NOWA ERA

A WSZYSTKO SIĘ STANIE W ZŁOTEJ BRAMIE

Wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują nam, że jesteśmy u wrót wniebowstąpienia. I jak to się dzieje, że możni i najmądrzejsi uczeni tego świata, nawet słówka nie uronią na ten temat. Wszystko jest poruszone: niebo i ziemia, głód, zimno, choroba, wojna i tysiące innych tematów... tylko nie ma po tej stronie ani jednego słówka na temat wniebowstąpienia?!

Kto i po co chce aż tak głęboko ukryć przed nami malutkimi tego świata, ten temat?!
Wiatry słoneczne już wchodzą do magnetosfery Ziemi... i ukazują się nam symbole, świetliste drogowskazy, które są wystrzeliwane z Platformy Aurory, otwierają się nowe kody i wkrótce będą otwierane kryształowe jaskinie Ziemi, czyli gwiezdne wrota, nowej krystalicznej formy Ziemi. Nasza Ziemia Wniebowstąpienia znajduje się w Andromedzie.
Jak to się zadzieje?

To jest wejście na inną linię czasową i przyłączenie do sieci Systemu Bramy Polarnej. Lecz wiele ludzi nadal broni się przed tą wiedzą i przed wieloma zdarzeniami, które i tak się zadzieją. Jeśli w porę nie zrozumieją, o co tu chodzi wpadną nie w tą bramę, w którą powinni wejść. Sami zmienią swoją linię czasową. Toteż wiele razy mówię:
-nie wchodźcie tam, gdzie nie musicie i nie dajcie się niczym przekupić. Jeśli czegoś nie rozumiecie, oddalcie się od tego i proście swoich aniołów stróżów o prowadzenie.
W tym przebudzeniu chodzi o naszą pamięć komórkową,
- a gdzie ona jest schowana?

-W twoich ciałach cienia i wszystkich fragmentacjach, które miały miejsce na Ziemi i nas dotknęły. Nie pierwszy raz Ziemia została dotkliwie ugodzona, nie pierwszy raz człowiek ucierpiał i straciliśmy pamięć, najwięcej podczas zniszczenia 12 gwiezdnych wrót Liry. To mocno ukryta historia, w której brał udział antychryst, który po tym wydarzeniu został głęboko ukryty. I największym jego sukcesem jest, aby w niego nie wierzyć. A ludzie odziedziczyli jaźnie cienia, negatywne formy, odwrócony matrix i ciała fantomowe.

Zanim jeszcze przebudzimy w sobie tą pamięć, wiele rzeczy się zdarzy... i wiele musimy zobaczyć, zrozumieć... abyśmy w przyszłości nie popełnili ponownie tego samego błędu. Póki co, jesteśmy niczym zagubione dusze, które zostały uszkodzone i zmanipulowane. Musi jeszcze zostać wiele rzeczy naprawione, w tym czakry ziemi i pręty 3-6-9, aby Ziemia mogła przejąć tą energię wniebowstąpienia.

Pręty 3-6-9, pozioma sieć zapewniająca osie czasu, które pomagają się nam zakotwiczyć w korytarzu świadomości. To jest szereg linii, w których znajdują się zagubione dusze albo ich pofragmentowane kawałki; które zostały uszkodzone przez obecnych kontrolerów Ziemi. To wszystko zostało uszkodzone w 2D.

Ważne miejsca na Ziemi, gdzie obecnie próbuje się naprawić funkcje pręta Pomarańczowego Promienia, aby wznieść się do poziomu 14 Złotego Promienia, jest to Sarasota na Florydzie, i drugi punkt - Święte Wzgórze w Jerozolimie. Jeśli tego nie naprawimy, nie dotrzemy do Siatki Złotego Orła – męskiej zasady energetycznej, zarówno w świadomości planetarnej, jak i osobistej.

Ale tutaj uważajmy, nie jesteśmy jeszcze na właściwej linii wniebowstąpienia, toteż nie ekscytujmy się za bardzo, że już jesteśmy oświeceni, w pełni osobistych mocy i w Domu, i nie bądźmy tacy wyrywni, bądźmy bardzo uważni, bo każdy krok może być naszym upadkiem. Ciągle jesteśmy w 4D, czyli w miejscu fałszywej osi wznoszenia. Jesteśmy między wieloma bramami Planu Astralnego, w matrycy białego światła, które obejmuje fałszywa biała taśma... czyli w fałszywym pępku.

Jak wiemy Jezus Chrystus, zwany jest Domem Dawidowym. Dom Dawidowy powstanie ponownie poprzez połączenie wszystkich linii krwi Króla Dawida, przez Tarczę Salomona... i automatycznie zostanie obalony król tyranii.

Prawdziwy Król zjednoczy wszystko, prawdziwą Złotą Różdżką 14D, kiedy zostaniemy zakotwiczeni w Diamentowym Sercu naszego Ojca Niebieskiego... to wówczas skończą się rządy króla tyranii.

A dzisiaj mamy czas na zrozumienie wielu kwestii i musimy być naprawdę bardzo uważni. Musimy wiedzieć, że jeszcze rozegra się nie jedna bitwa, w tym o Święte Wzgórza w Jeruzalem... i ktoś będzie próbował nas mocno zwieść.

Na dzień dzisiejszy nie jest to jeszcze łatwy temat do rozgryzienia, czym to miejsce jest, w czyich rękach jest obecne... kto ma do niego pretensje... a tak naprawdę:
- czyją jest własnością?!

W dodatku na tym wzgórzu jest wiele bram, w tym Złota Brama, tzw. Miłosierdzia, obecnie zamknięta. Ale musimy wiedzieć, kiedy w Złotej Bramie rozpuści się złoto-srebrny sznur, nasza dusza wróci do Źródła, czyli nastąpi Wniebowstąpienie.

Lecz aby tą Złotą Bramę przejść, człowiekowi jest niezbędna ta złoto-srebrna substancja, plazmowa złoto-srebrna częstotliwość światła. Jest to Ognista Woda, nowy duchowy element, rzeka żywych wód opisana w Biblii już w pierwszych rozdziałach... i zjednoczona w jedno, w drzwiach Złotej Bramy, opisanej w Apokalipsie.

A ty człowieku miej mądrość, aby tą krzyżówkę rozwiązać!
Bo wszystko się stanie w tej Złotej Bramie... ale która to?!

I nic się tu nie dzieje przypadkiem.

Vancouver
21 Oct. 2022

WIESŁAWA