NOWA ERA

BÓJ TO OSTATNI - GOG I MAGOG

Czas, w jakim żyjemy jest niczym innym, jak naprawą osi czasu, przede wszystkim ponownego zjednoczenia Królowej ze swoim Królem, czyli połączenia ciał przeciwnych, zjednoczenie przeciwnych dusz. Dla naszej planety znaczy to, że wlewa się na naszą Ziemię Kosmiczna Matka. Wielkie rozdarcie w czasie nastąpiło w starożytnym Egipcie, a to wszystko wywołał kataklizm na Atlantydzie. Wyrywając Matkę Bożą z ziemskiego ciała, stworzono termin – upadła kobieta a Ziemia została przejęta przez Króla Tyrana, czyli Goga. Z linii czasu został usunięty Duch Święty na planie ziemskim i zniszczono wszystko, co miało związek ze zrównoważoną energią męsko-żeńską, od tego czasu została wypaczona Świadomość Chrystusowa, nastąpiło rozdarcie duchowego małżeństwa, a to stworzyło nienaturalne pole magnetyczne.

Z powodu skradzionemu kodowi żeńskiemu powstał obecny chaos, który ciężko nam ogarnąć rozumem, dlaczego znaleźliśmy się w takiej sytuacji. Wszystko zaczęło się od tego, że Ziemi skradziono kod żeński, w to miejsce posiano w człowieka mitochondria nasienie antychrysta, które zwane jest rodowodem Magoga. I tak zbiorowa siła Goga i Magoga zmienił ludzkości ich kierunek. To wszystko wyszło z umysłu drapieżników, został zawarty taki pakt z diabłami, umiłowanie władzy i pieniędzy. I w ten sposób na Ziemi rozpoczęło się torturowanie ludzi, zaczęto budować zupełnie inne struktury. Stworzono króla Goga i odwróconą królową Magoga. Wszystko to miało miejsce na terenie dzisiejszej Wielkiej Brytanii.

Ta nowa struktura została stworzona za pomocą satanistycznego nasienia Azazaela i zwana jest Gogiem i Magogiem, odwróconą siłą świadomości, jako odwróconego Króla i Królowej na Ziemi, uderzono w źródłowe pola człowieka, aby stał się diabelskim pomiotem. Stąd narodziło się na Ziemi męczeństwo, wojny, chęć do zabijania a przede wszystkim do nienawiści do Świadomości Chrystusowej. I tak demoniczny człowiek udając Boga wtargnął w boskie stworzenia, w dodatku wpadł w amok i zaczął budować własne kreacje, które były śmiertelnymi robotami. Na miejsce pięknego hierogamicznego boskiego związku została stworzona Unia Goga i Magoga, czyli stworzono antychrysta. Dusza człowieka została rozerwana na 2 części.

Obecnie na Ziemi jesteśmy mniej więcej w tym miejscu, że człowiek będzie powracał do prawdziwej Unii: Król-Królowa. Biblia informuje o wojnie Goga i Magoga, aby się o tym przekonać, jaka to będzie bolesna walka na śmierć i życie, wystarczy poczytać, co pisze Ezechiel, za co po śmierci został poszarpany na strzępy i jego kawałki zostały zablokowane na Ziemi.

„Synu człowieka! Zwróć swoje oblicze przeciw Gogowi z ziemi Magog, naczelnemu księciu w Meszech i Tubal, oraz prorokuj przeciwko niemu.I mów: Tak mówi Pan BÓG: Oto jestem przeciw tobie, Gogu, naczelny księciu w Meszek i Tubal. Zawrócę cię i włożę haki w twoje szczęki, i wyprowadzę ciebie i całe twoje wojsko, konie i jeźdźców, wszystkich w pełnym uzbrojeniu, wielki zastęp z tarczami i puklerzami, wszystkich władających mieczem;...” (Ezech. 38, 2-5).

I ważne jest co piszą następne wersety, ukazał dość burzliwą wojnę z Gogiem i Magogiem. Pisze o ogniu, który spadnie na Magoga i spali jego zbroje i tarczę i puklerze, jego strzały i łuki, a będzie tego tyle, że będą to palić 7 lat, czyli Ezechiel zapowiedział niszczycielską wojnę, jakiej wcześniej nie widziano, ponieważ nie jest takie łatwe rozbić Unię Goga i Magoga jako siedzibę z nasieniem Azazaela, antychrysta.

Ważne jest tu wiedzieć, że wiele dusz zostało osadzonych w podziemiach i jako karma muszą spłacić cały dług, tym razem jako ofiary. Ten karmiczny ciężar jest obecnie rozwiązywany, wiąże się to z karmą naszych przodków, mroczny władca więzi tysiące dusz, związanych z mroczną matką, która jest tym Magogiem. Jeśli zostaną usunięte z nich te zapisy, dusza wróci do żywego światła i będzie wskrzeszona. To jest już praca dla ludzi, uwolnić naszą linię przodków, ten karmiczny ciężar wisi na każdym z nas i jeśli tego nie uczynimy, będzie nam przeszkadzał w naszym osobistym wzniesieniu. To jest także nasza duchowa misja, powiązać w całość całą linię swoich przodków. Zneutralizować wszystkie jej obciążenia, które są zapętlone na niej. To są te nasze kotwice, a te dusze muszą spocząć w wiecznym Świetle Boga, inaczej i my tam nie spoczniemy. Te węzły blokują również nasze energetyczne połączenia, tu się nic nie da obejść na skróty w drodze do Boga. Wszystko z tej drogi musi być usunięte.

W roku 2000, 2001, 2002 wykonałam multum pracy w moim drzewie genealogicznym, pomagałam innym ludziom, to było częścią mojego wskrzeszenia, jeśli tego nie zrobimy nie odblokujemy naszego serca. Każdy z nas ma swoje podziemne połączenia... nie ma tu ludzi czystych i bezgrzesznych i w ten sposób mamy zablokowaną naszą linię z przodkami, a to przez ich krew weszliśmy w swoje życie i jeśli nie oczyścimy linii naszych przodków, Strażnik podziemnego portalu nie otworzy im drzwi. Tym samym i my jesteśmy zablokowani. Ale też pamiętajcie, wyrywanie dusz naszych przodków z podziemi jest ciężką pracą i nie obejdzie się to bez utrapienia dla osoby, która oczyszcza dusze z podziemi. Podziemia nie chcą ich wypuścić, ciągle czegoś od nich żądają i nigdy te dusze nie mogą się wypłacić... toteż często nawiedzały mnie dusze, które utrapione, czasami całe zakrwawione pojawiały się w moim mieszkaniu, a ja ten swój rytuał zaczynałam od nowa i nowa... i sama miałam duże kłopoty z siłami zła, które mnie bombardowały w dzień i noc, uwalniałam im dusze z podziemia.

Do tej pory robię te rytuały i modlitwy i proszę innych ludzi aby to robili, jak Matka Boska prosi ludzi o modlitwę za dusze czyśćcowe. I nie liczcie na to, że te demony zostawią was w spokoju, kiedy podejmiecie się tej pracy. To przypomina nam dzisiejszą walkę na Ziemi z jej podziemiami. I co my tam wyciągamy na światło dzienne, umordowane ludzkie ciała lub ich kawałki. I co nam to mówi... materializują się te nie oczyszczone elementy aby się oczyścić... tylko czy ktoś to rozumie, że to są czasami nasze własne kawałki z poprzednich wcieleń... stąd wyrywając je bardzo cierpimy... i czym dłuższa ta walka o taką duszę, tym bardziej bolesna, ponieważ jest mocno zagrzebana. Cierpimy, bo taką sieć stworzyli nam mroczni władcy, na której brakuje Ciała Chrystusowego, mamy tylko czarne magiczne pola zasilane energią Bafometa i zostaliśmy osadzeni w częstotliwości satanistów. Mamy iść w kierunku antychrysta, który czyni wszystko aby pozyskać jak najwięcej ludzkich dusz. Napędzają ludzi czarną magią i nadużywają ofiar krwi. Mroczna matka to uniwersalny cień i jest antykobiecą zbiorową świadomością czarnych smoków i satanistów. Pozyskiwali ludzką energię z ziemskich sieci poprzez porywanie ludzi, gwałty, przede wszystkim kobiet... i to wszystko, co się obecnie dzieje w podziemiach nie wzięło się znikąd, nie ma przypadków.

W roku 2000-2002 byłam często przenoszona w ciemne tunele i sama nie wiedziałam, czego tam szukałam, a kiedy byłam już bliska przekroczenia mrocznego światła, z tamtych drzwi wychodził mi na spotkanie młody mężczyzna w wieku około 30 lat, ubrany w czarny garnitur, rozkładał lekko ręce na boki, bacznie obserwował mnie i czekał, na mój następny krok. To był czas, kiedy intensywnie wyrywałam dusze, oczyszczałam linie moich przodków, spaliłam setki świec, kadzideł... aby ich wyzwolić z mrocznej karmy. Kiedy zbyt blisko zbliżałam się do tego tajemniczego mężczyzny, nagle pojawiało się światło i niczym błyskawica, przenosiło mnie z powrotem do mojego fizycznego ciała. Sama podświadomie też czułam, że nie mogę do tego mężczyzny zbyt blisko podejść, był przystojny i wydawało się, że jest o miłym obliczu, ale czułam, że czaiło się w nim coś złego. Czułam, że jest totalnie zły. Miałam wrażenie, że jest to odwrócona Świadomość Chrystusowa, że to przeciwnik Chrystusa. Później przestałam odwiedzać te mroczne tunele... i zniknął z mojego pola widzenia ten przystojniaczek... aż gdzieś w roku 2012, spotykam kogoś bardzo podobnego na powierzchni Ziemi... podobna buzia, uśmiecha się słodko z plakatu... jeszcze nie znałam jego imienia, czytam, nic mi to nie mówi, nawet nie wiedziałam, że ktoś taki żyje na tej planecie.

Przychodzą jeszcze inne skojarzenia... szatan lubi naśladować Chrystusa i tworzy na Ziemi swoje ziemskie filary, zanurza się w boskie elementy Chrystusa, aby mocniej porwać ludzi. W tym naśladuje boską żeńskość, odwracając bieguny i kradnąc Boską Mądrość- Sofię, która została przez nich porwana i zniewolona i tak próbuje nam przedstawić tą kobietę, jako upadłą, nic wartą, zniewoloną i zgwałconą... ale te czasy się kończą... Moc Energii Kobiety wraca i już kształtuje na Ziemi inny system wartości, również seksualny. Czarni oszuści celowo zniszczyli żeński pierwiastek duchowej ludzkiej duszy i Ducha, aby rozerwać nasze połączenie z naszym prawdziwym Boskim Stwórcą, aby nas odciąć od świadomości serca, bez tego nie uzyskamy w nas dostępu do zrównoważonej Energii Krist/Sofii, już na zasadzie Jedności Hieros Gamos. Tylko 2 tak samo kochające się serca odzyskują dostęp do tej tajemnicy.

Dzisiaj odzyskujemy te nasze więzy genetyczne, których ludzie jeszcze nie rozumieją, aby ludzkość mogła uleczyć swoje potomstwo i uwolnić od zapisów w satanistycznej linii Czarnej Lilith. Tylko naprawa naszych mitochondriów i wiązań chromosomowych z wiecznym Płomieniem Świętej Matki zjednoczą nas w Kryształowym Sercu. Czym więcej rozpuścimy w sobie i wokół siebie tych czarnych energii, tym mocniej otwieramy Akwamarynową Bramę Łuku Matki... i przez nasze ciało popłyną już połączone srebrno-złote energie. Kiedy światło i dźwięk złączy się w jedno ciało, następuje rozwój ciała świetlistego i w tym ciele płynie już świetlna plazma. Jest to już hierogamiczna istota, która dodatkowo aktywuje gen Kryształu w matrycy krzemianowej. Znaczy. Cała linia genetyczna, już 12 plemion (składników genetycznych) jest w jednej nici kodu DNA. Odblokowaliśmy naszą linię genetyczną, potrzebną do aktywacji Kryształowego genu dla Ciała Diamentowego Słońca. To jest klucz do aktywacji 12 warstw planetarnego systemu gwiezdnych wrót.

Większość tego potrzebnego materiału do budowy jest w nas, ale jest zablokowany w linii przodków. Kiedy go odblokujemy i połączymy z genami w naszych mitochondriach, mamy już zapalnik do zapalenia Genu Kryształu, scalamy energię męską i żeńską i powracamy do Hieros Gamos.

Vancouver
5 Feb. 2022

WIESŁAWA