NOWA ERA

BIAŁY WIELKI LEW

Obecny czas na Ziemi to kolejne przejście ludzkości w kolejny cykl życia, na inny poziom świata materialnego... i te wszystkie wydarzenia, jakie dzisiaj nam tu towarzyszą, to tylko po to, aby zmusić ludzkość do głębszego myślenia i wejścia na właściwą drogę.

Cztery Filary Człowieka, znane także jako cztery twarze człowieka lub Boga, obecnie połączą się z pozostałymi trzema, w celu utworzenia piątej elementarnej zasady eterów, którymi zarządza dwunastu Strażników Eteru.

Temat, który tu poruszam nie jest łatwy, ale właśnie teraz dokonuje się ulepszenie w kosmicznym zegarze, w celu przebudzenia kosmicznego smoka - ouroborosa, czyli następuje tworzenie sieci zewnętrznych pierścieni wokół Matryc Ziemi, jest naprawiany portal 8D, aby odzyskać zapisy osi czasu z poprzednich matryc: Ziemi, Tary, Gaji. Tylko w ten sposób rozpuszczą się klony sztucznej inteligencji o fałszywej tożsamości. Zostaną przywrócone naturalne języki ognia DNA, nieodłącznie związane z Prawem Jedności.

Głównym aktorem czterech filarów człowieka jest Biały Lew, obecnie znajduje się - z głową do góry nogami... i dziwnym zbiegiem okoliczności, święty Piotr, kazał się ukrzyżować z głową w dół... czyli chciał coś zasugerować ludzkości... czyżby i człowiek musi stanąć na głowie, aby przekroczyć swoje poziomy świadomości? I Majowie pokazywali nam spadającego z góry na głowę człowieka, który kiedy odbije się od ziemi, wraca już z głową w górę. Bóg zstępujący na Ziemię i Bóg już wstępujący do Nieba.

Lew ma nienaturalną siłę i pokazuje człowiekowi nieziemską moc działania, ale człowiek musi przekształcić swoją węglową naturę w diament. Pokonać tą liczbę węglową „666”, stanąć na głowie i zmienić swoją wartość na „999”. I w tym działaniu pomoże nam niesamowita siła Lwa. Następny ważny dla nas życiowy okres - zodiak Lwa, to zjednoczenie świadomości. I tu musimy zwracać uwagę na Słońce, będzie się zachowywać nieprzewidywalnie... i może nie jednym nas zaskoczyć... również katastrofami.

Lew, z którym jest utożsamiany Chrystus... i tak samo jest projektowana nasza świadomość, i nie bez kozery tak się dzieje.
Biały Wielki Lew to Linia Matki Niebieskiego Płomienia i część Potrójnego Założycielskiego Płomienia Aqua - Niebieskiego Promienia Łuku Matki. O tym mówią cztery żywe Stworzenia, które przedstawił nam Ezechiel, który jest Prorokiem Boga.

Rodzina Ezechiela, hiperoborejska rodzina - Starożytna Rasa Budowniczych, uzyskuje ostateczne połączenia z siedmio-wymiarowej matrycy, i jest od nowa tworzona Siatka Złotego Orła. I nigdzie nie pójdziemy naprzód, jeśli to pole nie zostanie oczyszczone i odpowiednio połączone.

Serce Wielkiego Białego Lwa znajduje się w dwunasto-wymiarowym centrum energii (Promień 12D), jest to węzeł, portal gwiezdnych wrót. Biały Lew jest Strażnikiem Północnej i Południowej linii Siatki Złotego Orła, który z kolei jest Strażnikiem Wschodniej i Zachodniej linii (Siatki Złotego Orła).

Ta struktura jest bardzo ważna w aktywacji naszych świetlistych ciał i pozwala na uzdrowienie Niebieskiego Promienia Żeńskiej Zasady, którą szczególnie opisał Ezechiel w jego spotkaniu z Bogiem i czterema żywymi Stworzeniami, lub Cherubinami z czterema kołami, czyli cztery żywe Stworzenia naszej Sieci Planetarnej.

Następuje powrót Elohim Kosmicznego Szmaragdowego Zakonu, które zrodziły Matryce Kristal. Są to Błękitne Promienie Melchizedeków.

Lira, Kosmiczna Matka Szmaragdowego Zakonu Błękitnego Promienia, którzy są wewnętrznymi Strażnikami Czasu i Strażnikami Siatki z różnymi funkcjami i rolami w ich pamięci komórkowej i całej genetycznej historii.

Kosmiczna Matka i nowe kody stworzą nową Linię Hara-Krysta. To jest połączenie z Wyższymi Światami Boga, schody do Nieba ponad polami widm, gdzie znajduje się Eukarystyczny Poziom, Stacja Pierwszego Centrum Tworzenia wiecznych Ciał Świadomości Kosmicznej lub siedmiu Słońc Boga, Świadomości Jedności Kosmicznego Krist-Krystallah Szmaragdowego Zakonu.

Temat bardzo trudny, toteż nie będę się więcej rozpisywać, wprzódy należy się zaznajomić, przemyśleć... i oswoić z tą wiedzą...
ale jeszcze tu dodam...

Obietnica złożona przez Szmaragdowe Przymierze...
-wszystkie upadłe dusze we Wszechświecie, zostaną ostatecznie odnalezione i zwrócone do ich pierwotnego Duchowego Domu.
To był pierwotny Boski Plan duchowego Wniebowstąpienia, ewolucyjna podróż przez liczne astralne epoki i linie czasowe, które mimo wszystkiego, co się obecnie na ten temat mówi, ułatwiły nam powrót do Domu.

Vancouver
9 May 2023

WIESŁAWA