NOWA ERA

CORAZ BLIŻEJ ZŁOTEJ SPIRALI

Jest bardzo ciężko... i nie będzie łatwo, aż do końca tej epoki... a kiedy zacznie się ta nowa epoka? Tylko Bóg to wie... bo nie ma takiego naukowca na świecie, który zna tą datę... przyjdzie znienacka jak złodziej, jak to Jezus Chrystus mówił. Uczył, aby być gotowym na tą chwilę... mieć w swoich lampach wystarczająco oliwy... i czyste swoje koszule, bo bez tego będzie trudno wejść nawet na dziedziniec Pana, a co dopiero uczestniczyć w zabawie.

Coraz szybciej zbliżamy się do Punktu Zerowego (Null Zone), czyli do Centralnego Punktu wszelkiego zjednoczenia. A my wszyscy bez wyjątku nieustannie zmierzamy do tego punktu, dlatego trzeba ludziom, szczególnie młodym uświadomić miejsce, w którym obecnie jesteśmy. Mądrze uświadomić... a nie straszyć, nie wzbudzać do nikogo nienawiści, tylko wyjaśnić te zawiłe tajniki naszego bytu na tej Ziemi.

Obecnie mamy ciągłe zmniejszanie, wchodzimy w coraz głębszą kosmiczną gardziel, toteż wielu ludzi czuje to zaciskanie się pętli na swoich szyjach... i jest to normalne, Wszechświat pokazuje nam miejsce, w którym się obecnie znajdujemy. Ale już wkrótce znajdziemy się w miejscu Punktu 0, ustaną wszystkie akcje... będzie zastój, jak słońca na niebie w chwili przesilenia... i w swojej godzinie zacznie się ponowne rozszerzanie poprzez mnożenie. Z jednego powstanie wiele, z jednego listka płatka róży powstanie cała piękna korona, zacznie wzrastać nasz kwiat życia... już niczym nieograniczony.

Z jednego powstanie wiele... to będzie alchemiczny etap mnożenia. W tej samej chwili kiedy znajdziemy się w Epoce Wodnika zwiększymy energetykę, co nam automatycznie mówi, że znajdziemy się blisko Naturalnego Wiecznego Źródła; w tym przypadku:
-Wiecznego Światła Chrystusa.

W tej samej chwili zadziała automatyczna Kryształowa Spirala (Światło Krist/Sofia), które przebudzi kod 12 nitek DNA, i zacznie w nas wzrastać wielki kwiat, energetyczna kryształowa matryca... i będzie to można ujrzeć na własnym ciele, niczym tatuaż... nie zdradzę jeszcze tajemnicy, jak to ujrzycie... ale w chwili kiedy się ta matryca objawi, już będziecie wiedzieć:
- co to jest?! I nie da się tego w żaden sposób zafałszować.

A to wszystko się zadzieje, kiedy w człowieku załączy się Kryształowa Spirala. W człowieku łączą się 2 dwufalowe energie: złota i srebrna, energia męska i żeńska.

Kiedy wejdziemy w Punkt 0, w tym samym czasie dojdzie do bifurkacji czasu... utworzą się 2 linie czasu, 2 bramy, jedne istoty będą się wznosić... ale upadłe istoty nie będą mogły się wznieść do wyższych wymiarów, bo przetrąciły własne skrzydła i nie są zdolne latać... i nie będą mogły się przyłączyć do Kryształowej Spirali i Kryształowej Kosmicznej Siatki, która obsługuje Życie Wszechświata z pełnymi połączeniami o wyższych wymiarach i z bezpiecznym połączeniem ze Źródłem, kiedy znajdujemy się w Punkcie 0.

Wszystkie zakłócone elementy, które wejdą do tego Punktu 0, nie wrócą do Źródła, zostaną odłączone od czystego ziarna niczym plewy. Zapracuje w tym miejscu takie kosmiczne wiejadło (odkurzacz). Nie na daremno jest powiedziane... „w jego ręku wiejadło...” a ten Punkt 0 to niczym klepisko na dziedzińcu Świątyni... i tu zostaną oddzielone wszystkie upadłe formy życia.

Kryształowa Spirala ma natychmiastowy i stały związek z Sercem Stworzenia (Falą Trójcy). W tym miejscu (punkt 0) kończą się wszelkie wpływy dwufali.

Pole Trójcy tworzy wieczny i nieustanny dopływ siły życiowej i przywraca utraconą energię, rozpuści sztuczne struktury i otworzy nasze Ciało Świetliste i to, co Boskie zostanie ponownie wchłonięte przez Kosmiczne Łono... czyli oddane w ręce Najświętszej Matki.

Vancouver
1 Feb. 2023

WIESŁAWA