NOWA ERA

EUKARYSTYCZNE CIAŁO

Uniwersalne życie ukryte w materii...
i ta obecna potężna duchowa wojna tocząca się o prawdę...
i wielu ludzi, którzy uważają się za przebudzonych będą jeszcze mocno zdziwieni... zaskoczeni... bo ich świat się jeszcze raz zawali.

Ciemna materia jest planem (szablonem), na którym zbudowane są atomy i cząsteczki wiecznego światła... w celu wygenerowania wiecznego światła. W rzeczywistości jest to rodzaj ciała materii, które jest w pełni połączone z wieczną duchową substancją.

Ciało ciemnej materii przechodzi proces, który wygląda jak pełne zmartwychwstanie, w taki rodzaj materii... w tym momencie materia elementarna (atomowa) ciała zostaje wskrzeszona do wiecznego ciała subtelnej substancji.

Stan zmartwychwstania, gdy ciało ciemnej materii przekształci się alchemicznie, poprzez intensywne ciepło duchowego ognia, i wybucha w czystą lekką materię, co tworzy wieczne eukarystyczne ciało duchowe.

A teraz właśnie mamy taki czas, budowanie ludzkiego ciała ciemnej materii, która istnieje jako przedłużenie naszego ciała świetlistego. To ciemna materia zawiera instrukcję do nowego ciała, które jest specyficzne połączone z harmonijnym Wszechświatem. Właśnie w tym kierunku ewoluuje człowiek, ożywia ciało eukarystyczne, które dało początek przez Krew Chrystusa, i wypływa ze Źródła Wiecznego Życia i Młodości.

I to obecnie ma miejsce na Ziemi, alchemiczne szyfrowanie naszych ciał... ostatecznie będzie to resetowanie ciała świetlistego, to nasze schody do Nieba... do Ziemi Wniebowstąpienia... co więcej, następnie rozwinie się w wieczne ciało świetliste Krystallah (Krist/Sophii), pojazd Chrystusa na Ziemi i poza nią, już w zrównoważonej formie męsko-żeńskiej.

Czy ktoś w to wierzy, czy nie...
czy się to komuś podoba, czy nie...
i jaką kto do tego czasu dorobi własną teorię:
-dla Wszechświata nie ma to znaczenia,
rzeczy i tak się zadzieją...
bo wielu ludzi zna już tą prawdę i podążą w tym kierunku.

I ta wieczna wojna o krzyż, który to zawiesza kompletne Uniwersalne Drzewo Życia, które w swoim czasie przekształci się w Krystaliczną Katedrę Boga z sześciennym kamieniem na szczycie.

Jesteśmy w środku tej duchowej bitwy, prądy wiecznego życia budują pojazd wiecznego życia, który tym razem przywraca zasady Kosmicznej Świętej Matki, która jest połączeniem Szmaragdowego Zakonu, Uni, która obecnie powraca i buduje się w Merkabę - Boski Świat, która jest oparta na niepolaryzowanych prądach trójfalowych, które dalej mają zdolność pełnej transmigracji.

Aby wniebowstąpić należy otworzyć Słoneczną Złotą Bramę, ale wprzódy należy zjednoczyć siedem wewnętrznych centrów energii, to jest wymagany poziom świadomości, by móc masterować dalej... aby uzyskać dostęp do kodu światła, inaczej nie przebudzimy się z jednej płaszczyzny wymiarowej do drugiej.

Formowanie ciała świetlistego powoduje aktywację słonecznej ciekłej plazmy, a także budzi zakodowaną symbolikę dostępu do budowania własnego Słonecznego Chrystusa, kiedy zjednoczy się zasada męska i żeńska.

Obecny Powrót Szmaragdowego Zakonu ma wielki wpływ na zmiany świadomości zachodzące na płaszczyźnie materialnej. To wszystko dzieje się od roku 2000, w tym samym czasie byłam zabierana do Szmaragdowego Zamku, długo nie miałam zielonego pojęcia, o co w tym wszystkim chodzi? Co to było za miejsce i po co tam podróżowałam? Ta Szmaragdowa Częstotliwość jest połączona z Kosmiczną Monadą i buduje Szmaragdowe Krystaliczne Drzewo Życia w szmaragdowych spiralach od kodu Błękitnego Nilu, musi być połączona świadomość ze strumieniami poprzednich ludzkich cywilizacji. Stąd też moje liczne opisy wizji i snów, w tym, ze Starożytnego Egiptu, które dominowały w moim życiu w pierwszych latach po przebudzeniu się we mnie Energii Kundalini. Wszystko to można znaleźć w mojej książce „W czepku urodzona”. Znaczy, nie są to puste słowa... coś jest na rzeczy?! Trzeba to tylko umieć znaleźć i odpowiednio zakwalifikować.

Ciało Słonecznego Chrystusa to Merkaba o podstawie 12... 12 wymiarów, które zaczyna się jako - dwa połączone ze sobą czworościany, sekretna geometria... dokładniej opisałam wszystkie struktury Merkaba w książce „Złoty Rydwan”.

To jest już kolejny wyższy schemat z sześcioramienną Gwiazdą Merkaba, następny etap wzniesienia, który tworzy trójfalowe niespolaryzowane ciało Merkaba... na którym się oplecie Krystaliczna Matryca podwójnych czworościanów i da początek jeszcze większemu formatowaniu ciała, w podwójne sześciokąty, każdy o 720 stopniach, co w sumie daje 1440 stopni, w czasie rotacji spirali.

Powoli odsłaniają się nam tajemnicze numery (symbole, kody)... sekretna geometria i sekretna matematyka, numerologia... i trzeba umieć to wszystko znaleźć, kiedy takie liczby, symbole zaczynają nas nawiedzać. Nic tu nie wzięło się znikąd!?

Istnieje 48 pasm ponadczęstotliwości połączonych w te same 12 wymiarów. Dwunastowymiarowa warstwa naszej matrycy czasu, zakotwiczona w jednostce (48x12), otworzy się na dodatkowe 576 wymiarowe prądy, czyli dostęp do portali otwierających się wszędzie, do Boskich Światów. To już jest potężna energia, potężne osiągnięcie człowieka, otworzyć się na dostęp do tych światów... i dla większej liczby ludzkiej rodziny, którzy mogą wymieniać informacje zwrotne i łączyć się z tą szczególną częstotliwością w czasie życia na Ziemi.

Będzie na nowo otwieranych wiele portali, w tym: Polarian, Aquaferian, Aquaelle, które działają na poziomie 18D (576=18/9) i wyższych.

Każdego dnia otwieram się coraz więcej na ten temat, informacje przychodzą w czasie, kiedy są potrzebne... wcześniej i tak nie byłyby zrozumiane i szybko wyparte z głowy... i coraz wyraźniej widzę własne uwikłania... i wiele historii, nawet mi nie znanej, w tym ze Starożytnego Egiptu, które jak echo odbijają się w tym moim życiu... to wszystko dzięki budzącej się pamięci komórkowej, poprzez prądy wiecznego życia... budzi się Matryca słoneczna kobiety...

ale aby przejść te wszystkie etapy budowania podwójnych czworościanów, to potężny proces. To odzyskiwanie wielu zapisów genetycznych w sferze Amentii... i ich odbudowywanie.

Indywidualne Ciało Boga ukrzyżowanego... tutaj ujawnia się nam znaczenie krzyża! Ważny w tym procesie gruczoł grasicy, bardzo ważny w tej ewolucji w przejście w eukarystyczne ciało. Aktywowany jest wewnętrzny Duch Święty, aby zbudować wypełnioną neutronami bańkę wokół ciała, która jest pierwszym etapem osobistej przemiany, wcieloną częścią wszystkich 12 wymiarów osobistego drzewa życia... gdzie na wszystkich końcach krzyża budzą się małe płomienie są zjednoczonymi trójfalami (wyglądem przypominają krzyż maltański), jednostkami świadomości nieruchomych kropli lub pól punktu zerowego.

To wykracza poza polaryzację jakichkolwiek pól dwufalowych i jest pełnym polem trionowym. Wszystkie 3 istnieją jako jedna spirala... w górę, w dół... elektryczna i magnetyczna i punkt zerowy... i taki schemat działa w dowolnym formacie.

Temat mocno spłycony... aby wszyscy mogli go w miarę pojąć.

Vancouver
14 Apr. 2023

WIESŁAWA