NOWA ERA

AKWAMARYNOWY PROMIEŃ

Mamy taki czas, na świecie zakotwicza się nowa energia... Szmaragdowy Ocean połączy się z Lazurowym Oceanem. To przymierze uruchomi na Ziemi Prąd Kristalah, nastąpi powrót Świętej Matki Mędrców i jej Akwamarynowego Promienia.

Święta Matka zamierza odzyskać swoje dzieci, pragnie je uleczyć i wcielić w warstwy świata, w których odzyskają swoje prawdziwe więzy genetyczne. Ten manewr pozwoli ludziom przejść w bezpieczne miejsce i aktywować ich 12 nici DNA. Będzie to przyszła linia czasowa, która pozwoli powrócić ludziom do Świadomości Chrystusowej.

Następuje powrót Kryształowej Gwiazdy Świadomości Chrystusowej, co pozwoli wielu ludziom wniebowstąpić. Wszystko odbędzie się według Prawa Jedynego, zgodnego z Wiecznym Źródłem Życia. Wszystkie nieprawidłowe szyfry zostaną zniszczone, przestaną istnieć.

Jednak nie wszyscy ludzie przejdą pierwszą falę wniebowstąpienia, ale ci, którym będzie to dane przejść wyżej, uzyskają dostęp do pola inteligencji, w którym będą w stanie odzyskać oryginalny Kod DNA, przebudzą w sobie wszystkie Ogniste Litery DNA, które go tworzą i zaczną odbudowywać swój oryginalny szablon. Nastąpi masowa naprawa ludzkiego DNA, fizycznego ciała... musi zaistnieć w doskonałej harmonii i równowadze, musi być stworzone podstawowe pole Merkaba we wszystkich liniach czasu i gęstości we Wszechświecie. Odzyskujemy pierwsze 12 nitek.

Bez swojego Merkaba człowiek nie będzie mógł wniebowstąpić. Tylko poprzez pole inteligencji Kryształowej Gwiazdy można uzyskać dostęp do Fal Trójcy, które łączą się bezpośrednio z Wiecznym Źródłem Życia. Potrójny Płomień podtrzymuje Wieczne Źródło Światła... a kiedy człowiek znajdzie się między falami Kryształowej Gwiazdy zaczyna się jego proces jednoczenia z Bogiem.

Ale tu nic się nie zadzieje, dopóki nie zostanie zjednoczona energia świadomości: męska i żeńska w duchowym aspekcie... tylko w doskonałej harmonii rozpoczną się żniwa. Będzie zbierany Plon Chrystusa. Stąd też mamy całą tą wojnę na naszej linii czasu, z jednej strony przywracanie równowagi energetycznej i naturalnego porządku cykli ewolucji świadomości... a z drugiej strony postępuje wywracanie wszystkiego, co się da do góry nogami, aby zakłócić naturalny stan rzeczy.

Oczywiście, takie poplątane częstotliwości wibracji nie są łatwe do przejścia, szczególnie przez ludzi płynących zgodnie z Prawem Jedynego. Opisywałam w swojej książce „W czepku urodzona”, jak przechodziłam przez splatane sieci wokół Ziemi. Na ludzi zostały założone sidła wampirów i niszczą ten najlepszy boski produkt, to czyste złote ziarno, które zostało posiane na Ziemi. Właśnie teraz zbliża się czas wielkich żniw, ale i szkodników zebrało się tu wielu... różnej maści i niszczą pańskie pola. To miałam pokazane w swoim śnie w dniu 26 czerwca 2001 roku. Już wówczas wiedziałam, że będzie to ciężka zaprawa, chociaż jeszcze wówczas nie miałam pojęcia o tych wszystkich rzeczach, do jakich obecnie uzyskałam dostęp. Także obecnie to wszystko dzieje się na jawie. Mamy wszystkie formy niewolnictwa, uczyniono nas niewolnikami, nie daje się nam dostępu do naszego prawdziwego dziedzictwa. W dodatku wielu ludzi świadomie i nieświadomie połączyło swoje pola z wampirami.

Dlatego ludzie, którzy uciekają z tej demonicznej strefy przeżyją nie tylko nieprzyjemne odczucia, zostaną poranieni, czym większe ktoś będzie miał udziały w walce o wolność, wyniesie z tej wojny większe obrażenia. Pisałam w swoich poematach... ile kul snajperów mnie dosięgało, ile razy byłam ranna, pobita do utraty przytomności, w vancuwerskich szpitalach są na ten temat grube akta... nie zdarzyło się to jeden raz. Na początku nawet nie miałam pojęcia, co się tak naprawdę dzieje... jeszcze nic nie robiłam, a już otrzymywałam bolesne razy, a kiedy w moim życiu pojawił się Bóg w swoim przepięknym śnie, zniknął z mojej twarzy uśmiech i sen z moich powiek.

Wszystkie zapisy naszego oryginalnego DNA posiada nasza Święta Matka... i co jakiś czas na Ziemi pojawia się hasło – „obserwujcie wodę” – i widzimy powodzie i inne katastrofy związane z wodą. Nie dzieje się to bez powodu. To poprzez Promień Wody Matki odbędzie się nasza genetyczna odbudowa i połączenie z Polami Chrystusa... to woda użyźnia ziarno... ale może je i zniszczyć, kiedy zostanie zanieczyszczona. I ciemna strona mocno miesza w tych naszych wodach... a ten proces jeszcze się nasila, aby wszystkie formy wniebowstąpienia zostały udaremnione. Ale wody płodowe Ziemi przybywają... bo tam coraz bardziej wzrasta ziarno Chrystusowe.

Mimo wszystkiego Akwamarynowy Promień Matki z 13 wymiaru zasila Kryształowy Rdzeń Ziemi już od dawna, co jakiś czas z 13 filaru są przetaczane akwamarynowe fale i do ziemskiego systemu wpływa żywa świadomość, co da początek wskrzeszenia całego życia i odwróci ciemną energię w 8 wymiarze, i usunie wszystkie insekty spośród nas. To jest mocno uzdrawiająca energia i da początek Nowej Ziemi. Święta Matka wskrzesza swoje Królestwo, aby odzyskać swoje dzieci. Wyznacza siatkę Wielkiego Białego Lwa, dzięki własnej Sofiańskiej Mądrości (Sofii)... ale uważajcie, dzisiaj na Ziemi pojawi się także czarna matka (czytać ze zrozumieniem Biblię)... toteż uważajcie, z kim na tej Ziemi wchodzicie w interakcję, a już na pewno nie zbawicie się za pieniądze.

Energia prawdziwej Matki wypływa ze Złotego Kielicha Boskiej Miłości, jest to Akwamarynowy Promień Niebieskiego Diamentowego Kielicha, który wskrzesi prawdziwą Moc Ziemi i ludzi.

O kielichach pisałam więcej w swoich książkach i artykułach.

Vancouver
15 Aug. 2022

WIESŁAWA