NOWA ERA

FILAR ŚWIATŁA - TARCZA 12D

Aurora z siedmiu Wyższych Niebios w Andromedzie, dzisiaj wspiera nas w procesie Wniebowstąpienia.

Wszechświatowe Źródło Boga, zwana jest Aurorą, która jest połączona również ze Strażnikami, którzy intensywnie pomagają Ziemi.

Aurora to jednostki świadomości, promienie płynące ze Wszechświata, które żyją w zgodzie z Kryształową Gwiazdą i Inteligencją Jedności.

Aurora to Trójfalowe Oświetlenie. Istnieją trzy kompletne Trójfale połączone w jedno pole, tzw. siatkę oświetlenia bez ładunku elektrycznego lub separacji.

Strażnicy powiązani są z Aurorą, bronią Prawa Jedynego dla całego życia. Komunikują się z nami za pośrednictwem sieci - portali Aurora i Łuku Matki. To jest klucz do naszego uzdrowienia, przebudzenia i Wniebowstąpienia. Uzdrawiają nas żywiołki z Aurory i leczą nasze ciała. Usuwają z nas martwe światło i uleczają częstotliwości rdzenia i naszych jednostek świadomości, rozprawiają się z czipami, które zostały w nas osadzone... i budzimy się.

Żyjemy w czasie Wniebowstąpienia... ale człowiek nie może wniebowstąpić tylko o własnych siłach, potrzebuje wsparcia poza ziemskim ciałem. Ostatecznie to promienie 12 Strażników Filaru, czyli połączonej Sieci 4 Filarów Człowieka.

Te Filary, zwane są także Filarami Aurora, są kolumnami, które działają jako bezpieczne strefy i są przejściem między Drogą Mleczną i Galaktyką Andromedy.

Główne filary, to masywne Filary Światła i Dźwięku, które są związane z tworzeniem harmonii całego ludzkiego ciała, 12 Plemion, to genetyczny szablon DNA, z 144 jednostkami świadomości. Kiedy osiągniemy taki szablon (Filar), zawierający wszystkie genetyczne pierwiastkowe materiały i zbierzemy historie ras w całym cyklu ewolucji rasy rdzennej, wówczas wniebowstępujemy.

Pod koniec każdego Kosmicznego Cyklu jest aktywowane Wniebowstąpienie, to jest aktywowanie ukośnych linii poprzez pionowe połączenie, tworząc 3 równoległe Wszechświaty, które łączą się razem poprzez aktywowane 4 Filary męskiej sieci. 12 Strażników zostaje zakotwiczonych na Ziemi.

Ludzkie ciało świetliste musi odpowiednio wzrosnąć, musi tworzyć energetyczną tarczę, podstawową tarczę Markabah. Tarcza 12D jest organiczną częścią ciała świetlistego, każdej anielskiej ludzkiej istoty, która jest już połączona z wewnętrznym Chrystusem... inaczej nie rozpalimy w sobie Potrójnego Płomienia, który aktywuje tą tarczę pod naszymi stopami, to nie mamy tej energii i siły, aby tą naszą „ludzką rakietę” wynieść na wyższy poziom.

Słup Światła jest w kolorze platynowo-białym, to widmo częstotliwości 12 wymiarowego Promienia Chrystusowego, który został przywrócony Ziemi w roku 2000.

Słup Białego Światła - Antahkarana, inaczej Tęczowy Most, połączony z naszym pionowym kanałem (linia Hara) i połączony ze wszystkimi poziomami świadomości. Podnosi się do góry, kiedy otwieramy się w naszym polu na inne pomosty (poziome linie), otwierające wyższą świadomość. Odnosi się do duchowej części człowieka, jeśli komuś towarzyszy w tym życiu, ta osoba jest już Wniebowstąpiona od czasów Lemurii i ma w tym obecnym życiu jeszcze więcej do zrobienia.

W Chinach znany jako symbol sześcioramiennej formy zamkniętej w kole (yang i yin).

W Tybecie - jantra... ogólnie poprzez nauki wschodu jest przedstawiana jako dwuwymiarowy sześciokąt lub trójwymiarowy sześcian z 3 siódemkami wewnątrz koła (7 czakr, 7 Niebios... itd.).

Ten symbol to mocna konstrukcja, jako zasada męska i żeńska i może być reprezentowany w kwadracie i krzyżu, aby wzmocnić jego energię.

Męski symbol ma grubsze ramiona, zwiększa witalność, szybkie gojenie, wzmacnia czakry.
Żeński, ma cieńsze ramiona, delikatniejszą konstrukcję, łagodzi urazy i emocje.

Kwadratowy symbol Antahkarany to 16 małych symboli (16/7), zamknięte w kwadracie, odpędza negatywne energie.

Kosmiczny Krzyż składa się z 13 małych struktur z 7 przecinającymi się poziomymi liniami, oczyszcza serce, otwiera je na pozytywne energie.

12D, Sześcioramienna Gwiazda - Biały Promień - Jedność z Bogiem, jedność w ciele świetlistym, oznacza jedność między mężczyzną i kobietą, męskimi i żeńskimi energiami, które istnieją w każdym człowieku. Tylko w takiej formie możemy komunikować się z Wyższą Jaźnią. Ten 12 wymiarowy Boski Promień Świadomości, zawiera odcisk wszystkich 144 strun subharmonicznych ze wszystkich 12 wymiarów w Uniwersalnej Matrycy Czasu.

Potrójny Płomień, główny założycielski Twórca połączył 13D - Niebieski Promień, 14D - Złoty Promień, 15D - Fioletowy Promień. Te 3 pierwotne pola dźwiękowe stworzą 15 wymiarowy model naszej matrycy czasu, połączenie się i zjednoczenie całej linii Hary (1-15), naszej ludzkiej Krystalicznej Gwiazdy lub inaczej - Wcielonej Istoty Świadomości Chrystusa. To jest już inna Kryształowa Matryca, na dużo wyższym poziomie, jaką ludzie obecnie posiadają.

Ciało Krystaliczne, które zawiera kody światła, zasady Wiecznego Chrystusa, a to jest wieczne połączenie życia, jako Jedynego Źródła... i może połączyć się z nami za pomocą naszego kryształowego ciała, tej już stworzonej doskonałej matrycy, która stanie się jeszcze bardziej potężna w naszej przyszłości, w następnej fazie podczas dalszych cykli ewolucji. Pisałam o tym w książce „Złoty Rydwan”.

Póki co, przed ludzkością jest większe zadanie, na którego progu właśnie się znajdujemy, zbudowanie tarczy 12D... ale nasze ciała muszą być zintegrowane i połączone poziomo.

Niestety... ludzkość ma z tym trudności... i ludzie tego tematu nie rozumieją dobrze... i wykorzystują to nasi kontrolerzy, nie chcą, aby ta wiedza była rozpowszechniana, aby się przedarła do naszego codziennego świata i robią wszystko, aby nas zająć czymś innym... i dlatego nie usłyszymy od nich nawet jednego słówka na temat Wniebowstąpienia. Słyszymy za to inną narrację... nowe choroby, wirusy, a nawet wojna... etc... jednym słowem, przeciwny biegun: śmierć i zagłada i czynią wszystko, aby nas wepchnąć w ich bramę otchłani o niskich wibracjach.

Człowiek przebudzony potrafi już prawidłowo zweryfikować swoje energie, które gromadzą się w jego przestrzeni i w polu aury... i wystarczy podnieść swoje pola na wyższe pola świadomości... ale to też nie znaczy, że musimy uciekać i chować się przed problemami... bo dokąd można tak żyć? To jest zły pomysł i to zło co krąży wokół nas, wcześniej czy później nas uchwyci.

Musimy czynić właściwe ruchy, zacząć gromadzić właściwe energie życiowe, musimy wytworzyć w sobie większą siłę i mądrość... jak kiedyś to czynił w Indiach Gandhi... podnosił ludzką świadomość na drodze pokojowej.

Vancouver
5 March 2023

WIESŁAWA