NATURALNE LECZENIE

ZAĆMA, KATARAKTA, CZKAWKA, BRODAWKI I ZNAMIONA - R. B.

ZAĆMA I KATARAKTA:

Kłopoty z oczami zwykle wynikają ze złego stanu zdrowia, w szczególności źle pracujących nerek i wątroby. Dlatego trzeba nieprzerwanie przez 3 tygodnie pić herbatę nerkową i jak zwykle, szałwiową. Nigdy nie jeść odgrzewanych potraw, szczególnie warzyw! Żadnej trucizny w mieszkaniu! - Od godziny 16.00 pić herbatę z jabłkowych obierzyn w dowolnych ilościach. Ta herbata jest najlepsza na nerwy.


CZKAWKA:

Wystarczy połknąć jedną łyżeczkę kminku, nie rozgryzając go i popić małą ilością wody, a nawet najuciążliwsza czkawka mija najpóźniej po dwóch godzinach. Pewnego razu Breuss przyjął pacjenta, który mówił z trudem, gdyż od wielu j u ż miesięcy męczyła go czkawka, a leczący go lekarze byli bezradni. Breuss zapewnił go, że najpóźniej za dwie godziny pozbędzie się tej choroby, która może nawet spowodować śmierć. (Papież Pius XII zmarł w wyniku czkawki, mimo, że miał do dyspozycji najlepszych lekarzy). Breuss podał pacjentowi kminek i trudno uwierzyć, ale j u ż po 5 minutach pacjent był zdrów.


BRODAWKI I ZNAMIONA:

Takie zmiany na skórze mogą stać się zaczątkiem choroby nowotworowej i dlatego nie należy ich lekceważyć. Brodawki i znamiona przyrodzone można stosunkowo łatwo usunąć przykładając na dane miejsce liście lub kwiaty, albo i liście i kwiaty nagietka lekarskiego, mocno obandażować i zostawić na całą noc. Jeśli się nie ma świeżej rośliny, to można użyć maści nagietkowej. Operacja znamion może być bardzo niebezpieczna!
 

Opracowała Daniela Gasiecka