NOWA ERA

AURORA - TRÓJTONOWA SIATKA OŚWIETLENIA

Aurora - Trójtonowa Siatka Oświetlenia, Trójfale połączone w jedno pole, bez ładunku elektrycznego. To Aurora pomaga nam w cyklu Wniebowstąpienia. Broni Ziemię poprzez Prawo Jedynego dla całego życia.

Aurora jest także kluczem do ponownego zaszyfrowania naszego DNA, uzdrowienia naszej osobistej matrycy 3D, usunięcia z niej martwego światła w naszych tkankach i komórkach. To tak jakby chirurg usuwał martwą tkankę z ciała i przeszczepiał na ten obszar nowe tkanki. Kto zna ten anatomiczny proces, ten wie, to bardzo ciężki okres w życiu człowieka. I tak się czuje ten człowiek, który ma odradzane swoje duchowe ciało... niczym skalpel w swoich tkankach... i wszystkie z tym związane fazy: gnicia, zdrowienia itd.

Aurora - zorza, może się pojawić w naszym otoczeniu jako wielobarwne kule lub inne formy, często przypominają kolorowe arkusze w pastelowych kolorach lub białych, pojawiają się jako bezkształtne formy, mogą zmieniać kształty, mogą też przyjmować jakieś konkretne formy, które mają dla nas jakieś konkretne znaczenie (symbole).

Aurora z Siedmiu Wyższych Niebios w Andromedzie chroni Uniwersalną Matrycę Czasu, tym razem konkretnie ochrania Ziemię. Aurora to Świadomość Wyższego Wszechświata, która żyje w zgodzie z Kryształową Gwiazdą i Inteligencją Jedności. To są bezpieczne strefy, które przekraczają pole zwrotne biegnące na Ziemi ze Źródła Boga. Połączone są z Głównymi Strażnikami, którzy współpracują z Aurorą. My znamy ich pod nazwą Wniebowstąpionych Mistrzów.

Uniwersalni Wniebowstąpieni żyją w zgodzie z Kryształową Gwiazdą i Inteligencją Jedności, zwaną Aurorą.

Misja Aurory polega na ponownym zaszyfrowaniu ciała fizycznego na poziomie atomowym i subatomowym, ponieważ chemiczne składniki naszego DNA są tą elementarną podstawą, składają się z 4 podstawowych składników chemicznych: ziemi, ognia, wody i powietrza. Wszystko obecnie jest zniekształcone, przesunięte, genetycznie zmanipulowane... dlatego nasze ciała muszą przejść proces ponownego szyfrowania, transformacji i transmutacji na wielu poziomach, dużo wyższych niż tylko przebudzenie się Energii Kundalini. Wszystko musi się obyć w naszej macierzy komórkowej a nasze ciała... niestety... nie są w stanie transmutować się wystarczająco szybko. To jest dość długi proces i nie jedno musi się w takim ciele zdarzyć i nie jedno przejść. I muszą się wyważyć wszystkie warstwy, jedna po drugiej. Karmiczna miazma musi być całkowicie oczyszczona, wyrzucona z naszej zdrowej przestrzeni. I tu trzeba dobrze zrozumieć, miazma jest w swoim czasie potrzebna, aby przenieść nas przez mniej gęste formy... aby poradzić sobie z przyśpieszoną częstotliwością. I wszystko to dzieje się w odpowiednim czasie, zgodnie z naszymi zodiakami. Co na jednego zadziała, drugi nawet tego nie poczuje, i tak jest z przyjmowaniem wyższego promieniowania, które obecnie wpływa w nas. A jeszcze inni zupełnie go odbiją od swoich pól.

A dzisiaj zorze polarne, niczym potężne gobeliny, kolorowa plazma zstępuje z naszej Tarczy 12D. Tworzą się dodatkowe 4 Główne Filary Światła wokół naszej aury... nazywa się to Ciałem Aurory. To Ciało chroni Ciało Złotej Monady i wyrównuje całe energetyczne pole naszego organizmu... i pobudza nowe siatki w naszym polu energetycznym. Można to poczuć w bardzo charakterystyczny sposób. Takie 4 słupy Światła często przywoływałam w czasie uzdrawiania ciężko chorych ludzi, kiedy ich życie było totalnie zagrożone.

Opisywałam te słupy światła nie jeden raz... sama je widziałam w czasie moich dziwnych wypadków, jakby mnie chroniły... o tym też pisałam, że światło ocaliło moje życie.

Aurora zaczyna dostarczać ogromne ilości różnokolorowych kul, które bywają widoczne obok nas i wpływają na naszą aurę, czasami niosą w sobie cały ten geometryczny wzór, jaki jest obecnie w nas wprowadzany. O tym też już pisałam. Wszystko odbywa się w postaci sekretnej geometrii. Budzą się nowe pola i zakotwiczają Kryształową Gwiazdę, dzięki czemu może się budować Merkabah. To dzięki niej będziemy się poruszać między wymiarami.

Ciało plazmowe kuli, z naszego punktu widzenia, wygląda jak przezroczysta kula, czasami mlecznobiała, czasami dostrzegamy wyraźny kolor, ale tak naprawdę jest to żywiołek, żywa Istota, która staje się podróżującą kulą, aby wnieść w nasze pola odpowiednie częstotliwości energii i nowy matematyczny wzór. Pierwszy raz widziałam taki żywiołek już w roku 2000, pojawił się kiedy zapaliłam świecę, a tu nagle w jej płomieniu ujrzałam malutką postać człowieka, mędrca z białą brodą ubranego na biało. Tańczył przede mną w płomieniu tej świecy... a ja patrzyłam w ten płomień jak zahipnotyzowana.

Dzięki temu przemycane są w nas Promienie z Wyższego Poziomu, każdy ma swoją bezpieczną strefę... i można te promienie przyjąć od takiej już osoby, która je w sobie nosi... warunek - osoba przejmująca musi się na takiego dawcę otworzyć... inaczej ta energia nie wpłynie do jej energetycznych pól. Zostanie od nich odepchnięta, nawet kiedy kieruje w tą osobę negatywne myśli na odległość. Dawca szybko to wychwytuje i jak ślimak chowa swoje rogi pod skorupę. Kiedy osoba jest otwarta, może przekroczyć pole zwrotne biegnące na Ziemi (dawca) i połączyć z odpowiednią dla potrzebującej osoby platformą częstotliwości Aurory (7 poziomów). Podobnie ma się sprawa z uzdrawianiem, te uzdrawiające energie są ściągane przez osoby, które są energetycznie gotowe na przyjęcie w siebie wyższych energii i przekazanie ich otwartej osobie, następuje uzdrowienie. Jeśli nie ma odpowiedniego połączenia między tymi 3 polami, nie zajdzie nic szczególnego. Tu żadna magia się nie zdarzy.

Kiedy ciało człowieka przebudzi się do tego Najwyższego Poziomu, wówczas następuje Wniebowstąpienie. Taki człowiek ma już przy sobie Strażników Filaru. Są to 4 Główne Filary Świadomości, 4 słupy światła w różnych kolorach, to są Filary Światła i Dźwięku, które są związane z tworzeniem całej Tarczy Galaktycznej, Ludzkiego Plemienia 144, nasze pełne DNA.

Ta potężna Forma, Wielka Jednostka Świadomości jest zbiorowym filarem i strukturą świadomości ciał elementarnych Założycieli. I tu rozkmińmy słowa Jezusa - „Uchwyć się mojego płaszcza a ja cię już dalej pociągnę”.

Zawierają one wszystkie geometryczne pierwiastkowe materiały, istotę ras w całym cyklu ewolucji rdzennej rasy.

Kiedy ukośne linie są aktywowane na planecie Ziemi, pod koniec cyklu wznoszenia, poprzez pionowe połączenia (Wielkiego Białego Lwa) i poziomą siatką (Złotego Orła), czyli wyrównania Pręta i Laski (Energia męska i żeńska) w Heros Gamos, połączą się razem w równoległe wszechświaty poprzez aktywowanie Sieci 4 Filarowego Człowieka (Człowiek z 4 Twarzami).

Wszystkie 3 równoleżniki są połączone przez ukośną sieć siatki i 12 Strażników Filaru i zostają zakotwiczone na Ziemi i zaczyna się ponowne szyfrowanie świadomości, aby uleczyć ciała żywiołków... i tak zostaje przyłączony nowo stworzony Człowiek z 4 Twarzami do Planetarnej Sieci Wniebowstąpienia, wszystko już odbędzie się poza ludzkim ciałem, w Przestrzeni Aurora. Dopiero wówczas budzi się przejście między Drogą Mleczną i Andromedą.

To jest już 12 Wymiarowa Matryca Krzemianowa z Boskiego Planu dla Planety Ziemia i wyższej ewolucji człowieka.

Vancouver
21 Feb. 2023

WIESŁAWA