NOWA ERA

CHRYSTUS I ANTYCHRYST
(CZĘŚĆ 3)
LINK! DO CZĘŚCI 2

LINK! DO CZĘŚCI 4

Ostatni rozdział Biblii - "Objawienie Świętego Jana" popchnęło dużą ilość ludzi do starannych studiów. Ten rozdział jest najbardziej niezrozumiały, badają go nie tylko chrześcijanie, stał się źródłem inspiracji i kalkulacji dla środowisk naukowych. Henry Lidden z Uniwersytetu w Oxfordzie doszukał się w Starym Testamencie 332 proroctw, które wypełniły się w osobie i misji Jezusa. Podobnie przemawia nauka o apokaliptycznych proroctwach. Najbardziej intrygujący jest Antychryst i Drugie Przyjście Chrystusa, który wyzwoli ludzkość spod jarzma Antychrysta.

Lucyfer - szatan (LINK!) zaatakował naśladowców Chrystusa. Przebudzi na świecie groźne konflikty, skorumpuje cały świat, mocno uderzy w człowieka; odbierze mu najcenniejsze duchowe wartości a w zamian rzuci mu pod stopy ziemskie bogactwa. Nauczy co trzeba czynić by stać się bogatym na tej ziemi, zapali w człowieku nowe zjawisko - sukces na życie, które ma w jego życiu być oznaką wielkiego szczęścia. Szatan wybrał cudowną i łakomą broń - pieniądze i sława, dzięki którym zakotwiczy i przywiąże do siebie potężną ilość ludzi a następnie pociągnie ich za sobą w największy zamęt, wielu z nich utonie w głębinach własnego sukcesu. Zaszczepiając strach, obawy, gniew, zazdrość, podważając autorytet Boga rozwija swój żagiel, widać już wyraźnie ile ludzi składa głęboki ukłon i z szacunkiem patrzą na tych, którzy już wykreowali swój ziemski sukces.

Niewielu zdaje sobie sprawę jak szatan obmyśla wszystkie sposoby przeciw człowiekowi. Posiewa niezgodę, podsyła wrogów, uderza w człowieka karmiąc go kłamstwem i obłudą, obietnicą lepszego życia na ziemi ... i tylko na ziemi. Ludzie bogaci mocno stoją na straży swoich dobrodziejstw, posiadane przez nich wspaniałości, a na dodatek pycha i egoizm osnuwa ich coraz większa mgłą i nawet nie chcą słyszeć, że na świat nadciąga potężna burza - moralna odnowa ludzkości.

Ziemia nie dosięgnie wyższych wymiarów, nie wejdzie w Złoty Wiek dopóki ludzkość się nie oczyści, nie oderwie się od ziemskich rzeczy, dopóki nie zrozumie, że najważniejszą stawką dla człowieka jest chleb Słowa Bożego. Człowieka dusza na Ziemi musi okazać więcej swojej miłości, wytrwałości i musi wykazać dobre uczynki. Ciągle zbyt mało ludzi rozumie, że to są te największe cuda prowadzące do nieskończonego Miłosierdzia. Ludzie uciekają przed cierpieniem, wyrzeczeniem, jakże mało ludzi stać dzisiaj na jednodniowy post raz w tygodniu, nie rozumieją jego celu. Kpią z tych, którzy przestrzegają Boskich Praw, kpią z samego Boga. Odzywa się na świecie coraz więcej głosów"

"Jestem bogiem sam dla siebie"

To prawda, jesteś i to dokładnie zablokowany w swoim własnym królestwie. I spróbuj czy potrafisz dokonać wszystkich ziemskich cudów ? Spróbuj podporządkować sobie przyrodę, choroby, oddal własną śmierć kiedy ta zagląda ci w oczy... To wtedy ze strachem i nadzieją spoglądasz w niebo, odkrywasz, że jest jeszcze większa siła, to od tej wielkiej mocy oczekujesz wyzwolenia.

Gdzie jest ta godzina twojego ziemskiego szczęścia, pełnej wolności? Chwalisz się, że jesteś bogiem a co masz w zasięgu własnej ręki...? Ból i utrapienie, jak nie swoje to jesteś świadkiem cierpienia innych ludzi, obłuda i strach przed jutrem. A ty ciągle szukasz i udowadniasz, że nie jesteś zwykłym człowiekiem... wszystko mogę, jestem bogiem.

Jeśli wszystko możesz to zmartwychwstań, przebij swój gruby kokon iluzji i wyfruń na prawdziwą wolność. Nie więź więcej swojego ducha w pokładach swojej podświadomości. Rozwiń go zgodnie z życzeniem Boga.

Bogacze świata... marzyciele mają już wszystko co tylko można nabyć za pieniądze, a zarazem jacy są ubodzy; obdarci z wiary, nadziei, ubodzy duchem żyją w zbiorowym złudzeniu i doprowadzają siebie do potężnej ruiny.

Kosmiczny zegar odmierza czas, nie po raz pierwszy ... broni Boskich Praw, niszczy zepsuty świat, wyrywa z mocy szatana największe Boskie wartości. Apokalipsa przedstawia nam przerażające wizje, godzinę sprawiedliwości Boga.

Po potężnym sztormie, który ogarnie całą Ziemię zaświeci słońce. Objawi się sprawiedliwość i Prawda, na świecie pojawi się Zbawiciel - Żywy Bóg, którego oczekuje cały świat, wszystkie religie. Różni się tylko Jego Imię: Jezus Chrystus, Maitreya, Kalkin, Mahdi - jeden potężny strumień światła występujący pod wieloma imionami, przystrojony w ten sam złoty płaszcz, którym przykryje całą Ziemię. Tym samym otworzy Złoty Wiek, da Ziemi oświecenie, ludzkość zjednoczy się w jednej sprawie - w służbie Bogu i drugiemu człowiekowi. Na Ziemi pękną okowy egoizmu i wielkiej ignorancji. Chrystus - Maitreya - Kalkin - Mahdi jest tą wąską i ciasną furtką prowadzącą do Wyższego Duchowego Wtajemniczenia zgodnie z Wolą Boga.

Apokalipsa jest wielkim ostrzeżeniem, ukazuje dramatyczne wydarzenia ale daje również wgląd w wyższe świetliste obszary. Następuje koniec starego zaczyna się coś nowego, dotąd nieznanego człowiekowi. Święty Jan pisze - szatan zostanie spętany, utknie na tysiąc lat w otchłani.

"I pochwycił smoka, węża starodawnego,
którym jest diabeł i szatan
i związał go na tysiąc lat".

(Obj. Jana 20:2)

Zło i złoczyńcy muszą odejść. Po trzech dniach i nocach ciemności przyjdzie w wielkim Triumfie Chrystus, najczystszy strumień złotego światła, skończą się łzy i cierpienia, zapanuje radość, pokój i miłość. Władza terroru musi odejść nadejdzie większy Pan, który oczyści świat z jego brudów.

"I nie wejdzie do niego
nic nieczystego ani nikt
kto czyni obrzydliwość i kłamie.
Tylko ci, którzy są zapisani w księdze
żywota Baranka

(Obj. Jana 21:27)

Dziwnym zbiegiem okoliczności podobne nauki, ostrzeżenia i przepowiednie spotykamy prawie we wszystkich religiach. W hinduskich sanskrytach możemy przeczytać, że przed wielkim upadkiem świata inkarnują się Synowie Boży. Ratują świat przed zagładą. W naukach z dalekiego Wschodu spotykamy opisy wielkich upadków, chaosu, świat na krawędzi zagłady. W takiej chwili zjawia się Wybawiciel, niszczy całą potęgę zła, przywraca normalny Boży porządek, określa nowe prawa zgodne z prawami natury. Musi być ład w przyrodzie i człowiek musi nauczyć się Zasad Wszechświata.

Jak zapowiadają wszystkie wielkie religie Zbawiciel przybędzie na białym koniu, oblecze świat w miłosierdzie, miłość i pokój. Tylko w takich warunkach człowiek może się dobrze rozwijać, rozbudzi w sobie wewnętrzną mądrość, rozwinie swoje wyższe zdolności. Serce człowieka połączy się z Sercem Boga.

W ostatecznych czasach zaistniał na Ziemi człowiek obdarzony w siłę własnych mięśni, otoczony szczytem ziemskich marzeń, nie zdaje sobie sprawy, że spycha swoją duszę na krawędź wielkiego duchowego ubóstwa. Silni ciałem zawsze są ubodzy duchem.

Nadchodzi czas, Bóg wyleje na nas wielkie łaski i dary, ale wprzódy świat musi sobie uzmysłowić inne plany Boże związane z oczyszczeniem Ziemi.

Lucyfer - szatan - smok - starodawny wąż, wielu ludzi określa tak zlepek okultyzmu, ruch New Age, kontrolę ludzkiego umysłu, hasła "bogami będziecie". Tak modne dzisiaj channelingi, tysiące doradców, którzy nawiązują różne kosmiczne kontakty stały się na świecie intratnym biznesem. Do tego dochodzą odmienne stany świadomości pozyskiwane za pomocą narkotyków i innych halucynogennych roślin, grzybków, hipnozy. Nie wszystkie te formy energetyczne jakie podczas tych eksperymentów przybywają są przyjazne człowiekowi, najczęściej otwierają drzwi dla złośliwych duchów.

Nie jest już dzisiaj tajemnicą, że ruch New Age stoi w opozycji do Chrystusa, pomaga NWO (New World Order).

Żyjemy w czasach nie w łatwych, ciężko odróżnić - kto jest kto ? Biblia zapowiedziała również fałszywych proroków. Wyraźnie mówi, kto za nimi stoi. Ich dziełem jest również przekręcanie objawień Maryjnych, podważanie Jej autorytetu. Głoszą, że objawienia mają demoniczne korzenie aby odciągnąć ludzi od prawdziwej wiary, podważyć potęgę modlitwy. Maryję utożsamia się z kobietą, która chce sprowadzić świat na manowce, nie daje się wiary, że pochodzi od Boga.

"I porodziła chłopczyka,
który rządzić będzie wszystkimi narodami laską żelazną;
dziecię jej zostało porwane do Boga i do Jego tronu.
I uciekła niewiasta na pustynię,
Gdzie ma miejsce przygotowane przez Boga...

(Obj. Jana 12:5-6)

W "Objawieniu" niewiasta toczy walkę ze smokiem, który ją prześladował, ponieważ porodziła chłopca. Dzięki niemu smok został zrzucony na ziemię i pała do niej swym wielkim gniewem, używa przeróżnych przekonań, że Maryja nie pochodzi od Boga, walczy z różańcem. Szatan wie jaką wielką broń dała ludzkości w ręce Matka Boża, dzięki niej będzie pokonany. Maryja prosi ludzi o modlitwy, pojednania, walczy o pokój na świecie, tysiące ludzi przyciąga do Boga.

"I zawrzał smok gniewem na niewiastę
i odszedł aby podjąć walkę z resztą jej potomstwa,
które strzeże przykazań Bożych
i trwa przy świadectwie o Jezusie".

(Obj. Jana 12:17)

Apokalipsa pokazuje dwie niewiasty. Niewiastę czystą jak Bóg, która narodziła Jezusa i niewiastę - nierządnicę, która prześladuje lud Boży niczym Jezabela, córka kapłana boga słońca prześladująca wyznawców Boga. W ostatecznych czasach wielka nierządnica da o sobie znać, będzie narzędziem bestii, która wyłoni się z morza.

Szatan jest doskonałym manipulatorem, nastawia przeciw sobie ludzi, produkuje fałszywe symbole przysłaniając nimi Boskie Prawdy.

W naszych czasach po jednej stronie stoi Chrystus - opiekun ludu Bożego a naprzeciwko Niego Antychryst, który podjudza i burzy mieszkańców na Ziemi pozbawiając ich Światła Boga.

Panie Boże,
niech wszystko co najlepsze
dzieje się dla Twojej Chwały,
broń mnie przed własną pychą
i proszę o Twoją pomoc !

Pomóż mi dojść do Prawdy,
stań na straży mojego umysłu,
niech narodzę się na nowo,
niech jak motyl wyfrunę w niebo.

Tam, gdzie jest początek i koniec,
gdzie kończy się cała człowieka nędza,
gdzie znika mglista materia,
tylko tam moja dusza odnajdzie radość
a moje serce nieskalaną miłość.

Moja wiara dodaje mi skrzydeł,
jestem mocno przekonana,
że tylko z Twoją pomocą
mogę wygrać tą walkę.
Vancouver
28 Jan. 2009

WIESŁAWA