NOWA ERA

DUCHOWA NUMEROLOGIA
(CZĘŚĆ 2)
LINK! DO CZĘŚCI 1

Numerologia jest starożytną wiedzą lub inaczej - ukrytą mądrością, która obejmuje świadomość Praw Naturalnych... a nam, przeciętnym ludziom wiele kościołów zabrania tej wiedzy.

Ale to nie jest przeszkoda dla poszukiwaczy głębokiej Prawdy, która istnieje pod powierzchnią materialnej rzeczywistości. Za pomocą Numerologii możemy popatrzeć na swoje energie, które chowają się za numerami, literami i sekretną geometrią. Kiedy patrzymy na Numerologię, musimy także patrzeć na Prawo polaryzacji... każdy numer pokaże nam pozytywne i negatywne konotacje... ale ty w tym miejscu, musisz już rozeznać, co dobre a co złe, kiedy wnikasz głębiej w swoje numery i litery... tu trzeba już mieć moralność na odpowiednim poziomie, to stopień twojego człowieczeństwa... a bardziej przebudzona dusza, ma także bardziej przebudzoną własną intuicję. I nie istnieje jedno bez drugiego, człowiek otępiały nie ma dobrej intuicji. Nie może w sobie przebudzić boskich zmysłów i łatwo ulega kontroli sztucznej inteligencji. Jak widzimy, nasze osobiste cnoty są podstawą w tej duchowej rzeczywistości i nie można tego świata tak łatwo przechytrzyć.

To nasza intuicja doprowadzi do ukrytej wiedzy, pokaże, jak działa energetyczna matryca, w tym wiedza i mądrość o zjawiskach paranormalnych. To już zupełnie inny poziom niż ten, który daje nam ziemska szkoła, która żąda, aby tą wiedzę można było dotknąć, wyliczyć, wymierzyć. Tajemnicza wiedza jest raczej w ukryciu, a jej Prawa, poza naszą rzeczywistością.

Jak wspomniałam: literki, cyfry, inne symbole, muszą istnieć na obu biegunach, a my musimy rozpoznać i tą minusową i tą plusową wartość.

1. Czarne siły, negatywne, które łączą się z materialnymi elementami ziemi i siłą grawitacji... jest to zasada nieświadomości lub zasypiania w materialnym świecie... i ta wibracja jest gęsta i ciężka. W rezultacie ma tendencję do powodowania ciemności, otępienia i braku światła. Blokuje potencjał osoby, która nie może zrobić ruchu do przodu.

2. Pozytywna wibracja, żółta subtelna siła, która znajduje się na pozytywnym biegunie, z możliwością aktywacji ruchu do przodu... można łatwo zauważyć w aurze, jakie posiadamy wibracje... buro ciemne czy jasnożółte, które oznaczają wyższą inteligencję, a nawet oświecenie.
Pozytywna jasno-żółta wibracja to transformacja, pozytywne cechy, człowieczeństwo, dokonują się w niej wielkie zmiany, które są potrzebne do duchowego wzrostu.

Pogoń w świecie materialnym może sprawić, że te siły nie są zrównoważone, a nawet destrukcyjne, jeśli człowiek nie potrafi w życiu codziennym wyważyć swoich energii. Wówczas potrafi zniszczyć nawet te najpiękniejsze wibracje, które mu towarzyszą w jego życiu... a kiedy są odpowiednio wybalansowane są silną bronią na człowieka drodze. Ponieważ to jest wzmocnienie naszych aniołów... a my mamy i te dobre anioły i te, które nam podkładają nogę... a kiedy twoja intuicja szwankuje, trudno wybrać tego prawidłowego, który nas pozytywnie wzmocni... i co ci taki nakłada na szale twojej wagi, to dźwigasz na sobie. I czym wyżej się wspinamy, takiego otrzymujemy opiekuna, z jednej i z drugiej strony, a my musimy rozeznać - z kim się przechadzamy na tej życiowej drodze.

Jeśli dobrze nie zrozumiemy tej filozofii, naruszymy Prawo Naturalne i odwrócimy swoje siły i zamiast ewoluować na wyższy szczebel drabiny duchowej, to spadamy w dół, zamykamy ten dostęp do lepszej przyszłości, która stoi przed nami otworem... ale musimy zrozumieć, jaka energia nas prowadzi... z jakiego źródła?!

Teraz wyjaśnię kilka numerów, które pojawiły się w części 1, związane z rokiem 2023 i z naszą wibracją duszy. Nie możliwe jest w tym miejscu, opisać wszystkie numery, ponieważ wyszłaby opasła książka... a nawet kilka. Ale myślę, że nawet te kilka przykładów, przybliżą wam tą naszą obecną rzeczywistość. Oczywiście, każdy ma swoje wibracje i należy dobrze przypatrzeć się własnym cyferkom i literkom.

Liczba 50/5 - Wibracja spełnienia, to nowy początek, to doskonały czas, aby stworzyć nowe życie, czas, aby pożegnać się z przeszłością. Twoi aniołowie chcą ci pokazać nowe rzeczy... już przez pryzmat Królestwa Niebieskiego.
Numer 50 - liczba dwucyfrowa (5-0). Cyfra 5 to wolność, wewnętrzna wolność i otwartość z wielką dawką odwagi. Niespokojny duch w nieustannym poszukiwaniu otaczającej go Prawdy. Osoba inteligentna, ciekawa świata, ma duże zdolności artystyczne.
Cyfra „0”, wszystko się zaczyna w punkcie zerowym, każdy cykl naszego życia, to taki ouroboros... i wszystko tu się zaczyna i wszystko tu się kończy... nie znamy końca, ale znamy początek... jest on w punkcie zerowym.
Liczba 50, Aniołowie pokazują nam, że osiągnęliśmy koniec cyklu i wkrótce się odrodzimy już w innej fazie życia (cyklu), wchodzimy w nową fazę w życiu duchowym.

Liczba 68 to jest bardzo duchowa liczba... i bardzo szczęśliwa. Reprezentuje wewnętrzną siłę i determinację, znaczy mamy w sobie siłę, aby przezwyciężyć wszystko. Na tej ścieżce czuwają Aniołowie i prowadzą nas po niej. Poza tym Liczba 68 to symbol duchowego przebudzenia i oświecenia... i ta liczba przypomina, wszyscy jesteśmy połączeni z boskim źródłem... i wszyscy możemy wykorzystać boską mądrość. To również współczucie i bezwarunkowa miłość (6) i nieskończoność (8).

Aniołowie zawsze pomagają ludziom na ich osobistej ścieżce, szczególnie kiedy są połączeni z częstotliwością wibracji 68, ponieważ ci, zawsze służą pomocą i są przewodnikami ludzi na ścieżce światła. Także jest to liczba palindromiczna, co oznacza, że jest taka sama, gdy jest zapisywana od tyłu. Jest to rzadka właściwość i czyni tą liczbę jeszcze bardziej wyjątkową
(6+8=14/5, 8+6=14/5).
Liczba 13 przygotowuje osobę na spotkanie ze swoim wysokiej rangi nauczycielem duchowym, a na poziomie 14, to się właśnie dzieje (14=7+7)... liczba 7, wysoko uduchowiona a tak się dzieje, że w numerze 14 ukryte są dwie siódemki. To również oznacza, mamy tu do czynienia z dwoma poziomami duchowości. Jedna siódemka to jakby pierwsze piętro (poziom 1-7...), a druga to wyższy poziom, mamy już tu do czynienia z wyższym poziomem duchowym (77), tu następuje wyższe połączenie, budzenie się całej linii Hara... (1-15), tajemniczy system piętnastkowy.
- Który to twój poziom... to zależy od numerologii, która jest przypisana danej osobie. I tak należy czytać numer 14/5, wspinanie się na szczyt drabiny duchowej. Można też powiedzieć, pierwsze piętro to materia a drugie to poziom duchowy. I oba są potrzebne, aby wybudować tą naszą osobistą budowlę. A oba zostaną scalone przez tajemniczą liczbę 8 (nieskończoność).

Poziom naszego wzrostu jest podzielony na Hierarchie. W pierwszej najbardziej przyziemnej, człowiekowi pomagają Aniołowie. Są odpowiedzialni za prowadzenie i chronią ludzi w ich codziennych zadaniach. Ludzie bardziej zaawansowani duchowo są w kontakcie ze swoimi Aniołami... mniej zaawansowani, nawet o nich nic nie wiedzą. Są Stróżami i komunikują się z nami, z osobami bardziej wrażliwymi na ten świat, już w inny sposób. Nawet kiedy nie jesteśmy ich świadomi, nie widzą ich nasze oczy, wciąż są wokół nas. Toteż tak często mamy dziwne zbiegi okoliczności, które zdarzają się w naszym życiu, w jakiś cudowny sposób... a to ich robota.

Właśnie Hierarchia Anielska - to liczba 7.
Następna Hierarchia nad Aniołami to Archaniołowie. Rządzą dużymi grupami ludzi, a nawet narodami... z reguły Archaniołowie nie kontaktują się z ludźmi.
Dlaczego? Powody tego są dwa:
-po pierwsze, ich energia jest zbyt silna i większość ludzi by jej nie zniosło,
-drugie, Archaniołowie nie są zainteresowani codziennymi zadaniami człowieka. Zajęci są szerszym obrazem życia, chronią grupy ludzi, tam, gdzie są najbardziej potrzebni, komunikują się z ludźmi, za pomocą Aniołów Stróżów. Oczywiście, Archaniołowie czuwają nad ludźmi, którzy mają na Ziemi do wykonania specjalne misje, kiedy są wplątani w pomoc dużym grupom... to są wyjątki, kiedy zmienia się światowa karma, kiedy jest koniec cyklu. Ale to są już pracownicy światła z wyższego poziomu i mogą kontaktować się z taką energią. A ta Energia naprawdę jest potężna. Są to nauczyciele, tzw. „ikony religijne” lub „święte księgi”... i te osoby, kiedy wykonają swoje zadanie na ziemi, wracają na swój duchowy poziom.

Każdy człowiek składa się z 7 ciał i każdy poziom jest wyższy, kiedy przerobimy wszystkie 7 łącznie z 7 pod-poziomami, to jest tzw. „ciało buddystyczne” (główne okresy życia), oczywiście, kiedy energia tych ciał wznosi się do góry, poziom 1-7.
Każdy poziom odpowiada jednej czakrze, jednemu kolorowi tęczy, 7 tonom muzycznym itd...
7 pod-poziomów (7x7=49/13/4), czyli osiągnęliśmy wyższe ciało duchowe 13/4, czyli jesteśmy na progu transformacji. I tu zmienia się nam nauczyciel. Kiedy uczeń gotowy to i jego nauczyciel pojawia się w drzwiach. Nie trzeba go szukać, trzeba tylko rozpoznać. Wibracja 13/4 to jest poziom śmierci i zmartwychwstania, i na tym poziomie pojawiają się większe pokusy diabła. I ten się pojawia i robi wszystko, aby zatrzymać tą duszę (co widzimy w naszym dzisiejszym świecie, piekło szaleje, kiedy ludzie się budzą i zaczynają rozumieć, o co tu chodzi... ?!). Osoby z częstotliwością 13/4 i 14/5 są prowadzone na indywidualnych programach, szczególnie kiedy są powiązani z wibracją ”11”. Tu się pojawiają Archaniołowie, Wniebowstąpieni Mistrzowie i inne posiłki. Taką osobę potrafi prowadzić nawet kilku Strażników. Tak, że mamy ochronę... i nie jesteśmy sami.

Wibracje 14, to także 14 Pokolenie Jezusa Chrystusa (14 karatowe złoto, to poziom Świadomości Chrystusowej... a są jeszcze wyższe).

Po przerobieniu 49 poziomów wchodzimy na szczebel „50”, czyli dosięgamy Boskiego Królestwa.

Numer 43 - praktyczny, pracowity, przyziemna 4 (kwadrat), więc stabilny, kreuje, wyraża siebie i manifestuje siebie, już w częstotliwości wibracji 3 (trójca). Jak widzimy ta energia jest w rękach Ducha Świętego i ma związek z Wniebowstąpionymi Mistrzami (22/4, budowniczowie Wszechświata, dzisiaj współpracują z Kryształową Gwiazdą 23/5, następny stopień Świadomości Chrystusowej)... i od tej pory ten kolektyw będzie nas chronić i wspomagać w naszym Wniebowstąpieniu.
Liczby 22+23=45/9...
i dodatkowo otrzymujemy wsparcie z systemu 2023=20+23 (43/7).

Liczba 25/7 ma szczególne znaczenie, a jeszcze z połączonym Aniołem 43/7, jakiego dzisiaj otrzymaliśmy wszyscy na ten czas, to dodatkowe wzmocnienie do naszych osobistych wibracji.
Oznacza, odrodzenie siły, odwagi, determinacja. Ta liczba potrafi manifestować własne pragnienia i można je przyciągnąć do swojego życia, proście, a będzie wam dane! Toteż uruchomi lepsze życie, przebudzi wewnętrzną mądrość. Kiedy Nr (2) jest silna + Nr (5) można oczekiwać na dary i talenty. Ale pamiętajmy, przeznaczajmy tą energię na właściwej drodze... szczególnie teraz. Mamy się nią dzielić!

Liczba 52/7, jesteś tutaj, aby osiągnąć wolność (5) i kiedy twoja dwójka (2) będzie na tyle silna, to ją uzyskasz. Szczególnie teraz, kiedy Wszechświat daje ci wzmocnienie (43/7), dzięki temu stoi przy tobie dwie siódemki (77/14/5, energia twojego bliźniaczego płomienia)... ale to wszystko zależy od ciebie, które nosisz w sobie te wibracje... to jest wyraz osobistego poczucia wolności, to jest bardziej bystry umysł niż 25/7 i można nim lepiej zarządzać. Będzie wiedział co robić, ale musi być dobrze zarządzany... ponieważ ta energia ma tendencję do robienia wszystkiego, co przyciąga jej uwagę, tutaj ważny jest czynnik zazdrości, nie wolno się dać jej pociągnąć... i musimy więcej obserwować i gromadzić swoją mądrość, i dbać także o innych, nie tylko o siebie. Przy tej energii należy uciekać od egocentryzmu.

Liczba 59/14/5, kiedy pojawia się w naszym życiu, pokazuje gwałtowne zmiany w tym życiu... ale Aniołowie proszą was, abyście byli wdzięczni za to, co się właśnie wydarza, i pozwolili, aby to się wydarzyło, aby stare zastąpić nowym.
Liczba 59/14/5 to wielkie zmiany... z kuchni ziemskiej na duchową... i musicie osiągnąć ten cel, nie ma innej drogi i warto się natrudzić dla tej sprawy. Popraw swój styl życia, dokonaj właściwych wyborów, popraw swoje życie we wszystkich aspektach i jest to konieczne, aby mieć pewność i wiarę w te zmiany, które w siebie wprowadzamy, a na pewno zaowocują wszechstronnie w twoim życiu (5+9/14/5)

Liczba 45/9, pozytywny, wielki optymista, bardzo kreatywna wibracja, czyni w życiu cuda, a jeszcze wzmocniona z 43/7, to stabilny numer (4... w tym przypadku 2x4=8, nieskończoność), który ma w rękach trójcę (3) i wolność (5). Wniebowstąpieni mają cię w specjalnej opiece i prowadzą ciebie w prawidłowym kierunku... tylko ty ich nie gryź po rękach, tu działa prawo wolnej woli).

Liczba 45/9 obdarza mądrością, 4 zawsze pozwoli spaść na 4 łapy... i nie trzeba się bać popełnionych błędów, to też nauka, masz również osobistą wolność, robienia tego, co chcesz robić... ale warunek, te twoje działania nie mogą nikogo krzywdzić!

I jeszcze ciekawostka.
Liczba 1414 - Numer bliźniaczego płomienia,
14+14 = 28/10/1,
ukoronowany w sukces.

Vancouver
1 March 2023

WIESŁAWA