NOWA ERA

DWIE BRAMY... DO OTCHŁANI I RAJU

28 maja i kilka kolejnych dni, Ziemia i ludzkość będzie kręcić się wokół Srebrnej Bramy, toteż szczególnie w tym okresie wszyscy musimy zrozumieć nasze prawdziwe przeznaczenie, szczególnie w dobie Wniebowstąpienia.

I co dzisiaj obserwujemy: szybkie spotkania, płomienne przemówienia, przekonywania, namawiania na wspólne biznesy, podważania ludzkich opinii... nawet ja otrzymuje liczne telefony, aby mnie kupić, jako swojego członka partii, czyli swojego króliczka... i robi się to bardzo nachalnie. Nigdy nie obserwowałam tego wcześniej, nie widziałam na tym polu aż tak wielkiej walki, pośpiechu i licznych obietnic.

Dlaczego tak się dzieje?
Ludzkość porusza się na srebrno-złotej nici, jedziemy ekspresem w nową epokę, w Erę Wodnika, na fali żywiołów: wody i ognia... i ognista ta woda, która próbuje i zatopić nas i spalić... chociaż oba to duchowe elementy, które przeniosą nas w płynne światło... plazmowo srebrno-złote. To cały proces boskiej alchemii, który zmieni całą naszą przyszłość, który przekazuje srebrno-złote częstotliwości światła. Srebro i złoto to Kielich Boga, który otwiera portal Złotej Bramy, Bramy Bogów. Srebrna Brama to Brama człowieka, który ciągle jest na cyklu reinkarnacji, i żeby osiągnąć Złotą Bramę ludzkość musi jeszcze przejść kilka etapów Wniebowstąpienia. To są bramy świadomości człowieka, sfery, które poprowadzą człowieka do stóp Wodnika, czyli człowiek dostanie dostęp do Złotej Bramy. Dopiero wówczas będzie wskrzeszony, czyli będzie Wieczną Duchową Istotą zjednoczoną z Kosmicznym Duchem Świętym.

Tylko Złota Brama wpuszcza do życia wiecznego, a my Ziemia i ludzkość jesteśmy obecnie na tej linii czasu... ale kiedy popełnimy błąd możemy wejść nie w tą bramę, która poprowadzi nas do celu. I trzeba dokładnie się rozeznać, która brama jest która, bo w tym miejscu, naszej pomyłki, rozdzielimy naszą linię czasu... a łatwo tu o pomyłkę, bo te dwie bramy są bardzo blisko siebie... i mówił nam Jezus Chrystus, kiedy jeszcze chodził jako człowiek po świecie, patrzcie, do której bramy wejdziecie... dawał dokładnie instrukcje, która brama jest która! Opisywałam te bramy w swoich książkach „Usta Boga, „Koniec czasów, „Złoty Rydwan”. Rozumiem, że ten temat nie jest łatwo przyswoić, toteż Jezus kilka razy powtarzał swoje nauki. I ja starałam się zebrać te informacje w jedno miejsce, Biblia trochę nam porozrzucała te klocki (informacje) na swojej planszy... tak dla utrudnienia i kto nie umie tych elementów wyłowić ma poważny problem.

Toteż jest wielkie pytanie:
-czy przypadkiem nie utkniemy w tej Srebrnej Bramie, a może się zorientujemy i popłyniemy pod prawą stopę Wężownika, znaną jako Złotą Bramę.

Od dłuższego czasu człowiek ma szansę osiągnąć srebrno - złote częstotliwości, poprzez rozpuszczenie Srebrnego Promienia w Złotej Bramie i powrócić do Centrum Jedności. Dołączyć do Rzeki Żywych Tęczowych Krystalicznych Wód, która wypływa z Tronu Boga. O tym też pisze Biblia. Te wody jednoczą się w drzwiach Złotej Bramy.

Zasada Kosmicznej Matki przywróci równowagę całej Ziemi i innych struktur i bytów, wszystko zostanie przekształcone, zneutralizowane i będzie mogło swobodnie płynąć według Praw swojej natury. Kosmiczna Matka kręci się spiralnie swoim tunelem wirowym, wracając z powrotem do pola tworzenia, do Centralnego Punktu wszelkiego Zjednoczenia... a my ludzie musimy oczyścić i leczyć nasze ciała, wszelkie choroby, jakie się pojawiają w naszym życiu, nie są tu przypadkiem. Nasze ciała nadal są umoczone w martwych strefach, w polach otchłani a my musimy wyfrunąć z tej otchłani, odbić się od tego dna niczym piłka, i wyjść z tej ciemnicy do światła.

Musimy uleczyć nasze lęki, oddzielić od siebie siły satanistyczne, wszystkie więzi z otchłanią... objawi się to wielką śmiercią ego, uczuciem umierania ... i to nie jeden raz, nawet kilkanaście razy dziennie. I nie muszę tu nikogo przekonywać, że jest to niełatwy czas dla nas wszystkich na Ziemi, szczególnie dla ludzi, którzy doświadczają umierania ... i ponownie zmartwychwstają... i nie mogą zrozumieć, co się dzieje, i wpadają w czarną depresję... w Czarną Noc Duszy --- czyli mocno siedzą w tym procesie... w procesie wznoszenia się. I to trzeba przejść, nowe ziarno kiełkuje w ciemności. W dodatku ta czarna otchłań silnie walczy o swoją dominację i naszą duszę... te dusze toczą potężną walkę, nie tylko w przenośni. Popatrzmy na świat, tu też nie ma przypadku... z jakiegoś powodu ustawiły się naprzeciw siebie te 2 fronty... a ty człowieku masz niezłą zagadkę, co jest prawdą a co fałszem... i zgaduj zgadula, w której ręce złota kula? Ale to są także ostatnie podrygi konającej ośmiornicy.

Wielki Platoński Rok zaczyna zataczać potężny łuk, toteż nie dajcie się wpuścić w maliny... nie dajcie się nikomu zwieść, sprawdzajcie przy każdym stole gry karty i patrzcie na ręce swoich graczy, którzy was rozgrywają, obserwujcie wszystko wokoło i nie dajcie się wciągnąć ich zabawy i brudne gierki. Nie biegnijcie za materializmem i tym obiecanym dobrobytem z wieloma kontami, to tylko marchewka dla króliczków, aby ich znowu wprowadzić w ciemne nory. To nie to złoto i srebro, we Wszechświecie wielką wartość ma zupełnie inne... o tym też już nie jeden raz pisałam... bo to co obiecuje świat jest zupełnie z innego kufra, niż to, które daje Bóg. Ziemskie złoto możesz wycenić, sprzedać... a to drugie jest bezcenne i nie sposób go sprzedać. Tą wiadomość otrzymałam już w 2000 roku... i też mi trochę zeszło zanim zrozumiałam tą puentę.

Ziemskie bogactwa nie są bramą życia wiecznego, które wylewają Tęczowe Kryształowe Wody... a dziś wraca Kosmiczna Matka, bez niej nie poznasz Kosmicznego Chrystusa, a to, co się na Ziemi obecnie wyprawia, to wojna o odzyskanie Energii Kobiety... ktoś ją wystawił na rosyjską ruletkę i ciężko ją odzyskać... i tą kwestię także trzeba dobrze zrozumieć, kto i skąd ją wyrywa? Kto zgotował jej ten los i po co? Kosmiczna Matka, która daje i daje, a jej kufer ciągle jest pełny. Kobieta – Potrójna Słoneczna Bogini, żeńska energia, dzięki tej energii odbędą się Boskie Zaślubiny Krist (Sprawiedliwość) i Sofii (Mądrość)... i też wspomina o tym Biblia, chociaż ani razu nie znajdziemy Imienia Sofia, bo to wewnętrzna Mądrość Boga... i w tej kosmicznej macicy rozwinie się odwrócona energia i wszystko zacznie poruszać się w przeciwnym kierunku... i zniknie poprzednia niszczycielska linia czasu... już widać jak się zwija i znika w nicości... ten kolos ledwo już chodzi, coraz bardziej ciążą mu nogi i przybywa na jego ciele coraz więcej pęknięć.

I połączą się wody szmaragdowe i akwamarynowe, jak dwa ziemskie oceany i otoczą Ziemię, a nad nią zobaczymy Łuk Matki i Ojca. Ludzkość otrzyma dźwiękową plazmę na nowo aktywowanej linii 8D, czyli grasicy, która jest trwałym zarodkiem Wyższego Serca i aktywuje się uśpiona linia Hary... rodzi się Dzieciątko Chrystus... a to będzie potężne przebudzenie na planie Ziemi.

Vancouver
28 May 2022

WIESŁAWA