NOWA ERA

DZIŚ MASZ WYBÓR

Dla nas to szok... co się obecnie na świecie wyprawia. Lecz ludzie Światła wiedzą - projektujemy ten świat od nowa… projektujemy nową świadomość, którą również jesteś ty!

Dla wielu to wielki szok… ale właśnie ten stan nazywa się przebudzeniem. Budzisz się któregoś dnia, i już jesteś w innym świecie, runęły twoje wszystkie plany, marzenia, ktoś ci rzuca nowe wyzwania... ale twoja dusza ciągle jest uwikłana w tym starym i musi wydobyć się z tych uwikłań, z tych sideł, jakie na nas założono. Najszybciej budzą się czyste dusze, mają cienkie woale zasłaniające im prawdziwą rzeczywistość… a kiedy budzą się ze snu... mówią - o Boże, jakże mogłam/em zapomnieć! To właśnie czuje dusza, która się budzi. Kiedy nasze poziomy świadomości idą wyżej i wyżej, łączymy się ze Źródłem i zaczynamy doświadczać różne poziomy łączenia, różne poziomy zjednoczenia, zlewamy się ze świadomością niezliczonej liczby dusz, ale mamy swoje oddzielenie (nikt nas nie zniewala, do niczego nie popycha) i tak spokojnie dochodzimy do Domu naszego Ojca-Stworzyciela.

Przebudzeń jest więcej, nie tylko to jedno… są wyższe i wyższe… i pójdziesz jeszcze wyżej… lecz kiedy idziesz coraz wyżej, na naszej drodze pojawia się większa ciemność, która próbuje ponownie osadzić naszą duszę w więzieniu, oddzielić od Boga-Ojca, jest to bardzo bolesne, ponieważ doświadczymy szerokiego zakresu dwoistości… wpadamy między młotek a kowadło. Obecnie wpadliśmy w takie tornado, gdzie zła pogoda i atakują nas wirusy… ale nasza mądrość Sofia wkłada w naszą głowę lepsze sny, o tej absolutnie prawdziwej rzeczywistości. Te sny próbują nas budzić - tych, którzy ciągle wibrują w ziemskim wymiarze. Przebudzisz się - pójdziesz wyżej, rozpłynie się twoja zasłona, za którą siedzisz. Zobaczysz boskie kolory, boskie światło i zacznie się rozpadać klatka twojego matrixa, wtedy widzisz prześwity tego drugiego świata.

Czym mocniej podniesiemy własną świadomość, Ziemia zaczyna się zmieniać i twoje życie przybierać nowych form.

A dziś masz wybór… możesz się zablokować na to stare, możesz się okopać w swojej ziemiance… albo możesz się wznieść powyżej i otworzyć na Prawdę i podnieść swoją świadomość. Nie bój się, jeśli chcesz żyć w tym starym świecie, nikt na siłę nie zerwie ci z twojej twarzy zasłony (maski)... to jest taka twoja zasłona świadomości, twój duchowy poziom, zostaniesz w tym świecie, który ci się marzy i będziesz doświadczał jego ze wszystkimi konsekwencjami… tylko nie płacz na nikogo, jak tam będzie ci ciągle źle, i nie atakuj Boga, bo to jest twój wybór… to od ciebie zależy czy zerwiesz swoją zasłonę i popłyniesz w inny świat, jako nieograniczona jednostka o rozszerzonej duszy, czy zacementujesz się na tej starej Ziemi.

W tym dzisiejszym przejściu pomagają nam Aniołowie, przybyło ich na Ziemię tysiące… ale to my musimy przejść przez ten zakres dwoistości, my musimy włączyć lub wyłączyć ten przycisk, pomogą Anioły, jak ich o to poprosimy. To my musimy otworzyć swoją mądrość, miłość, wiedzę, pokój, pogodzić się ze stratą, jaką doświadczymy… i spojrzeć na nowy zysk. Zrozumieć, co naprawdę dla nas dobre, ważne… co prawdziwe. Dzisiaj projektujesz nie tylko swój świat… dzisiaj projektujesz cały Wszechświat, którego cząstką i ty jesteś. Zobacz, jaka na tobie spoczywa wielka odpowiedzialność!

Namaste

Vancouver
24 Oct. 2020

WIESŁAWA