które okupują to samo ciało, walczą o tą samą duszę. Gdy umrze w ciele negatywna siła narodzi się czysty energetyczny wzorzec, umożliwi nowy sposób myślenia, postrzegania, da duszy wolność.

Moje czarne myśli i emocje,
wybaczam wam zupełnie,
zostawcie mnie w spokoju.
Ja od dzisiaj przyjmuję tylko Światło Boga Jedynego
i utwierdzam się tylko w Jego Prawdzie.
Akceptuję i przyjmuję tylko Boga,
moje Najwyższe Dobro.

Proces oczyszczenia jest dla człowieka wielka Łaską, która przychodzi prosto z Nieba. Otwierają się nowe bramy, napływa wielkie światło, nowe informacje, nowe połączenia. Ucieczka przed cierpieniem blokuje negatywne energie, dochodzi do jej zastojów w polach energetycznych. Trudno będzie przejść przez nowe bramy z tym potężnym plecakiem ... bo droga do Nieba czym wyżej tym bardziej się zwęża... jak piramida ...

Opuszczamy stare życie, wznosimy się na wyższy poziom, najwyższy czas na osobiste przewartościowanie. Wielu z nas jest już gotowych, wielu ciągle się zmaga z własnym bagażem, nadal prowadzą podwójną grę ... chcą być tu i tam ..., ale tylko wtedy przejdziesz najwyższe bramy kiedy oddzielisz te dwie drogi. W dalszym ciągu bardzo duży procent ludzi jest w ogóle nieprzygotowanych na nowe czasy. Dla tej grupy nowa rzeczywistość będzie wielkim szokiem, zostaną zamknięci we własnych obwodach ze swoim uśpionym DNA.

Po przejściu Ziemi przez ósmy poziom świadomości furtka 8-8-8 zmusi niejedną duszę do zmiany swojego postępowania albo do opuszczenia Ziemi. Brzmi to groźnie ..., ale nie obawiajcie się, człowiek może zmienić swoje życie w mgnieniu oka ... musi tylko sam tego chcieć z głębi własnego serca.

"... Byłem umarły,
lecz oto żyję na wieki wieków
i mam klucze śmierci i piekła ... "

(Obj. Jana 1:18 )

Vancouver
28 July 2008


WIESŁAWA
 

The Hand of God: Images of the Cosmos