NOWA ERA

APOKALIPSA

-Jakich zasad musisz przestrzegać w tym próbnym okresie życia?

Masz obecnie dwie drogi i tylko od ciebie zależy, którą wybierzesz.

-I co teraz zrobisz?

Czy rzucisz monetę i ona ci podpowie, czy wybrać drogę na prawo, czy na lewo a może sięgniesz do swojego serca?

Są osoby, które ciągle szukają swojego guru, nauczycieli, przewodników, ale oni nie są po to, aby nas nieść na swoich plecach. Ci, którzy tobie to obiecują, nie są dla ciebie szczerzy, uważaj, to wilki w owczych skórach. Rad, nauk możesz posłuchać, ale decyzja należy do ciebie.

Tej wiosny, jesteśmy coraz bliżej tej nocy, kiedy demony chcą zagrać z nami w rosyjską ruletkę o największe wartości, jakie mamy. Chcą z nami zagrać nie tylko o nasze dobra materialne i ziemskie życie... chcą od nas w zastaw nasz wieczny płomień, jaki już wnika w naszą duszę. Ogień oświecenia, który kruszy ignorancje i strach, głupotę i niewiedzę... gdzie wszystko w jego świetle zostaje ujawnione i postawione pod trybunał sprawiedliwości, ale oni chcą nas jeszcze ograć... z płomienia Oświecenia, który wlewa w nas odwagę, wiedzę i miłość, to są ci, którzy nigdy nie grali czysto. I tym razem próbują rosyjskiej ruletki.

Wielu z nas już się przebudziło i nie pozwolą się łatwo ograć, w dodatku Bóg rzuca nam swój tęczowy most, ale my musimy podejść do niego z ufnością, wielkim zrozumieniem i odpowiednio stawić czoła złu... z prostotą własnej żywej modlitwy wybrać drogę dobra i przeciwstawić się ogromu zła, które zakorzeniło się na tej Ziemi. Zło musi zostać rozgromione... i to jest czas, kiedy sprzątamy własne domy, środowiska... to jest nasza misja, nie liczmy na wielkich mistrzów, kościoły... to nasza wewnętrzna moc rozpali w nas potężny płomień, tak potężny, że nic nie da rady go zagasić. Niech go zobaczy cały wszechświat.

Ziemscy budowniczowie i duchowi wojownicy wzmacniajcie własne duchowe stopnie, wszystko jest osiągalne, a twój anioł zawsze ochroni cię swoją tarczą. Owszem, ludzie dotarli do ślepego zaułka... ale ogień oświecenia wywarzy furtę, a jej grzmot obudzi śpiących. Wiara w siebie i poszukiwanie prawdy tworzą wielką moc, a ty staniesz się wolnym człowiekiem.

Lecz musisz też wiedzieć; cykle wniebowstąpienia muszą przebiegać w swoim rytmie, tak jak dzień i noc są nam potrzebne do życia, tak i w tych cyklach jesteśmy poddani obróbce światła i ciemności, to wielka duchowa alchemia. Wiele osób lęka się ciemnej nocy, lecz kiedy ta nie przeniknie ludzkiej świadomości aż do szpiku kości, nie zbliżymy się do tych wielkich zmian. Im większa ciemność bierze cię w swoje ramiona, tym potężniejsze światło cię z nich uwolni... i wówczas poznasz swoje najgłębsze tajemnice. I proszę was, nie rzucajcie monety z diabłem, który obiecuje wam złote góry na kruchym lodzie... jego czas się kończy... idzie wiosna, to nam słońce podrzuca do pieca.

Vancouver
26 Feb. 2021

WIESŁAWA