NOWA ERA

BIAŁY SMOK
(CZĘŚĆ 2)
LINK! DO CZĘŚCI 1

Biały Smok jest mistrzem światła i Stwórcy wobec zła. Chociaż szatan - zło zostało uwięzione przez Stwórcę w chwili stworzenia, to jednak w każdym wieku, w każdej nowej erze szatan nieustannie dąży do uszkodzenia doskonałości. Biały smok odradza się na Ziemi do walki ze złem.

W wielu kulturach świata znany jest Biały Smok. Za Białego Smoka uważa się duszę odradzającą się co pewien cykliczny okres w organizmie noworodka, który jest umieszczany na "kole czasu". W ten sposób odrodzona dusza ma nowe życie i doświadczenie pamięci z poprzednich swoich okresów a tym samym różne osobowości. Wszyscy odradzamy się jako nowe osoby, posiadamy jednak tą samą duszę, wspomnienia, doświadczenia. Różne życia powodują, że posiadamy niepowtarzalną osobowość. Osobiste wspomnienia, marzenia i myśli minionych wcieleń nadają każdej duszy inne szlify.

Biały Smok naradza się w wyjątkowych okolicznościach, zawsze przyjdzie w życie pod inną nazwą - imieniem. Będzie miał podobne cechy, budzi się do swojej misji w różnym wieku swojego ziemskiego życia, w zależności od potrzeb.

Świat zna również fałszywych smoków. Z reguły odradzają się po kilku w pobliżu prawdziwego mistrza światłości. Znani jako Reptilianie i Lizardowie, każdy z nich próbuje podejść Białego Smoka jak najbliżej w celu zakłócenia czystego światła płynącego z jego pola.

Biały Smok jest symbolem Anglii. Utworzenie talizmanu Białego Smoka miało służyć odrodzeniu tego starego symbolu w całej Anglii w celu wzmocnienia mocy i siły przeciwko innemu smokowi, taki talizman miał nadać Anglii jej wieczność.

Biały Smok jest ciągle wykorzystywany w Anglii do prowadzenia magicznych obrządków w angielskim spirytualnym przebudzeniu, a flaga Białego Smoka na czerwonym tle używana jest do dziś.

Powszechnie przez ludzkość nie jest znane, że Biały Smok ma inną bardziej ezoteryczną symbolikę. W wielu kulturach symbolizuje Mleczną Drogę Węża lub Smoka. Droga Mleczna jest naszą własną galaktyką, składającą się z 88 konstelacji. Nazwa "mleczna" pochodzi od idealnej bieli.

Biały Smok sięga jeszcze dalej, jest symbolem całej naszej galaktyki ze względu na jego pochodzenie i przeznaczenie. W centrum Mlecznej Drogi jest Czarne Słońce (czarne dziury) tzw. obszar tworzenia i niszczenia. Obszar tworzenia i niszczenia jest położony w Gwiazdozbiorze Łabędzia (Swan Cygnus) zwanego też Płn. Krzyżem.

Droga Mleczna na niebie zawsze była postrzegana przez naszych przodków jako droga do Walhalla (Spirala - zamek) ponieważ stoi na środku do Walhalla - siedziby Boskiej Istoty.

Określenie Wal - Hall może również oznaczać "zwinięty wąż" lub "uskrzydlony smok". Biały Smok lub zwinięty wąż jest Drogą Mleczną. W Norse Mitologii istnieje 800 Walhalla drzwi, z których zawsze może wyjść 540 wojowników gotowych do boju.

800 x 540 = 432 000

liczba lat Kali Yugi, wg Vedy.

Być może w kosmosie istnieje dużo więcej niż tylko cykliczne odrodzenie słońca (i "syn"), ujrzymy to jaśniej gdy dotrzemy do roku 2012. Tak więc, symbol Białego Smoka ma w sobie głębszy sens niż myślimy.

Sięgając do tradycji Inków Viracocha był uważany za boga ludu. W świątyni w Cuzco był złoty posąg boga - brodatego mężczyzny. Według legendy Inków Viracocha miał białą skórę i uważany był za boga słońca. Słońce było dla Inków bardzo ważnym symbolem podobnie jak księżyc. Matka Inków - Mamo Kilya była boginią księżyca. Jej sanktuarium jest w Coricancha. Zbudowane ze srebra, które przez Inków było uznawane za łzy matki. Inkowie oznaczali upływ czasu fazami księżyca. Mamo Kilya została siłą napędową Inków, która była wykorzystywana w ich codziennym życiu. Ważnym bogiem Inków był Illapu - bóg pogody. Inkowie dobrze znali Drogę Mleczną, traktowali ją jako niebiańską rzekę.

Ludzie z Peru, Boliwi i pozostałej części Mocarstwa Inków są przekonani, że pochodzą od brodatych posłańców nieba. Jednym z nich był Viracocha, który miał syna Inti i córkę Pachamamę. Od nich wywodzą się następne dwa potężne mocarstwa; od syna - Manco Capac i córki - Mamo Ocllo (matka płodności). W Peru można spotkać grupy białych Indian - Chachapayam, ludzie chmur. Niewiele o nich wiadomo, zawsze byli bardzo pokojowi, przegrywali wszystkie bitwy. Pozostawił o nich zapiski hiszpański kronikarz Pedro de Leon. Osiedlali się wzdłuż dużego górskiego obszaru między Maranonem i Huallaga w północno-wschodniej części Peru.

Chociaż tradycyjnie smoki uznawane są w świecie za wrogów, to jednak Biały Smok jest związany z nadzieją i czystością. Niesie ludziom uzdrowienie, łaskawość, a nawet dobrodziejny deszcz. W licznych legendach symbol Białego Smoka przynosi szczęście.

Biały Smok jest Mistrzem Energii 22, posiada wibracje 4 x większe od Ziemi. Jest Boskim opiekunem, budowniczym i twórcą nowych prądów życia. Pomaga w procesie Bożej twórczości i autoekspresjii. Posiada 22 klejnoty (talenty i dary), które są częścią Boga w człowieku.

W człowieku żyje dwa smoki;
jednym z nich jest mądrość
a drugim metody.

Być bardziej świadomym, umieć wyrazić Boską Mądrość znaczy być instrumentem samego Boga, który może wyrazić człowieka w sposób unikalny poprzez swoją unikalną mądrość, talenty i dary. Wyrażając Boskie Energie pomagamy innym, naszej planecie, osiągamy najwyższe drgania - wielką świadomość.

Bóg kocha ludzi, którzy poza własnym ego pragną żyć dla innych celów duszy - dla Prawdy, Dharmy. Nasza Ziemia jest klejnotem w układzie słonecznym, w galaktyce i we wszechświecie, umiłowana przez Boga. Kiedy jaśnieje w nas światło rozpuszczają się ciemności, gniew, lęk, klątwa, uzależnienia, nieprzytomna karma rozpuszcza się w świetle. Tylko w ten sposób można stać się w pełni świadomą istotą.

Rok 2009 i 2010 są kluczowym momentem wielkich osobistych i zbiorowych zmian. Wszyscy nosimy w sobie Boski geniusz. Pracujmy razem aby osiągnąć wewnątrz nas energię Białego Smoka. Tylko przez jego energię wejdziemy na duchowe szczyty. Rok 2009 i 2010 jeszcze otworzy bardzo bolesne zmiany konieczne do uzdrowienia i wzrostu. Poprzez zdrowe myśli i działania otrzymamy najlepsze wibracje Boskiej siły. Mamy tylko wiedzieć co to naprawdę oznacza dla ego otwarcie Boskiej siły? Nasze ego chce wszystko kontrolować w celu poczucia bezpieczeństwa, ale błogosławieni są tylko ci, którzy wpuszczają w swoje serce Boga w celu uzdrowienia i oddania Jemu kontroli nad własną duszą.

Właśnie ten proces nazywa się życie Boże. Należy pamiętać, że jest to bardzo ważne uczucie i bardzo ważna lekcja o prawdzie i miłości (Dharma). Żyć z energią Białego Smoka znaczy być w pokoju, niczego się nie bać, być w zgodzie z własnym sumieniem. Wielkie zmiany w świadomości pozwolą spojrzeć głębiej, zobaczyć co do tej pory nie było postrzegane przez oczy. Słuchać tego co nie było słyszalne przez uszy. Od tej pory Duch Święty będzie zawsze z nami.

Vancouver
24 May 2009

WIESŁAWA