NOWA ERA

CZARNY KOGUT ARMAGEDONU

Żyjemy w czasach, kiedy ludzkość przechodzi w kolejny cykl życia na inny poziom świata materialnego, który zmusza nas wszystkich, aby przestawić nasze zwrotnice. Musimy przestawić własne dotychczasowe życie, aby stworzyć w swoich ciałach inną już strukturę i zjednoczyć świadomość. I raczej ta zmiana jest nie do uniknięcia... i z góry zaplanowana!

Niestety... dla większości ludzkości to wielka przeszkoda i sztywne granice, ze względu na węglowe matryce, które nadal są podstawą ludzkiego życia. W naszym mózgu, kiedy jednoczy się świadomość, nasze komórki tylko się stykają, ale one muszą się na siebie nałożyć w celu wymiany informacji, musi się pokrywać oryginał z kopią... dopiero wówczas jesteśmy w stanie zjednoczyć świadomość.

Tutaj człowiek musi stanąć „do góry nogami”, inaczej nie połączy wszystkich obszarów mózgu. To jest potężna rewolucja świadomości, to na nowo przebudzenie, tych już przebudzonych, którzy w taki bajkowy sposób, domniemają, że już mają w sobie niebywałą moc i przeszli wszystkie przeszkody związane z tym przejściem, że to wszystko jest już ponad nich. O jakiż to błąd i wielkie zadufanie w sobie... I jak wielu z nich mocno dało się nabrać temu światowi... a raczej zwieść, głównie przez elity duchowego biznesu.

Jak do tej pory nie ma na świecie wystarczająco dużo ludzi, aby stworzyć tą moc działania, która jest wystarczająco silna, aby połączyć poprzednie poziomy cywilizacji (3 poziomy), które są zawarte w indywidualnej komórce każdego człowieka.
Niestety... ludzkość musi jeszcze niesamowicie wzmocnić te pra-linie i przekształcić je w wiązkę laserową o ogromnej mocy, czyli w Trójnię. To jest już potężna moc, która synchronizuje świadomość, która jest tworzona już poprzez specjalny system oddychania, kiedy zostaje przebudzona w pełni Energia Kundalini.

W najwyższym punkcie Koła Czasu ustawiona jest klepsydra... i przerzuca nasze ziarna czasu z jednego poziomu na drugi... i musimy stanąć prosto na swoich dwóch nogach, aby dokonać wzniesienia... i już nadchodzi ten moment, w którym Koło Czasu zostanie zatrzymane. Czarny kogut Armagedonu, gotowy jest do startu, odmierza czas.

Duchowe znaczenie koguta można interpretować na wiele sposobów, ale ten symbol znacznie różni się od symboli innych ptaków.

-Białe koguty kojarzą się z czystością,
-czerwone chronią przed ogniem, pieją, jeśli ktoś jest w błędzie, reprezentują prawdę i sprawiedliwość. Żydowska tradycja uznaje czerwonego koguta, jako zwycięstwo światła nad ciemnością.

A duch koguta mówi
-powstań i zabłyśnij, masz coś do zrobienia.

Kogut - zwiastun świtu, daje nadzieję i mentalną bystrość.
Kogut totem to obrońca tego domostwa przed negatywnymi energiami, trzyma je z dala od światła, które płonie jasno. Kogut jest symbolem czasu, płodności i nowych początków.

I nawet Biblia pokazuje bardzo wyraźnie symbol koguta... w wielu momentach, pianie koguta przed świtem ostrzega przed niebezpieczeństwem, oznacza czas, w którym się znajdujemy... w innych przypadkach w zależności od sytuacji... magiczną siłę. A nawet kogut przynosi szczęście i dobrobyt, silnie powiązany z żywiołem ognia, kojarzony ze słońcem i jego regeneracyjną mocą.

Kogut jest również przedstawiany, jako strażnik Bram Niebios... toteż może być interpretowany jako symbol nadziei i odnowy.

Dźwięk koguta to wewnętrzny głos, kiedy słyszymy pianie koguta, ktoś bliski wyrusza w nową podróż... w następny etap życia... jeśli biały kogut pojawi się we śnie, oznacza czystość i niewinność.

Czarny kogut to sygnał, wokół ciebie czai się ciemność, ciągle jakieś mroczne stworzenia mają do ciebie ukryty gniew, a nawet wściekłość, która ujawni się...

ale czarny symbol (kolor koguta) daje również nadzieję na dobre rzeczy, które wkrótce nadejdą w życiu. To pianie koguta odstrasza złe duchy...

i to już Biblia nam mówi, że pianie koguta odstrasza diabła, który czaił się wokół Jezusa... było to w Ogrodzie w Getsemani... ale kogut zapiał także w Wielkanocną Niedzielę, dlatego się mówi - był nowym początkiem życia. Jednym słowem kogut jest dość magiczny!

Kogut jest również jednym z 12 zwierząt chińskiego zodiaku. Pojawia się także we francuskich herbach, a był nawet używany jako godło państwowe, symbol męstwa i odwagi.

Biały kogut, symbol nadziei, czystości i nowych początków, kojarzony z życiodajną energią... ale czarny kogut jest postrzegany jako strażnik domu i zwiastun szczęścia, ochrony i nowych początków. Biało-czarny, to mieszanka bieli i czarnego, niczym symbol yang i yin, czyli równowaga.

Czarny kogut Armagedonu, znany symbol, szczególnie obecnych czasów, odmierza czas, gotowy do zatrzymania Koła Czasu. W tym przypadku kolor czarny oznacza dla ludzkości ciężki czas... po przeciwnej stronie koła pojawia się zielony (ziemia) wąż, który w tym przypadku oznacza kataklizm. Ten kogut i wąż oznaczają kolejne zdarzenie na kole życia. Czarny kogut gotowy do startu... jego łapa już spoczywa na klepsydrze... i pojawia się wąż gotowy poddać ludzkość kolejnemu ciosowi... w tym przypadku znaczy to kataklizm.

Ale tu przychodzą nam na pomoc symbole rdzennych Indian, ich pióra na głowie, czyli ukryty symbol, wskazuje drogę dla ludzkości... w jaki sposób przejść w nowy cykl życia?! Już w nieśmiertelność, poprzez zmartwychwstanie.

Indianie z piórami na głowach mówią ludzkości... jak ptak, musisz odbyć lot na inny poziom świata materialnego... i tu ludzkość otrzyma instrukcje z Ziemi do przejścia do następnego cyklu życia... ale będą to instrukcje z „Nieba”, przekazywane przez wybraną osobę.

I będzie jeden król obalony... i pojawi się inny...
tu pojawia się symbol złotej korony w kształcie kopuły z krzyżykiem na czubku kopuły, która z reguły jest w formie dzwonowatej... jej kształt dokładnie określa rozszerzanie się obszaru mózgu zjednoczonej komórki, pod wpływem jednoczenia się świadomości coraz większej liczby ludzi.
Stary król został obalony/zniszczony, nie ma tej samej mocy, spadła z niego korona i orzeł, symbole władzy królewskiej. Ten król chciał wykoleić Plan Przejścia. Miał władze i koronę, ale obecnie u jego stóp jest pustka, został z niczym i ukaże się z kawałkiem niebieskiego materiału na piersi, czyli niczym balon napąpowany powietrzem.

Koło życia ujawnia poziomy naszej świadomości, a pięć poziomów rozszerzy się do ośmiu... i tu wyświetli się pięcioramienna gwiazda, jako przerobiony pierwszy poziom świadomości - nieograniczonej natury gwiazd. Następny ruch zegara, to liczne domy; kryształy, minerały, rośliny i zwierzęta, czyli świadomość natury organicznej.

Czwarty poziom to ludzka świadomość... i teraz musimy zrozumieć inną kwestię:
- świat zwierząt i ich król/lew posiadający ogromną siłę, czyli wzmocnienie do stworzenia nowej świadomości... już homogenicznej-rezonansowej struktury świadomości. Musimy połączyć trzy poprzednie poziomy świadomości, nasze życie oparte na węglu tworzy granicę każdej komórki ludzkiej, i nasza ludzka energia jest niewystarczająca, aby przekształcić w sobie cały ten system.

Z jednej strony niesamowita moc Lwa, z drugiej słaba ludzkość, która jest przeszkodą do zjednoczenia... tz, komórki w mózgu są tylko blisko jedna drugiej, ledwo się stykają, ale nie nakładają się jedna na drugą, tak aby powstał kawałek świetlistego księżyca i nie można uzyskać wymaganej informacji.

Dopiero wówczas może powstać holograficzne ciało nowego człowieka na najwyższym poziomie informacji Koła Czasu, już przezroczystego, oznacza to, że ludzkość wzmocniła na tyle swoją świadomość i zapaliła w sobie słońce, i może już przejść do następnego cyklu życia.

Następny cykl życia przemieni ludzkość w nieśmiertelność...
jest to zapisane w Biblii... a teraz nadszedł czas, że ta przepowiednia głoszona przez boskich proroków, wypełni się. To w Biblii zapisane są wielkie tajemnice nieśmiertelności i wniebowstąpienia... i pokazane jest to przejście, które będzie wskazane ludzkości przez osobę, która jest ustanowiona i informowana z Góry... i głosi o przemianie człowieka, niczym Feniksa, który zniszczy swoje stare ciało na poziomie niższych struktur, spali je, czyli swoją węglową matrycę w fizycznym ciele i wyfrunie na wyższy poziom świata materialnego, przez zmartwychwstanie... i to wszystko odbędzie się w ludzkim ciele.

Niebieski kolor wskazuje Najwyższy Poziom Świata Materialnego, czyli Królestwo Niebieskie... i tęczowe barwy ptaka, które świadczą o zjednoczeniu się komórek, trzy poziomy świadomości zawarte w jednej komórce (biała, 3 płatowa lilia, królewska lilia), lub jedna gwiazda na czole, czyli oznaka, zostały zjednoczone 3 kolumny (Ida, Pingala i Sushumna)... i ta złota korona (informacja) do przejścia do następnego cyklu.

Znaczy, że już w swoim życiu kroczysz po jednej autostradzie, nie patrzysz ani na prawo, ani na lewo... masz swój konkretny cel... i nie daj się nikomu sprowadzić z tej twojej drogi... i nie musisz się nikomu tłumaczyć, Masz przebudzoną już czakrę korony i tam masz wszystkie informacje.

Vancouver
30 Apr. 2023

WIESŁAWA