NOWA ERA

CIAŁA KATARÓW

Boska Matka – Kielich Punktu Zerowego i kwiat życia głęboko schowany w sieci planetarnej. Ciała Uniwersalnej Matki Kosmicznej nazywane są Katarami. To w tym ciele znajdują się Ogniste Litery, które otworzą szyfr do budzenia się oryginalnego ludzkiego DNA.

To zburzenie tej kolejności tych liter zaburzyło ludzką rasę i cały czas gwałci zasadę żeńskiej energii (nietrudno to zauważyć w dzisiejszym świecie) poprzez odwrócenie żeńskiej energii, poprzez dwufalową energię... i na świecie zapanowała ciemność i brak totalnego zrozumienia na ten temat:
– co tu się tak naprawdę dzieje? I na świecie cały czas panuje ciemność.

Ale powraca Czysta Żeńska Energia Uniwersalnej Matki (ciała Katarów)... powraca linia Katarów, która zmieni kody pola źródłowego. Zostanie przywrócona eteryczna równowaga pierwiastka żeńskiego, są niszczone wszystkie implanty czarnej energii, którymi zostały pogwałcone Czyste Ciała Matki, czyli pierwiastka żeńskiego, bez którego człowiek nie może wniebowstąpić. Odbędzie się to przez odbudowanie ciała Katarów, aby zamanifestowało się na Ziemi jako naturalna żeńska duchowa moc.

Wniebowstąpienie to duchowe uzdrowienie i rozpocznie się w aspekcie żeńskim, czyli w łonie matki.

W naszych czasach, kobiety, które mają rodowód Katarów mają multum problemów na tej Ziemi. Czarna elita robi wszystko, aby je zablokować w ich czystej matrycy. Zakładają w ich ciałach masę implantów i innych ciemnych odcisków. Ale nie ma takiej opcji, kiedy pojawi się Słoneczny Żeński Chrystus, cała struktura Króla Tyrani runie... i wszystko połączone z systemem Króla Tyranii lub innymi słowy - Bestii.

Obecnie również musimy dobrze zapoznać się z prawdziwą historią Katarów na Ziemi. To bardzo ważny temat. Poruszałam go już w swoich książkach. Byli gubieni przez Kościół Katolicki, zabijano ich i palono żywcem, szczególnie we Francji. Dzisiaj już wiemy – dlaczego?

Mieli w swoich ciałach dostęp do ukrytych kodów świetlistych, które pozwalają nam odzyskać prawdziwą Chrystusową Tożsamość. To dzięki tym świetlistym kodom odzyskujemy połączenie z Kryształową Gwiazdą i odzyskujemy komunikację z kielichowymi portalami energii.

To wszystko, co się dzisiaj wyprawia na świecie, ma mocny związek z Katarami, robi się wszystko, aby tą energię zniszczyć, czyli pamięć Katarów w ich komórkach pamięci i Świadomość Chrystusową. Wszystko, co się dzieje, to zaprogramowany cel zniewolenia naszej prawdziwej rasy ludzkiej przez króla Tyrani i wszystkich archontów i czarnych magów. Ale czy im się to uda?

Mogą jeszcze zniszczyć wiele istnień ludzkich, ale w tej wielkiej zaplanowanej akcji poniosą olbrzymie fiasko!

Katar jest matką zasady dźwięku, tonu, muzyki i kolorów, to jest architektura Albionu.
Katar to ciało Świętej Matki, które jest kolorowym spektrum fal tonowych i Żywy Kod Ducha Świętego... a bez tego nic się we Wszechświecie nie zadzieje.

Katar jest kodem stworzenia Ojca i oboje (Św. Matka), muszą wejść w Święte małżeństwo, aby narodził się Krist/Sofia. To Święta Unia zrównoważy świat materii. Gdy materia staje się uduchowiona ożywi siłę Ducha Świętego.

Vancouver
28 Nov. 2022

WIESŁAWA