NOWA ERA

DWA SŁOŃCA

Czy to jest prawdopodobne aby na naszym niebie pojawiły się dwa słońca?

Scenariusz niczym sceny z gwiezdnych wojen, jednak astrofizycy mówią: ten scenariusz może być bliżej nas niż się spodziewamy, może się zdarzyć w przyszłym roku? Wiadomość dotyczy gwiazdy Betelgeza (Betelgeuse) - jasny czerwony nadolbrzym umieszczona w prawym ramieniu Oriona.

Prof. fizyki Carolyn Simpson z Uniwersytetu w Miami na Florydzie mówi: wiemy od dawna, że Betelgeza jest wystarczająco masywna i może w każdej chwili zakończyć swoje życie jako supernova. Jej wybuch może być jasny jak nasze słońce, może być jaśniejszy niż księżyc nocą. Byłaby widoczna w ciągu dnia, może całkowicie zniknąć w ciągu kilku dni albo tygodni.

Jim Kimball, prezes Towarzystwa Astronomicznego w Palm Beach, w Kalifornii, powiedział: to będzie jaśniejsza gwiazda na niebie niż nasze słońce. W roku 1054 było już takie zdarzenie kiedy wybuchła Mgławica Krab.

Jeszcze inni ludzie wiążą dwa słońca z rokiem 2012. Dwa słońca pojawiają się tylko co pewien okres czasu, dokładnie co 3. 500 - 5.000 lat i wskazują na potężne przemiany na Ziemi.

Indianie Hopi przedstawiają 12-sto płatowe słońce, które w ich legendach zostało stworzone przez pająka-babcię. To ona uczy nas splotu w 4-tej czakrze (czakra serca). Kiedy człowiek pojawia się w „słońcu” znaczy otwiera 4-tą czakrę, która ma 12 płatków i na pewno od 4-tej czakry zależy nasze przebudzenie, które również związane jest z przemianą Ziemi.

Pająk - symbol tajemnicy, władzy i wzrostu. Tak jak pająk tka pajęczynę, tak i my ludzie tkamy swoje życie. Symbol pająka i pajęczyny ma służyć przypomnieniu, że przez nasze wybory budujemy nasze życie.

Tutaj należy świadomie zadać sobie pytania:
1. Jak mój wybór wpływa na moje życie?
2. W jaki sposób moje wybory poprawiają moje życie?
3. Jak mój wybór wpływa na życie innych i moje życie?

Nie tylko pająk i jego nici wpływają na nasze życiowe wybory, ale także mamy obraz jak możemy manipulować własnym myśleniem w celu zbudowania własnego życia, tak jak pragniemy żyć. Nasze myślenie jest niczym pajęczyna, wpływa na naszą świadomość: praktycznie, pomysłowo. Praktycznie myśl jest nieograniczona i może funkcjonować na wszystkich polach świadomości. Nasze myślenie zwraca uwagę na nasze zachowania, zniewolenia, na subtelne cechy, wskazuje na co zwrócić uwagę.

Pająk jest symbolem nieskończoności, ma osiem nóg, osiem oczu. Nr 8 obejmuje cykle, upływ czasu, ewolucję.

Pająk to również: chytrość, progres, kobieta, odrodzenie, śmierć, zaradność, tworzenie, ochrona, los.

Amerykańscy Indianie uważają pająka za uosobienie babci - nauczyciela i opiekuna tajnej wiedzy.

W Indiach pająka wiąże się z mają, która oznacza iluzoryczność pozorów. Maja doprowadza do zrozumienia, że nie wszystkie rzeczy są takie, jakimi wydają się nam być.

Symbol pająka w Egipcie, zbliżony do Neith, bogini zwykle przedstawianej ze strzałami i z łukiem, która jest także określana jako patronka tkactwa, która ofiarowuje bandaże i całuny do zabezpieczania mumii.

Z Grecji znamy Arachne, która wskrzeszona przez Atenę w postaci pająka, uchodzi za najlepszego tkacza we wszechświecie.

Moja uwaga: znaczenie symboli jest osobiste i głębokie. Każdy z nas powinien umieć sam określić, jaki sens ma dla niego symbol pająka.

Czakra splotu słonecznego

Czakra umieszczona w centrum, z której ludzkość robi skok w czakrę serca. Dla wielu ludzi to ciągle bajka, inscenizacja szalonych umysłów ... ale nasza podróż trwa i to od tysięcy lat. Obecny - ostatni okres Kali Yuga jest najbardziej pracowity dla wszystkich zaangażowanych w rozwój duchowy.

Splot słoneczny, który jest silnym symbolem, swoją mocą oczyszcza nas ze wszystkiego, co wymaga wyrzucenia. Wtedy otwieramy oczy na nowe drogi w życiu. Kiedy ta czakra zacznie wibrować na wyższych częstotliwościach zmieni kolor na niebiesko-fioletowy, albo kiedy jest zupełnie czysta na kolor złoty. Splot słoneczny jest złożonym systemem splotu nerwowego. Splot słoneczny daje wgląd w całe ciało, łączy energie eterycznych i fizycznych organów. Tylko dwa punkty w ciele człowieka mają podobne zdolności, tę samą zasadę, łączą eteryczne z fizycznym, jest to: splot słoneczny i czakra korony.

Tutaj wspomnę o Gwieździe Dawida

Bardzo ważnym świętym symbolu, pojawia się na całym świecie w wielu duchowych tradycjach. Sześcioramienna Gwiazda Dawida utworzona jest z dwóch trójkątów równoramiennych. W obecnych czasach reprezentuje Wniebowstąpienie - powrót do Boskiego Źródła.

W hinduizmie energie Shivy i Sakti, a także święty kształt bogini piękna i inspiracji Saraswati, dwie siły dwoistości: yin i yang, ujawniają moc i centralny punkt, w którym scala się materia i duch. Symbol równowagi, harmonii i całości. Na podstawie Gwiazdy Dawida zbudowany jest Merkabah - pojazd duszy.

Merkabah

Ciało świetliste, które łączy nas ze Stwórcą. Gwiazda Dawida pomaga w nas równoważyć wszystkie czakry, wówczas stajemy się świadomi własnej energii.

Dzieci Światła wskazują światu co jest dobre i chwalebne, aby Ziemia mogła zaistnieć jako Niebo - Nowa Ziemia i już w obecności Boga przejść do piątego wymiaru razem z jej pasażerami. Ale tutaj UWAGA - nie wszyscy doświadczą Nowej Ziemi; Ziemia weźmie tylu pasażerów, ile będzie potrzebnych do następnych doświadczeń w piątym wymiarze. W piątym wymiarze wezmą udział tylko ci, którzy zdobędą pełne doświadczenie nie tylko na Ziemi, ale i we Wszechświecie. Oni będą kształtować zbiorową świadomość pod nazwą Nova Terra.

Kryształowe czaszki

W tym procesie olbrzymią rolę odegrają kryształowe czaszki - jako olbrzymie stacje częstotliwości; każda czaszka to podstacja nadawcza, w której zostały zakodowane Boskie Przykazania.

Trzynaście kryształowych czaszek ma między wymiarowy charakter i mogą natychmiast przesunąć własną energię tak, jak to będzie potrzebne Ziemi. Kryształowe czaszki w tym procesie to tylko czubek góry lodowej, który widać na zewnątrz.

Faktem jest, że nasz system słoneczny przemieszcza się w stronę Centralnej Galaktyki; oznacza to, że będziemy pod działaniem większej ilości światła i my Ziemianie zaistniejemy w tzw. populacji II. W chwili przechodzenia w ten wymiar na niebie ukażą się dwa słońca promieniujące ultrafioletową częstotliwością. Na Ziemię wniknie nowa magnetyczna energia (nowa wibracja), zwana także pasmem fotonów i całkowicie zmieni naszą atmosferę. Na niebie pojawią się jasne gwiazdy, ponieważ zaistnieje binarny system słoneczny. Dwa słońca mocniej aktywują nasze komórki, które czerpią życie z promieni słonecznych. Człowiek będzie szybciej ewoluował. Będzie w stanie usłyszeć dźwięki, które do tej pory nie były dla niego słyszalne, zmieni się jego samopoczucie, nowe cząsteczki światła pozwolą mu ujrzeć to, co do tej pory nie było widzialne. Będzie rozwijał zdolności psychiczne.

O drugim - niebieskim słońcu na niebie mówili już dawno temu Kachinowie, jako o jeszcze nie widocznej gwieździe, która pojawi się na niebie w chwili przechodzenia Ziemi w piąty świat. Nie należy lekceważyć ich starych przepowiedni.

Indianie Hopi mówią: na przełomie wieku Ziemi na niebie pojawi się w ciągu dnia małe białe światło, w podobny sposób niczym księżyc, gdy jest widoczny w ciągu dnia. Wieczorem ta gwiazda zapali się w kolorze niebieskim, pojawi się jako bardzo jasne światło na Drodze Mlecznej. Będzie 100 x większe od najjaśniej promieniującej gwiazdy obecnie widocznej na naszym niebie.

... w ciągu jednego dnia pojawi się na niebie jako srebrzyste światło - 100 x jaśniejsze od gwiazdy porannej ... (Kachinowie)

Pojawienie się tej gwiazdy na niebie oznacza dla Ziemi - 1000-letni pokój. Czy istnieją hipotezy naukowe wyjaśniające to niezwykłe zjawisko (dwa słońca, pas fotonów)?

Wprzódy przyjrzyjmy się proroctwu Zachariasza:

„W owym dniu nie będzie światła ani zimna i mrozu. Będzie to jeden jedyny dzień -Jahwe tylko wie o nim - nie będzie to dzień ani noc, wieczorną porą będzie jasno. W owym dniu wypłyną z Jerozolimy strumienie wód, połowa z nich [popłynie] do morza wschodniego, a połowa do morza zachodniego. I w lecie i w zimie tak będzie.” (Za 14, 6-8)

Daję tutaj cytat z Biblii, ponieważ te wydarzenia są prawdopodobnie jeszcze poza naszym stanem wiedzy naukowej. Ciągle dla świata naukowego nie jest to jasne co tak naprawdę się dzieje w hiperprzestrzeni. Znajduje się poza naszą zwykłą czasoprzestrzenią, a nasza nauka dopiero rozpoczęła badania wyższych wymiarów czasoprzestrzeni. Tak, że trudno tutaj oczekiwać konkretnych naukowych wypowiedzi w dodatku popartych dowodami. Póki co, możemy naukowo rozjaśnić sobie umysły takimi pojęciami jak: czarna dziura, supernova, chmura Interstellar, nietypowa aktywność słońca ... i kilka innych terminów.

Istnieje starożytna przepowiednia, że na pewno jasna gwiazda wróci w swoim czasie po paru tysiącach lat, oświetli niebo i uwierzytelni proroctwa. Jak dotąd z naukowego punktu widzenia jest to mało realne.

Nie tylko Indianie Hopi głosili takie proroctwa, również Nostradamus przepowiedział pojawienie się drugiego słońca na naszym niebie. Wspomina o tym H.P. Bławatska ... czyżby to wszystko było zbiegiem okoliczności?

Z Księgi Zachariasza możemy się także dowiedzieć o okresach poprzedzających zjawisko dwóch słońc na niebie. Zachariasz ukazuje przyszłość ludu Bożego, gdzie siew będzie spokojny i owoc wyda swój plon, ale wprzódy Ziemia musi mocno się oczyścić, zanim przyjdzie przyszły Władca Pokoju odbędzie się sąd nad bezbożnymi ludami. Zachariasz wspomina o nieużytecznych pasterzach, którzy nie szczędzą zła tej ziemi i rzecze do nich:

„Nie chcę was paść dłużej: co ma umrzeć niech umiera, co ma zginąć, niech ginie, a te co pozostaną, niech się wzajemnie pożrą.”
(Za 11, 9)

Bóg zawarł z człowiekiem nowe przymierze, lecz ilu ludzi zauważyło Jego przychylność? Ilu zerwało to przymierze i idzie nadal fałszywymi drogami?

„Wziąłem moją laskę „Łaskawość” i złamałem ją na znak zerwania przymierza, które zawarłem z wszystkimi ludami. I w tym właśnie dniu zostało ono zerwane, a handlarze owiec, którzy mnie podglądali, przekonali się, że to było słowo Jahwe. Potem zwróciłem się do nich: Jeśli uznacie to za słuszne, dajcie mi zapłatę, a jeżeli nie - zostawcie ją sobie. I odważyli mi trzydzieści srebrników.”
(Za 11, 10-12)


Przyjdzie ten dzień, kiedy ludzie będą gorzko biadać, każdy z osobna. Na Ziemi narodzi się tysiące fałszywych proroków i będą siali kłamstwa w Imieniu Pana. Aż przyjdzie dzień, w którym fałszywi prorocy ujrzą swoją hańbę i zobaczy to lud. Odbędzie się oczyszczenie i podążając za słowem Zachariasza, dwie trzecie narodu zginie. I będą im odebrane łupy, które zabrali sprawiedliwym.

„W całym kraju - wyrocznia Jahwe - dwie trzecie zginą i śmierć poniosą, trzecia część tylko ocaleje. I tę trzecią część poprowadzę przez ogień, oczyszczę ją, jak oczyszcza się srebro, i wypróbuję tak, jak złoto próbują. I wzywać będzie mego imienia - a Ja wysłucham, i będę mówił: <<Oto mój lud>>, a on powie: <<Jahwe moim Bogiem>>.”
(Za 13, 8-9)

Jaką drogą iść?

Postępuj zgodnie z Dekalogiem, czuj na sobie obowiązek wobec rodziny, rasy. Jednakowo podchodź do przyjaciół i do wrogów, umiej im wybaczyć. Zamknij twój umysł na przyjemności, podobnie jak na ból. Wybierz w swoim życiu wszystko to, co jest skromniejsze. Tylko w ten sposób przejdziesz drogę w ciemności, i nie obawiaj się, nic ci jej nie zasłoni aż dojdziesz do dnia, kiedy na niebie pojawią się dwa słońca.

Proces ponownych narodzin i wzrastania w słońcu można określić jako zwykłe podwyższanie częstotliwości Ziemi i jej mieszkańców. Piąty wymiar postrzega się już jako Boski, nie jest to jeszcze korona na głowie, uniwersalny symbol pełnego dokonania się wszystkiego, ale aktywacja naszego świetlistego ciała i wzlotu solarnego Ducha. Stajesz się korpusem, formą komunikacji ze Światłem, zaczniesz używać macierzystego języka, a nowe świetliste impulsy pobudzą twoją transformację na poziomie komórkowym. Ta forma komunikacji będzie u każdego inna, światło wyraża się w wielu formach.... ale nie jesteś jeszcze pełnym słońcem..... dopiero objawił ci się Duch solarny, który stopniowo rozbudzi twoją pamięć o twoim wewnętrznym potężnym słońcu.

Dopiero połączenie się czakry serca i korony otworzy całe świetliste ciało. Twoje słońce musi zapłonąć bezwarunkową miłością, która otworzy bramy w twoim wyższym ciele tzw. niebieskim, na którym opierają się wszystkie światy i wymiary. W kolorze niebieskim kształtujesz się od nowa, tutaj budzi się w tobie Świadomość Chrystusowa. Poproś pokornie Jezusa Chrystusa o mądrość, wiedzę, prowadzenie.

Kiedy wzniesiesz się do tego poziomu, wiedz, że dokonałeś cudu, wtedy również jesteś gotowy do podnoszenia zbiorowej świadomości całej ludzkości. Stajesz się mistrzem dwóch światów: form materialnych i duchowych. Będziesz żył w świecie form, a nie będziesz niczym ograniczony. Ten proces odbędzie się w każdej twojej cząsteczce, uwolni od dotychczasowej tożsamości, uwarunkowań karmicznych, zawęzisz swój obraz siebie, a zwiększysz obraz Wszechmogącego Boga.

Czym większy będziesz rysował obraz Boga, tym mniejszy ty będziesz. Jak zmaleją twoje największe życzenia. Dopiero wówczas będziesz świadomy prawdziwej twojej natury.

W roku 2010 nasza planeta zaczęła się wyrównywać w ostatniej fazie jej podróży w piąty wymiar. 4 stycznia 2011 Ziemia zaistniała zgodnie z jej nową trajektorią i jej nową częstotliwością. Powoli zmierza do galaktycznej Furtki Czasu. Przejście przez piąty wymiar światła jest potężną zmianą w naszej świadomości. W tym wymiarze energia ma wyższe częstotliwości, wibruje w bardziej przyśpieszonym tempie niż to mamy w trzecim wymiarze. Ale tu jest paradoks, obecnie czas nam szybko ucieka, czujemy to coraz wyraźniej. W piątym wymiarze światła, kiedy doświadczymy przyśpieszenia częstotliwości, doświadczymy zwolnienia czasu. Obecnie widzimy, że różne rzeczy dzieją się zbyt szybko.

Wszyscy mamy jeszcze trochę czasu, mniej więcej do połowy 2012 roku, aby dostosować się do nowych częstotliwości i czasu. W drugim półroczu 2012 będą się załamywać wymiary czasu i powoli zacznie się wędrówka przez Furtkę Czasu, do tzw. strefy Nieskończonej Świadomości. W tym czasie wszyscy żyjący na Ziemi rozpoczną intensywne przygotowania do wielkiego skoku w potężną falę światła i pokoju.

Jesteśmy na Ziemi pionierami tych zmian, każdy z nas odczuje to inaczej, bardziej wrażliwi doświadczą przyśpieszenia własnych częstotliwości, poczują różne symptomy ciała, będą zaniepokojeni, czas będzie im upływał bardzo szybko. W chwili przekroczenia w piąty wymiar wszystko ulegnie spowolnieniu, ludzie poczują się spokojnie i cicho. Będą doświadczać obfitości i dobrobytu bez względu na swoją sytuację finansową. Zobaczą jak wygląda cud w ich życiu.

Uziemienie w nowym czasie

Ziemia na nowej osi czasu umożliwi nam rozwój ciała świetlistego. Powoli nasze umęczone ciało przyzwyczai się do nowych wibracji. Obecnie wielu z was czuje się w swoim ciele jak w ciasnych butach... i jest to zupełnie normalny proces ... w naszym ciele dochodzi do wielu potężnych zmian w celu przyjęcia elektromagnetycznego morza energii. Odczuwamy nieskoordynowanie i wielki ciężar na czakrze splotu słonecznego i czakrze serca. Często towarzyszy nam niepokój, zaburzenia snu, zmęczenie, zawroty głowy, nudności, ale te objawy zawiadamiają nas, że nasze ciało zaczyna przyjmować nowe energie. Wszystkie komórki wibrują w nowym rytmie, który zbliża się do nas coraz intensywniej.

Tutaj moja uwaga: należy pielęgnować swoje ciało, prowadzić zrównoważone życie, nie wywoływać osobistych dramatów w stylu: mam tego dosyć (wnikanie nowych energii powoduje u wielu ludzi potężne frustracje, nie czyńmy z tego dramatu tylko bardziej posłuchajmy tego co mówi do nas nasze ciało i spróbujmy je zrozumieć!). Należy odciąć się od przeszłości i w pełni wejść w energię miłości i przebaczenia, całkowicie poddać się Boskiej Woli.

Vancouver
30 Jan. 2011

WIESŁAWA

DWA SŁOŃCA

Z zamarzniętych wód 
narodzi się król ... 
na niebie wzrosną dwa słońca, 
jedno oświeci 
złotym blaskiem 
czarną twarz. 

Sekretna alchemia 
wśród siedmiu gwiazd 
stworzy nowego człowieka. 

Złote słońce 
pokaż prawdę, 
namaluj ostrym mieczem 
dwa ognie ... 

Jak było na początku 
niech i teraz 
twój ostry miecz 
rozpali płomień 
między dwoma synami ... 

Magia - kabała, 
słońce światła
i słońce ciemności 
staną na wprost ... 
na jednym niebie. 
Młody król pomknie 
razem z wiatrem jak ptak 
trzymając w ręce 
płonący miecz ... 

zapali czarną twarz, 
obróci ją w proch, 
rozjaśnieje ziemia, 
już nie będą zamknięte 
bramy Jeruzalem. 

Dwa słońca, 
nie raduj się ... i nie płacz, 
kiedy ujrzysz ten znak 
oddaj pokłon, 
albowiem czas jest bliski ... 

Wiesława
Vancouver 
17 Dec. 2007