NOWA ERA

ARCHANIOŁ MICHAŁ MELCHIZEDEK

Rodzina Michała Archanioła – Niebieski Promień Założycieli Najwyższego Porządku, Promienia Melchizedeków, posiadający Świadomość Chrystusową, System 3-6-9-12, czyli Bramy do Uniwersalnej Matrycy Czasu. Ale dostęp do tej bramy został skradziony przez Anunnaki (Jehowa, Lucyfer), co doprowadziło do zniszczenia na Ziemi siatki Złotego Orła. Przejęli te gwiezdne wrota poprzez zniekształcenia i torturowanie obrońców Archanioła Michała i jego rodziny, aby mogli przejąć kontrolę nad Łukiem Matki. Siatka Złotego Orła została zniszczona w około 60%. Została odwrócona przez kontrolerów Reptilian.

Brama Złotego Orła – 10 wymiarowa twierdza znajduje się na terenie Iranu i Iraku, to może wiele ludziom rozjaśnić w głowach, ten wieczny konflikt na tej ziemi i śmierć tylu ludzi od tysiącleci. Siatka Złotego Orła to cały układ krążenia i musi być przyłączony do poziomu 4D... aby można było odzyskać równowagę 3 pierwotnych Pól Dźwiękowych, dzięki czemu Ziemia i człowiek odzyska dostęp do Kryształowego Diamentowego Słońca. Wszystko to ma związek z Ptasimi Rasami Anielskimi. W tym Rodziny Archanioła Michała, pierwszych budowniczych. Opisywałam Archanioła Michała w mojej książce „W czepku urodzona”. Miałam z nim pierwszy wizualny kontakt w listopadzie 2000 roku. Pokazał mi się wczesnym rankiem zaraz po moim przebudzeniu. Na zewnątrz było już jasno i widziałam go w dziennym świetle, tworzył ze swoich olbrzymich skrzydeł jakby namiot nad moją kanapą, na której właśnie spędziłam noc. Kiedy otworzyłam oczy, byłam zdumiona, kiedy zobaczyłam, to co zobaczyłam... potężnego wielkiego anioła, tylko tyle byłam w stanie zidentyfikować w tamtym czasie. Wyglądem przypominał mi orła i człowieka zarazem. To było niesamowite zjawisko a jego wygląd imponujący, pełen światła i blasku... a w pokoju nie było żadnego innego źródła światła, nawet promieni słońca. W dodatku, kiedy przyjrzałam się dokładniej już nieco później, zobaczyłam tysiące twarzy... i nie sposób było ogarnąć to ludzkimi zmysłami, wielokrotnie zamykałam i otwierałam oczy, ten blask był potężny, ale nie raził mnie w oczy, raczej zamykałam oczy, aby stwierdzić, czy nie jest to jakaś moja halucynacja... ponieważ w tamtym czasie żyłam już w 2 światach i doświadczałam multum obrazów z dwóch światów jednocześnie... i czasami nie mogłam za tym wszystkim nadążyć.

Ale tam na bliskim Wschodzie, na terenie Iranu została zainstalowana fałszywa siatka złotego orła i nazwano ją Białym Orłem... i połączono z siatkami Jehowy. Niebieski miecz służy do rozdzielania i odzyskiwania częstotliwości zarówno męskich i żeńskich, odwraca kod... to fałszywy kod rozwalił wewnętrzne święte małżeństwo... i nadal jest to robione poprzez różne manipulacje ludzkimi biegunami (płciami)... i właśnie tutaj na Ziemi takie małżeństwo nie może się już człowiekowi zdarzyć... i ludzie nie rozumieją tego tematu, ciągle szukają swojego bliźniaka na ziemi... i bywa, że mają tych bliźniaków bez liku... i ciągle szukają nowego, ale wielu już czuje, że tu coś nie tak... a to przywołuje nas zew tego naszego prawdziwego bliźniaka i zaliczamy nasze kolejne nieudane związki... a on budzi nas do innego życia. Ponieważ zostało zniszczone święte małżeństwo poprzez uszkodzenie bliźniaka Archanioła Michała, co uczyniło inną mentalność wszystkich ludzkich istot. Zostało rozszczepione Wyższe Monadyczne Ciało Mentalne, zwane odwróceniem metatronicznym.

Dzisiaj właśnie rozpoczyna się uzdrowienie mężczyzn poprzez naprawę Niebieskiego Promienia Melchizedeków, poprzez Prawdę Niebieskiego Promienia Miecza i Łuku Matki. To dzięki Rodzinie Melchizedeków otworzy się ponownie połączenie z Bogiem... póki co jesteśmy jeszcze w drodze do tego wydarzenia... czyli odzyskamy Wibracje Prawdy. A co dzisiaj mamy... ? ... dalej zalewa nas fałsz i obłuda.

Musimy już też sobie zdać z tego sprawę, że Chrystus także jest z Rodziny Melchizedeków. Jezus Chrystus podczas swojej inkarnacji na Ziemi poznał wszystkie aspekty ciemności w Stworzeniu. Dał się ukrzyżować i wskrzesić, wszystko po to, aby odwrócić szablon śmierci... dlatego, kiedy teraz jesteśmy coraz bliżej granicy Wniebowstąpienia, szaleje na świecie śmierć i nie ma końca ludzkiego cierpienia, ponieważ władca tego świata robi wszystko, aby utrzymać ten szablon śmierci. Ale to jak klepsydra, i przesypie się w swojej godzinie, i kiedy Ziemia znajdzie się w punkcie zero nastanie zupełnie inny czas, wielki reset. Zostanie odwrócony szablon śmierci, to jest część cyklu Wniebowstąpienia i przywrócona Świadomość Kosmicznego Chrystusa, co scali Ciało Złotego Promienia, bez czego nie odzyskamy naszego prawdziwego DNA.... tylko będziemy się ślizgać na tej dwufalowej świadomości sił lucyferiańskich. I tu ostrzegam wielu ludzi... nie jarajcie się już nie wiadomo czym, aby przebudzić swoje trzecie oko, DNA, już Anunnaki mieli obsesje na punkcie złota... przez co zniszczyli i naszą Ziemię i nas mieszkańców tej Ziemi... a i tak siedzą sobie na starej pozycji, nie przeszli poziomu 4D. Póki co są wyżej od nas, dlatego mają przewagę nad nami istotami z 3D... ale nie są w stanie wznieść się do 5D... i dobrze o tym wiedzą. To człowiek, ta istota anielska w swoim czasie wzleci ponad 4D i odzyska swoją moc. I kiedy będzie nasz czas wszystkie te kody w nas zainstalowane przez Boskie Źródło, puszczą i nadadzą człowiekowi właściwego kierunku, to jest komputer przyłączony do potężnego komputera Wszechświata... tylko mu w tym tak bardzo nie „pomagajcie”, bo możecie go bardziej zawirusować i więcej na tej operacji stracić niż zyskać. Złoto musi się samo w nas wykształcić, w naszym alchemicznym piecu i sami musimy naszykować podpałkę, aby ten piec móc rozpalić i uzyskać w sobie czyste energie, które nas wzniosą. A człowiek tak naprawdę nie wie, co i ile ma dorzucić do tego pieca, każdy z nas jest na innym poziomie... nad tym czuwa Wyższa Jaźń.

Bliźniacze Serce Jezusa i Marii są dopełnieniem upadłej świadomości... człowiek odzyska pręt do Złotego Promienia poprzez połączenie swoich energii, czyli rdzenia, do którego zostanie przyłączone 12 nici, które wyniosą nas na właściwą oś czasu... jak statek kosmiczny. Ale musimy już mieć wszystkie atrybuty takiej maszyny, która popłynie we właściwe miejsce.

Kiedy nastąpi przemiana pierwszego Ziemianina, w tym przypadku kobiety, wszystko odbędzie się na zasadzie efektu domina, to wszystko mamy zapisane w ludzkim DNA i RNA. Kodowanie 12 Krystallah, czyli Małżeństwa Krist/ Sofii... nowy poziom duchowy człowieka.

Vancouver
30 Aug. 2022

WIESŁAWA