NOWA ERA

BUDUJ DOM CHRYSTUSA

Galaktyczne wyrównanie, złożony mechanizm kwantowy rządzący ruchem świadomości w czasie i przestrzeni.

Świadomość jest energią i inteligentną świadomością. Kiedy zmienia się energia, zmienia się nasza świadomość. Mówi się, że nasza planeta i ludzkość wniebowstąpi... czyli przenosimy się na przyszłą oś czasu na wyższe wymiary częstotliwości... i tak jak przenosimy się w naszych ciałach na tą wyższą strunę 3-6-9 w naszym układzie energetycznym, czyli na wyższy poziom częstotliwości świadomości naszej rzeczywistości i odsłaniamy nową świadomość... czyli naszą osobistą częstotliwość wibracji, która się w nas budzi. I ten nowo odsłonięty poziom stopniowo podłączamy do różnych ciał planetarnych o podobnych wymiarach świadomości (jednym słowem powiększamy naszą wielowymiarowość).

I tak jak mamy w ciele energetyczne tarcze, jako światy wewnętrzne, tak na zewnątrz mamy Trójce Wszechświatów i każdy jest z tym Wszechświatem łączony i otrzymujemy dostęp do kolejnych linii czasowych, aż w końcu osiągamy pamięć komórkową i budzimy Ogniste Litery DNA; kiedy te 2 światy zderzą się i powstaje nowa architektura, która wpływa na pola czasowe cząstki i antycząstki. Ale to ten wewnętrzny świat jest kluczem do otworzenia Trójcy Wszechświata. Pisałam w swoich książkach, kiedy jedziemy wyżej do góry, po strunach swoich świadomości, będziemy otrzymywać takie symbole, tu ważne są klucze, będą się różnić kolorami i swoim budulcem, czyli poziomem świadomości. Toteż należy nauczyć się te symbole dobrze czytać.

Wniebowstąpienie... nie dzieje się natychmiast, postępuje w fazach, tak jak nasze trójce 3-6-9, stopniowo rozwijamy etapy wniebowstąpienia... czyli stopniowo łączymy nasze osobiste duchowe pola (energie) ze źródłowym polem, z Bogiem.

Musimy stopniowo dotrzeć do obwodu równika galaktycznego, gdzie znajduje się Złota Brama. A po drugiej stronie znajduje się Srebrna Brama człowieka. Złota Brama to Brama Bogów.

Złota Brama (wężownika) i Srebrna Brama (Oriona), znajduje się w przeciwnym kierunku, są przeciwnymi biegunami. Ale kiedy wznoszą się przez ścieżkę człowieka i spotkają się w Bramie Bogów, człowiek wniebowstąpi.

Kiedy to będzie?
Kiedy osiągniemy wszystkie bramy świadomości na niższych poziomach, użyjemy wielu kluczy, aby zjednoczyły się nasze doświadczenia świadomości poprzez Bramę Człowieka przecinającym się z Równikiem Galaktycznym u stóp Wężownika, czyli tam, gdzie Złota Brama. To jest brama do Wiecznego Życia (Usta Boga), które zawsze otwierają się na końcu cykli.

Złota Brama znajduje się na ścieżce obwodu, gdzie przecinają się 2 wielkie struktury niebieskie, tworząc w równe ćwiartki. Każda Ćwiartka (równoramienny kwadrat, krzyż wpisany wkoło), to inna era i inna energia, inne pole świadomości. To także inna nasza era: złota, srebrna, miedziana, żelazna. Każda charakteryzuje się czymś innym, ale wszystkie są celem Wielkiego Dzieła, udoskonalanie człowieka. Człowiek jest sztuką w materii, gdzie musi umieć połączyć Boskość ze swoją sztuką... czyli żmudnym formowaniem swojego glinianego naczynia (swojej skorupy), która zaczyna przekształcać te nieszlachetne metale, w to, co w człowieku najcenniejsze. To połączenie Złota i Srebra (w człowieku) da ten tajemniczy eliksir, nasze ciało pochodzi od atomów opartych na węglu i poprzez liczne zmiany przerabiamy ten „węgiel” na inne częstotliwości, aby nam posłużyły w naszym dalszym duchowym rozwoju.

Jak widzimy człowiek, to gliniana skorupa, ale i tajemniczy filozoficzny kamień, który jest powiązany z wiecznym życiem i z kwintesencją Chrystusową, który sami tworzymy, jako wielcy alchemicy życia.

Wspólne – ludzkie ciało i ten cudowny eliksir trzymają nas w równowadze z naturą... to, co połączone ze sztuczną inteligencją przepadnie. Tajemniczy eliksir jest kosmicznym Eterem Ducha Świętej Matki - Kielicha (Św. Graal), który powraca na Ziemię podczas cyklu Wniebowstąpienia... czyli energetycznego zrównoważenia, uzyskanie ostatecznej i energetycznej stabilności w naszych polach, uzyskujemy Ciało Świetliste... czyli wchodzenie na swoją drabinę duchową, wchodzenie po swoich szczebelkach w górę i otwieramy 12 ciał świadomości: 3-6-9-12.

Duchowe przebudzenie to tylko wzrost naszej świadomości... z wyższego stopnia widzimy już więcej, wspieramy się jeszcze wyżej i odkrywamy nowe... kiedy się tak budzimy u podstawy kręgosłupa, budzi się Energia Kundalini i rusza w drogę do góry, stopniowo rozszerzając naszą wyższą świadomość... czyli przenosi świadomość z jednej rzeczywistości do drugiej (na wyższe piętro).

Ale nie przejdziemy przez te fazy, jeśli nie zmienimy własnego myślenia, nie tylko musi być w zgodzie z naszą duszą i ciałem, także z Boską Esencją.

Co tu można jeszcze dodać?
Nasza dusza i ciało podlega Uniwersalnemu Prawu Jedynego. Negatywne siły tworzą dla obu niewolę, ale w końcu przychodzi ten czas, pozytywne siły uwalniają oboje: duszę i ciało. Następuje powrót tej świadomości – Chrystusowej, która odzyskuje to, co wydaje się być utracone. Ale człowiek musi pozbyć się ego i zaufać Sile Chrystusowej, która zwie się Życiem, to ta siła ostatecznie cię ochroni. Znajdzie drogę do twojego spokoju i wolności.

Znaczy, czy masz nic nie robić?
Wręcz przeciwnie... nawiąż kontakt ze swoim duchowym światłem i Chrystusem, buduj dla niego nowy Dom, swoją Świątynię i materializuj już wieczną formę.

Kiedyś Salomon budował Świątynię Boga, i wybudował wspaniałą, ale ta zewnętrzna jednak się rozpadła, została zburzona... została tylko tam w pobliżu Złota i Srebrna Brama i ten mur, który wszystko dzieli...

ale człowiek może zbudować coś bardziej mocnego... w swoim wnętrzu, w swoim sercu... i to ta wewnętrzna świątynia jest człowieka ocaleniem, nawet kiedy na świecie będzie szaleć potężna zawierucha. W Hiroszimie podczas wybuchu atomowego ocalał kościół w środku zburzonego i spalonego miasta, nie pożarła go żadna czarna dziura, i nie ma na to zdarzenie wyjaśnienia żadna nauka.

A ty człowieku buduje w sobie Dom Chrystusa (twoja świadomość), to w tobie duchowa moc i duchowe zasoby światła... ale musisz być przejrzysty i uczciwy, transparentny w służbie ludziom i Bogu. Tak głosi Prawo Jedynego!

Vancouver
9 Dec. 2022

WIESŁAWA