NOWA ERA

22222 - POTĘŻNA WIBRACJA

12 grudnia 2022 (12-12-2022)... dotarliśmy do tego miejsca, jest to czas, gdzie się coś domyka... i coś nowego otwiera. Ważne, aby umieć zamknąć te drzwi i otworzyć nowe, to idealny czas na domknięcia: materialne i duchowe, wpuszczenie nowej energii... i rozpoczęcie nowej drogi.

Numer 12 - to najbardziej energetyczna i mistyczna wibracja, znana we wszystkich kulturach, bardzo ważna w Biblii... a kiedyś to zrozumiecie, że ten czas, w jakim dzisiaj znajdujemy się, domyka wszystkie karmiczne doświadczenia... i piszemy własną księgę życia... niczym ta Biblia, która też jest podobnym dziełem... i my tak idziemy przez swoje życie, jak nasi przodkowie... mamy tutaj i nurt historyczny, w którym jesteśmy zanurzeni... mamy własne problemy, mamy wątpliwości, smutek, i cały rozgardiasz życiowy... i wszystkie wojny... i radości... ale przede wszystkim jest to wielka duchowa instrukcja na nasze duchowe życie, powiem więcej, nasza droga powrotna do Domu przepleciona ziemskimi perturbacjami i relacją z Bogiem.

Nasi przodkowie też tak mieli i dlatego ta Biblia jest taka, jaka jest, to nasze ludzkie życie... a w to wszystko wmieszany Bóg... i tak jak w danym czasie Go postrzegamy, tak i w Biblii Go przedstawiamy, według własnego umysłu. I nawet wielcy królowie, nawet ci boscy święci i mędrcy, walczyli z Bogiem... bo nie wszystko rozumieli, nie wszystko byli w stanie wziąć na swoje barki... i nawet ci królowie, co wydawało się wszystko mieli... a ciągle o coś walczyli, nawet ze swoimi bliźniaczymi braćmi... to jest właśnie ta karma, borykanie się z naszym życiem i z naszym własnym umysłem.

I każdy z nas ma swoje potyczki z Bogiem, szczególnie w ciężkich chwilach, tak jak biblijny Jakub... ale nie zniszczył go Bóg, chociaż ten ostro z Nim walczył, a Bóg próbował go poskromić... a jeszcze mu nadal nowe imię - Izrael...
- bo walczył z Bogiem i zwyciężył...
i to z niego wyszło 12 plemion Izraelskich, którzy dzisiaj po długiej życiowej wędrówce wracają do swojego Prawdziwego Domu. Ale wiele musieli przejść i wiele zrozumieć!

12... i przejście w 13, zapewnia człowiekowi jeszcze większą magię, zapewnia dobrą współpracę, aby w dniu 14, rozpocząć wszystko od nowa... 14 pokolenie, to Chrystusowe... i wszystkie te numery są dla nas obecnie bardzo ważne. Wyłaniają nowe Prawdy.

A nasza niedoskonała jeszcze energia, też jeszcze wymaga wielu szlifów... w naszym drzewie życia... jak ta nasza Bożonarodzeniowa choinka, kiedy ją dzisiaj przyozdabiasz, zakładasz na niej lampki, pomyśl o swoim drzewie życia, o tych wszystkich światełkach, które trzeba jeszcze tam zapalić, które muszą zasilić i oświetlić twoje nowe życie... pomyśl o tych symbolach, które w tym czasie pojawiają się obok nas, cóż one znaczą?

Inaczej nie wzrośnie w tobie ta nowa architektura, która osadzi cię w nowym świecie, która wniesie w ciebie już bardzo ważne energie, przebudzi w tobie trójfalowe energie...

ale ty musisz umieć zagrać na tym swoim instrumencie, już nie fałszując... tak jak te starożytnie boginie pięknie grające na swoich lutniach, przy boku własnych królów. Wówczas przyjdzie i twoje uzdrowienie.

Przyznasz, że brzmi to dobrze... a będzie brzmiało jeszcze lepiej, kiedy wszyscy będą uzdrowieni..

12 grudnia - 12:12, Brama Wniebowstąpienia, czyli czas, aby oczyścić w sobie zmagazynowane zbiorowe żale, i uprać w czystej wodzie te czarne worki... puścić wszystko, wybaczyć... inaczej nie przejdziemy tej Najważniejszej Bramy. To Brama o bardzo wysokiej już świadomości, żadne męty przez nią nie przejdą, do doskonałe sito i nie pozwoli wpuścić w nieoczyszczone ludzkie ciało, Boskiego eliksiru. I nie połączy się dusza człowieka z Wyższą Jaźnią.

Gdy podejmą swoją pracę nowe trójfale wszystko rozpuszczą i wymażą... a dziś dotykają nas specjalne wibracje: 12 - 12 - 2022.
- 5x2, czyli potężny świetlisty kod, zbliża coraz bardziej nosicieli światła do Nowej Ziemi... i będą nam potrzebne nowe zbiorniki na tą energię... toteż musimy ze swoich magazynów usunąć to, co nie pozwala się nam wznieść, utrzymać na swojej trójfali...

- 2022, czyli 6, to liczba doskonała, 2 potężne energie wspólnie połączone, dwa równoramienne trójkąty - Gwiazda Dawida, już wspólnie zjednoczona energia materialna i duchowa, zjednoczenie Ziemi i Nieba, i to właśnie w tym symbolu znajdziemy Imię Boga... a dla wielkich poszukiwaczy Prawdy, wielkie objawienie - kim jest Bóg i jaką ma relację z człowiekiem?

Liczba 22222 to także esencja mistrzowskiej liczby 22, Wielki Budowniczy, który przekuł już wszystkie swoje marzenia w rzeczywistość.

Liczba 222 (6) - energia wiary, obfitość, błogosławieństwo.

Liczba 2222 - równowaga we wszystkich dziedzinach życia... i mocna wiara człowieka, bycie wielkim optymistą, że wszystko będzie dobrze, a występujące przeszkody na naszej drodze, dobrze się skończą...

a dzisiaj mamy 22222, nie często spotkamy w swoim życiu, szczególnie datę, która jest jakimś cyklem. Toteż szczególnie dzisiaj zadbaj o swoje pozytywne myślenie, poświęć chociaż 5 minut i zaprogramuj się na to, co pozytywne!

I pamiętaj, życie to wielkie wyzwanie i wielki test zarazem, a czym wyżej się wspinasz, tym bardziej masz wymagających nauczycieli... i rzucają ci pod nogi coraz trudniejsze projekty. Ale to wszystko kształtuje ciebie... i ta wibracja 22222, to potężne przesłanie dla ciebie... i zastanów się, co powoduje w tobie brak równowagi?

I przestań za wszystko obwiniać świat i ludzi na nim, nic się nie dzieje bez powodu a trudne sytuacje zdarzają się nam, aby coś głębszego zrozumieć i umieć to naprawić.

Pamiętaj, trudności, niepowodzenia kształtują człowieka w bardziej odporną istotę, już o większej mocy światła. Czas prób to hartowanie naszej duszy i bez tego hartowania nie pójdziesz dalej, bo rozwalisz swoje gliniane, jeszcze niewypalone naczynie, rozpadnie ci się ta twoja niedoskonała glina w kawałki. Również wiem, że nie każdy będzie mógł to swoje naczynie na tyle wzmocnić, aby przetrwało wielkie wzburzenia... ale takim Bóg nie daje ciężkiego krzyża do dźwigania, tak jak Ojciec nie daje rocznemu dziecku do dźwigania wiadra z wodą... sam poniesie i jeszcze swoje dziecię weźmie na drugą rękę. Tak, nasza gliniana skorupa musi być już silna, odporna na wstrząsy... tak jak widziałam w Grecji, gdzie jest masa trzęsień ziemi... a tam ciągle po tysiącleciach, spotykałam nienaruszone piękne wazy, nie zniszczył ich ten czas... ale i było tam multum potłuczonych waz, bo nie przetrzymały tej próby czasu.

Ale ty nie trać nadziei, nie trać wiary, tylko módl się do swojego niebiańskiego Ojca i Matki, szczególnie teraz, kiedy Oni wspólnie łączą swoje siły.

Weźcie mnie w ramiona swojej miłości
Pragnę powstać przy waszej pomocy
Boże, mój Ojcze, pobłogosław mnie
aby moja dusza spojrzała w górę z odwagą i ufnością
i poczuła Twoją głęboką Miłość
(a uwierzcie mi, nie ma takiej na tym świecie...)

...abym mogła przejść przez tą wąską ścieżkę
na wyżyny radości i pokoju.

I Ciebie proszę Najświętsza Matko
daj mi swoją Mądrość i zrozumienie
tego czego jeszcze dzisiaj mój rozum nie ogarnia
bądź w tych trudnych czasach moją lampą
moim uzdrowicielem i przewodnikiem
po tych ciemnicach.

Ojcze-Matko, bo któż zna człowieka lepiej, niż Wy?
Którzy daliście mi moje życie i tą wieczną iskrę
dzięki której żyje... dzięki której odradzam się
...iskrę, która rozpali we mnie jeszcze większy Płomień.

I dziękuje Wam za wszystko...
i całkowicie wierzę w Waszą Moc.
I nie pocznę w spokoju
dopóki nie zobaczę Boskiego Tronu!

A ty od dzisiaj więcej rozmawiaj z Bogiem i Duchem Świętym, i bądź nieugięty jak Jakub, syn Izaaka, miał dwóch synów, z jednego narodziła się Ziemia Obiecana (na którą ty dzisiaj czekasz),
a z drugiego wyszło Plemię Judy... i ten, który zwany jest Lwem...
i poznaj walkę, jaką toczyli między sobą obaj bracia...

I szanuj Świętą Matkę, zrozum kim Ona jest?

Bóg cię testuje przez doświadczenia tego życia
ale to Duch Święty zadaje tobie pytania w dniu egzaminu...

ale i szkoli do egzaminu jak każdy nauczyciel...
to dzięki Duchowi Świętemu zyskujesz duchowe zrozumienie.

A dzisiaj mamy ten wielki egzamin
i wiele przeszkód wychodzi na naszą drogę, i szalejesz i złościsz się na cały świat, na Boga... toteż Święta Matka ostrzega także przed niebezpieczeństwem... ale ty i jej słuchać nie chcesz... jak zwykle
-wszystko lepiej wiesz!

A ty musisz to wszystko zrozumieć tą życia tajemnicę.
I każdy kto już jest duchowo wrażliwy przystąpi dzisiaj do tego Wielkiego Testu... kto nie... oddali się...

kto duchowo wrażliwy wyostrzy jeszcze bardziej swoją duchową antenę, nie tylko na to światowe życie, ale i to płynące z Nieba, jako ważną wiadomość dla ciebie.

Ojciec i Matka wszystko słyszą, z czym się do nich zwracasz... i nawet jeśli tobie wydaj się, że Oni nie słyszą, nie rezygnuj... i jak Jakub, nie daj się zignorować! Krzycz do nieba na cały głos. Może jeszcze dzisiaj Bóg ci nie odpowie... ale już jutro dostaniesz odpowiedź. Tą lekcje też przerabiałam, w roku 2001 (... „W czepku urodzona”)... i było mi później strasznie głupio!

Inne kombinacje daty 12 - 12 - 2022:

12 (1+2=3), tu mamy 2x12, czyli (2x3= 6, czyli Heksagram lub Boskie Imię), Święta Trójca. I tak w tym układzie mamy, 3x4=12 lub 6+6=12 - podwójny Heksagram, (12+12, 2x3 = 6... + 2022 = 6... a 6, to 2x3). Czyli w tej dacie jest ukryta bardzo ważna energia.

3333 - (3x4 = 12)
unikalny schemat, zrównoważona energia, wartość 12, podzielonej na 4 kwadraty (krzyż).

Ale 12-12-2022 = 30/3, daje jeszcze inną wartość, czyli nadal jesteśmy na tej linii czasowej, na wyższej fali oczyszczenia. Ale to, co ukryte już się odsłania.

- 33 - Świadomość Chrystusowa
- 333 - anielskie skrzydła
- 3333 - otwarta droga do sukcesu.

Toteż trudno się dziwić, że właśnie dzisiaj światowe demony mówią o nuklearnej wojnie... straszą, jak mogą, bo wiedzą, że ich czas się kończy, i drastycznie się kurczy... i chcą nam, dzieciom światła, utrącić nasze skrzydła i zniszczyć tą naszą drogę do sukcesu.

Ale my dzieci światła bądźmy pozytywni, nie bójmy się ich straszaków...
i pamiętajmy... nasza Ziemia to nasz negatyw, nasz cień, który odbija się z pozytywu (Niebo). A tu sam Bóg jest pozytywem... a my Jego kalką... ale po tylu latach kopiowania, te nasze kalki są mocno sfatygowane.
Toteż my dzisiaj, łączmy się tylko z pozytywem, a usuniemy z negatywu wszystkie przeszkody.

Mówi o tym jeszcze jedna kombinacja tego numeru (daty):
12 -12 - 2022 = 30/3
30/3, to także Anielski Numer, w dodatku bardzo ważny. Ma szczególne znaczenie, jest to również korzeniowa liczba 3, w tym przypadku 10 x wzmocniona. I doskonała energia do oczyszczenia naszego negatywu i doszlifowania naszych niedoskonałości.

A wiemy, że 3 to także Święta Trójca (Ojciec, Syn i Duch Święty).
I tak ważna mistyczna liczba 12.... a 12x12=144.

144 000 - idealne ludzkie Świetliste Ciało Wewnętrznego Chrystusa. Nasza wewnętrzna świątynia ciała fizycznego. Kiedy otworzymy w sobie ten kod - 12x12, wpuścimy w siebie płynne plazmowe światło... i zbudujemy Świątynię Chrystusowi w ludzkim ciele, przy pomocy Niebieskiego Promienia. Pierwszą manifestacją jest Szmaragdowy Promień, który posiada 48 nitek DNA. Kiedy dołącza Niebieski Promień budzi się w nas 12 nitek DNA i Świadomość Chrystusowa. Aktywne 12 nitek DNA, w swoim czasie, da dostęp do następnych 24 innych wymiarów świadomości w ludzkim ciele (12+12=24)... kiedy i ten potencjał jest aktywowany, pozwala na nieśmiertelność ciała fizycznego. I tak każde następne 12, dodaje nam potężne pole świadomości, 12+12+12+12 = 48.

30/3 to energia z wyższej półki, już wibruje w Synu, energia Króla (Cesarza), następcy tronu. To potężna kreacja, bo przejmuje Wielkie Dziedzictwo Ojca, to skryta energia. Jezus Chrystus rozpoczął swoją misję na Ziemi w wieku 30 lat, ale Jego misja była jeszcze ukryta... i oczyszczał przed tą misją swoją "kalkę" w rzece Jordan. I kiedy oczyszczał się wodą z Jordanu, ukazała się nad Nim Biała Gołębica- symbol Ducha Świętego i inna zapowiedź, jeszcze dalej przesunięta w czasie. Element wody (kolor niebieski) i zapowiedź innego chrztu, już ogniem. A oba te elementy połączone razem dają nam jeszcze inną energię - Eteru, paliwa do Wniebowstąpienia.

W obecnym czasie pojawi się jeszcze Królowa (Cesarzowa) i dopełni pierwotną triadę kreatywności, już w otwartej postaci, w swobodnej kreacji.

Woda + Ogień = Eter. Nasze kosmiczne paliwo... bez którego nigdzie nie polecimy.

Liczba 3... i muzyka opiera się na tej częstotliwości... i sztuka kolorów opiera się na trzech podstawowych kolorach... toteż jak widać, ciężko nam uciec przed tą wibracją.

Numer 30/3, znany jest także jako - Warunek Karmy i Przeznaczenia... mówi, że ta karma w liczbie pojedynczej, może nam pokrzyżować życie, ale kiedy we właściwym czasie pojawi się Królowa (Cesarzowa) i przyłączy swoje energie, to tu się nie da... nic pokrzyżować.

Warto to przemyśleć... i warto skorygować własne "kalki"... kiedy nie da się ich zmyć wodą, to trzeba je spalić w ogniu, obedrzeć się z tego ciała, które nam przeszkadza w tym wzniesieniu... zrzucić z siebie starą skórę starodawnego węża... a jak dalej będzie po nas sięgał, do naszych gniazd, spalić gniazdo i unieść się w jego płomieniach, jak Feniks z popiołów... tylko należy tą przypowieść dobrze zrozumieć!

Vancouver
12 Dec. 2022

WIESŁAWA