NOWA ERA

ACH TE WŚCIEKŁE KOBIETY

To, co się obecnie dzieje w świecie kobiet nie jest przypadkowe… wszystkie liście na drzewach opadają we właściwym czasie… a właśnie nadciąga zima i jak niosą słuchy, ma być dość ostra, lecz na wiosnę każde drzewo odnowi liście, zakwitnie i Duch Natury wznosi się szybko.

W obecnych czasach to w ręku kobiety leży zbawienie ludzkości i naszej planety, piszę o tym od kilkunastu lat. I musimy już wiedzieć, wszystkie nieszczęścia i kataklizmy, jakie nas dotykają, wynikają z ujarzmienia i poniżenia kobiety. Kobieta została pozbawiona należytego jej przywileju, równych praw, co nie jest zgodne z Kosmicznym Prawem… mężczyźni uczynili ją swoją niewolnicą… a niewolnica może dać światu tylko niewolników. To wyjaśnia dziś ułomność mężczyzn... upokarzając kobietę, to mężczyzna się upokarza, szkoda, że tego jeszcze mężczyźni nie zrozumieli. I wyraźnie to dzisiaj widać, kobiety już nie chcą rodzić ułomnych dzieci. Nowa Epoka, która już do nas nadciąga – Epoka Wodnika, naznaczona jest mocą promieni Urana i pożeniona jest z Saturnem-symbolem sił ciemności… a w epoce ciemności zniszczone są prawa kobiet. Najstarsze powiedzenie Indyjskie mówi: „to tam, gdzie kobiety są szanowane i chronione panuje dobrobyt i radują się bogowie”. Jeśli jest odwrotna sytuacja wszyscy cierpią. Toteż mężczyźni mający w głowach zdrowy rozsądek, dbają o swoje kobiety. Niestety, wprzódy muszą zdmuchnąć swoje szalone projekty, niestety nie jest to łatwe, duch kobiety został mocno osaczony przez siły ciemności, ciemność je mocno otacza, ale one w przeróżny sposób zrzucają ją z siebie i ich statek mimo wszystkiego przybija do portu, toteż bywa w nich wiele agresji, nie pozwalają zatrzymać swojego statku i wszyscy ich wrogowie zostają zniszczeni przez cudowny ogień, który to im towarzyszy.

Co mamy na górze… to i na dole…

i kiedy Uran wchodzi do gry, czujemy się bardziej oświeceni… ale kiedy Uran zostaje naruszony, ktoś mu nieopatrznie „nadepnie na ogon”, mogą pojawić się dziwne wydarzenia, które ciężko powstrzymać i zrozumieć. Z jednej strony daje duże możliwości duchowe, a z drugiej strony jest planetą buntu, w dodatku porusza się powoli i może tą energię zatrzymać na około 7 lat… i też trudno przewidzieć, jak się ona ułoży, i dla każdego z nas może znaczyć coś innego, w zależności od naszej daty urodzenia, z jakimi planetami jesteśmy pożenieni. Toteż jeszcze raz powtarzam – mężczyźni, uważajcie na to, co robicie, nie pokazujcie swojej siły, władzy kobiet, bo to się źle skończy dla was samych, wpadniecie w czarną dziurę.

Kiedy Uran okrąża Ziemię wstecz, zobaczymy wiele protestów i buntów (co widzimy obecnie). W roku 2020 w październiku Uran znalazł się w retrogradacji Słońca i Merkurego, co daje szansę do wytworzenia dzikiej i nieobliczalnej energii, której konsekwencje ciężko przewidzieć. To kobiety niosą w sobie klucz do Nowego Świata i pcha ich do tego kosmiczny zew… a ty kapłanie, czy inny mężczyzno, jeśli czegoś tu nie rozumiesz, kiedy patrzysz na te bóle porodowe kobiet i jesteś daleki od zrozumienia Boskiej Natury i istoty samego Boga, nie przerywaj tego porodu, bo go zniszczysz.

To ty duchowy pasterzu powinieneś wiedzieć, kiedy płonie duchowy płomień rozjaśnia mózgi i rozpuszcza najwyższą z gór… i nie trudź się tak bardzo… i tak nie zatrzymasz tego procesu.

Straszny jest Armagedon – ciemne siły walczą o swoje istnienie i dominację. Łączy ich rozpacz, ale są wytrwali, lecz w tym czasie wchodzi do gry książę światła, i ma wspaniałych współpracowników, doskonałych graczy. Armagedon to decydująca bitwa między siłami światła i ciemności, zostało to przepowiedziane we wszystkich świętych pismach, również w Biblii (Apokalipsa), obliczenia i zapiski znaleziono w piramidzie Cheopsa, i nie obywa się to bez działania sił światła, zawsze są obecne w tym procesie. Ten okres został opisany w Puranach. Niestety, te nowe początki będą trudne do zniesienia, a nowe promienie światła bez względu na wszystko, docierają na Ziemię i zapalają nowe paleniska, a do podpalenia ognia, potrzebne są zarówno pozytywne jak i negatywne energie. Czym silniejsza burza tym mocniejsze daje błyskawice i grzmoty.

I tak obecnie rodzi się Matka tego Świata, którą zgnieciono dawno temu… pisał o tym nawet święty Kościoła Katolickiego Orygenes, i Jezus o tym mówił, o kobiecie niosącej dzban wody na głowie, to wszystko zostało zapisane w gwiazdach… wielu ludzi nie może pojąć, jaki rozgrywa się wokół nich dramat… a to tylko ludzkość siedzi okrakiem między Epoką Ryb i Epoką Wodnika. Nasze pola świadomości przesuwają się w zależności od naszych ruchów na naszych polach świadomości jak na szachownicy. Nasze pola świadomości przesuwają się przy naszej pomocy, kreujemy nową rzeczywistość w wielowymiarowy świat, rozwijamy własny wyższy umysł… albo nie dajemy rady i kończymy grę… ci, co idą dalej, uwalniają się od mentalnej starej siatki.

To przejście jest także dniem Sądu Ostatecznego, musimy rozliczyć się nie tylko ze sobą, swoimi związkami, emocjami, toteż wyrzucamy je na różne sposoby, w zależności, co nazbieraliśmy, co nam zafundowano, co nas uwięziło, trzymało z daleka od Prawdy, teraz w różnej postaci znajduje swoje ujście…

bo musi upaść matka nierządnic i obrzydliwości Ziemi, aby mogła powrócić na tron Prawowita Matka tego Świata.

I zadają ludzie pytanie:
-Kiedy się to wszystko wydarzy?

I odpowiedź:
-Oto przychodzę jak złodziej. Błogosławiony, który czuwa i strzeże swoich szat, aby nie chodzili nago, aby nie widzieli jego wstydu…

Vancouver
30 Oct. 2020

WIESŁAWA