NOWA ERA

DRUGA POŁOWA ROKU 2010

Uniwersum jest jedną niepodzielną Całością. Niczym pajęczyna oplata cały kosmos zazębiając ze sobą wszystkie punkty, przestrzeń i czas. Na tym wielkim potężnym planie wszystko jest zapisane i wszystko jest możliwe. Za pomocą energetycznych lini wiążą się wszystkie miejsca, wszystkie wydarzenia, nawet te, których pozornie nie widać a jednak wszystkie są związane.

W roku 2010 na świecie pojawiają się zupełnie inne energie, które mają ogromny wpływ na wszystko z czym mamy obecnie do czynienia. Wszystko co jest nieprawdziwe i nierealne jest wypychane z naszych matryc, wszystko co jest poprawne jest ustawiane według danego porządku.

Pisałam już, że rok 2010 jest rokiem oczyszczania - puszczania negatywnych energii. Musimy naprawić własny system zaufania; wielu z nas nie umie bezgranicznie zaufać temu kto nas karmi i prowadzi, w nasze Najwyższe Źródło, które zaopatruje nas we wszystko.

Podczas naszego przejazdu przez dwoistość byliśmy niczym kosze na śmieci, przez lata magazynowaliśmy tylko stosy śmieci - stłumionych emocji, złamanych serc, wyblakłych wspomnień, błędnych przekonań, przyszedł czas aby te śmieci usunąć z własnych matryc, puścić wszystko na wolność i przejść wolno do wyższego poziomu. Czas aby otworzyć zardzewiałe pokrywy własnych serc i usunąć to co nam przeszkadza, warstwa po warstwie. Na początku nie będzie to łatwe. Dużo rzeczy spłaszczyło nas i w krótkim czasie nie jesteśmy w stanie tego naprawić. Czasami nasze emocje bywają zbyt intensywne i zanim się z nimi rozstaniemy przeżyjemy nie jeden emocjonalny ból. Czym szybciej to uczynimy tym będzie lepiej dla nas. Użyjmy więc chirurgicznego skalpela i tnijmy te stare energie aby nasze życie stało się łatwiejsze. Wówczas nasza istota zostanie oświetlona, zapomni o tym co było. Jeśli chcemy podążać na duchowej fali, czyszczenie tych starych wzorców jest absolutnie konieczne. Tylko wówczas możemy otrzymać zasłużone dary.

Na szczęście rok 2010 ma to w sobie , że pomaga nam to zrobić, pozbyć się ciężkiego ładunku. Tylko ci, którzy będą bardziej uparci będą nadal dźwigać na swoich plecach niepotrzebne emocjonalne ciężary. Wszystko co jest w nas wygasłym ładunkiem musi nas opuścić, wszystkie śmieci muszą odejść a w ich miejsce napełni nas Prawda.

Rok 2010 to czas oczyszczającej podróży, musimy go przejść, musimy zjednoczyć nasze ludzkie serca, nie możemy stąpać w dualiźmie własnych uczuć tylko poczuć jedność. Przyszedł czas aby żyć każdego dnia w większym związku z Uniwersum.

Wejście w nowy świat nie jest łatwe. Wiele ludzi poczuje się bezradnie, poczują się niegodnymi otrzymania Boskich darów. Te uczucia mogą mieć wielorakie przyczyny: nasze przeżycia, to co nam zostało wpojone, poczucie oddzielenia, uczucie braku Boskiej opieki.

Z kosmosu nadciąga żeńska energia - bardziej opiekuńcza, ufna, pełna miłości. Kto ją przyjmie jego serce nie będzie się zmagać ani wzbraniać z nadciągającą mocą. Poczuje więź z Najwyższym Źródłem., ujrzy nowe perspektywy. Nowe energie będą niczym kolumny dla dolnych energii, które ciągle zacieniają niższe warstwy, ciągle czujemy się zagubieni i beznadziejni.

Rok 2010 jest okresem wzrostu twórczego pulsującego z zewnątrz, jest czasem postrzegania poprawności, otwarcia własnego serca na czystą miłość.

Ścieżka prawdziwej miłości jest drogą ostateczną. Po ścieżce miłości przechadza się tylko PRAWDA!

Kiedy rozszerzymy ścieżkę prawdziwej miłości i wydobędziemy z siebie prawdziwą miłość, pogłębimy i zjednoczymy tą najpiękniejszą drogę i już nie będziemy przechodzić przez jałową pustynię. Wtedy wszystkie nasze krajobrazy staną się pełniejsze, dostrzeżemy wokół siebie przyrodę; drzewa, rośliny, kwiaty, zwierzęta, śpiew ptaków. Ujrzymy piękne strumienie, jeziora pełne czystej wody, majestatyczne góry a nasza miłość będzie się pogłębiać i będzie coraz silniejsza. Zobaczymy to czego nie widzieliśmy wcześniej, niby te same znajome krajobrazy a jednak będą odziane w dostojny płaszcz. Nie ma fałszywej miłości na drodze prawdziwej miłości; to jest miłość, która nie zna zazdrości, jest czystym aktem serca, jest uczciwa, niczym nie okrojona i promieniuje z niej uczuciowe bogactwo.

Czyste serce jest jednością, współczuciem i prawością. Ze względu na jego uczciwość, poprawność płynie z niego realna miłość. Ścieżka miłości to najpiękniejsze nasze marzenie, nasz prawdziwy cel, Jest elementarnym kluczem roku 2010. Szczęśliwy ten, który znajduje w tym czasie czystą miłość, odbiera w sobie harmonię, doskonałą oktawę - współbrzmienie własnego serca z z harmonią gwiazd, które wreszcie zaczyna pojawiać się na Ziemi. Harmoniczna miłość ucieleśnia dokonanie w Całości.

Kiedy zaczniemy chodzić drogą prawdziwej miłości zaczniemy jej doświadczać w pełni takiej jaka wcześniej nigdy nie była znana. Wszyscy jesteśmy w stanie kochać i być kochanym jak nigdy dotąd. Tylko na ścieżce miłości znajdziemy prawdziwe spełnienie.

Wielu z nas w roku 2010 zjednoczy się z prawdziwą miłością. Właśnie ci będą mieć jaśniejszą drogę do zjednoczenia. Wiele osób nie dorosło jednak jeszcze do tego poziomu, będą musieli przejść przez wiele następnych trudnych zmian. Będą i tacy, którzy kochają błędy z przeszłości, nawet uczucie dyskomfortu nie uzmysłowi im, że należy pozbyć się starych emocjonalnych warstw. Na to potrzeba trochę wysiłku, nie każdego na to stać. Nie każdy zatem będzie mógł odetchnąć prawdziwym powietrzem. Ci, którzy przekształcą swoje serca wejdą na nowy poziom czystego serca i prawdziwej miłości.

29 Aug. 2010

WIESŁAWA