NOWA ERA

DOKĄD ZMIERZASZ CZŁOWIEKU?

Kto mądry i roztropny robi porządek w swojej głowie. Wystarczy tylko kontrola własnego umysłu aby w człowieku nastąpiło nagłe Oświecenie. Ale to jest nauka dla mądrych i roztropnych osób, głupcy przeszukują umysły innych ludzi w poszukiwaniu ich usterek.

I co ty człowieku uznajesz za mądrość? Mądrość Absolutna jest najczystszą formą umysłu, nie zawiera w sobie żadnych trucizn ... stąd także bierze się nazwa Oświecenie, ponieważ w czystym umyśle zapala się światło. Komórki nerwowe mózgu zaczynają świecić niczym lampa, taki człowiek zaczyna postrzegać całe strumienie światła wychodzące z jego oczu i odbicia złotego światła na zewnątrz własnego ciała, które jest niczym złoty płaszcz, który go przyobleka.

Tacy ludzie przeżywają już inne wrażenia, już inaczej brzmią ich słowa i mowa, widać w nich prostotę ale ta zdumiewa słuchaczy, jest szybka i zwinna i zgodna z wymogiem chwili. Tylko czystość umysłu daje życie mądrości.

Znane jest pięć zmysłów człowieka, których najczęściej używa, szósty jest to głęboka mądrość, siódmy to Uniwersalna Mądrość, ósmy to Mądrość Lustrzana, czyli niczym nie zakłócone wypolerowane lustro, które przemienia wszystkie sfery zmysłów w nieprześcignioną umiejętność rozróżniania prawdy, zachodzi w umyśle głęboko obserwującym, jest to już mądrość doskonała, która ukazuje niedojrzałym ludziom Uniwersalne Prawdy.

Ileż to ludzi na świecie rozprawia o Absolucie a tak naprawdę nie mają pojęcia z ilu warstw jest zbudowana mądrość. Lecz tej mądrości nie można nabyć z książek tylko w drodze Oświecenia. I trzeba wiedzieć, że nikt tego nie może zrobić tylko sam człowiek ... musi się rzucić w fale życia i budować na nich własną łódź.

Człowiek musi zrozumieć, że musi się sam ocalić i oprzeć na własnych siłach ... nie można oczekiwać, że zrobi za nas to Budda, Chrystus, Bóg, nikt tego nie uczyni kiedy człowiek będzie produkował błędne myśli, czynił zło i będzie takim nasieniem obsiewał świat.

Obecny czas jest sprzyjający Oświeceniu ... ale pewnie zabrzmi to okrutnie, pod koniec tego czasu, Kali Yugi umysły ludzi będą czyszczone ogniem, jeśli wypalą się jak słoma dopiero taki umysł może być wyzwolony. Niestety nie może tego oczekiwać każdy człowiek, toteż dużo ludzkich dusz rozpocznie swoją wędrówkę na nowo.

Przeciętnie co około 150.000 tysięcy lat przez Wszechświat przechodzi wielka katastrofa, wielkie przestrzenie lęgną w gruzach i zginie wiele gatunków istnień. Z biegiem czasu będzie się odnawiał nowy Wszechświat już według innych zasad i norm.

Nowy świat będzie odbudowany przez Wielkie Oświecone Istoty i będzie się różnił od starego świata. Jesteśmy cały czas obserwowani przez Najwyższe Istoty, wiele z nich jest z nami na Ziemi, transmutują energie aby ocalić jak najwięcej ludzi i innych istot.

Jednak tylko przez zniszczenie starych form mogą być stransmutowane wszystkie negatywne energie, które jest już ciężko odwrócić. Ten proces musimy dobrze zrozumieć i cały czas pracujmy nad sobą wytrwale aby nas Wszechświat nie zaskoczył. Tylko czysty umysł znajdzie drogę do domu, wszystkie inne ugrzęzną w świecie demonów. Wszystkie upadłe anioły przeszły tą drogę.

Vancouver

29 Sep. 2014

WIESŁAWA