NATURALNE LECZENIE

WITAMINA B17 LUB LETRIL

Obecnie jest jednym z najbardziej znanych i popularnych alternatywnych metod leczenia nowotworów. Witamina B17 lub letril jest bardzo prosta w użyciu i bardzo skuteczna, jeśli jest wykorzystywana w wystarczająco wysokich dawkach i jest produktem odpowiednio wysokiej jakości.

Wszystkie metody leczenia raka alternatywnymi metodami połączone są z właściwą dietą przeciwrakową i innymi suplementami. To, że letril zabija komórki nowotworowe i buduje system immunologiczny, który pozwala odeprzeć raka jest naukowo udowodnione, chociaż lekarze nie stosują w leczeniu klinicznym tej metody, a nawet suplementy z letrilu uważane są za nielegalne. Na szczęście można je nabyć i stosować w walce z rakiem.

Różne są receptury zażywania letrilu; jedni twierdzą, że wystarczy 7 jąder z pestek moreli na dzień, inni podają jeszcze inne zalecenia.

7 ziaren jest wskazane w terapii antyrakowej, jako ochrona przed zachorowaniem na raka. Kiedy rak jest w remisji zaleca się branie codziennie około 30 ziaren. Letril można znaleźć nie tylko w pestkach moreli, bogate w ten surowiec są: gorzkie migdały, ziarna tarniny, wiśni, śliwek, nektarynek, nasiona jabłek. Można je również znaleźć w ziarnach prosa, gryki, owocach jagodowych takich jak: czarne jagody, czerwone maliny, jeżyny, truskawki i zasadniczo wszystkie nasiona owoców z wyjątkiem owoców cytrusowych. Oczywiście pestki moreli są jego najbogatszym źródłem.

Z pestkami moreli należy być ostrożnym, nigdy nie wolno brać więcej niż 35 pestek dziennie, w dodatku trzeba kontrolować stan wątroby.

Jeśli chory zażywa 50 pestek dziennie (niestety były raportowane takie przypadki) następują wyraźne skutki przedawkowania letrilu, łatwo to stwierdzić po żółtoszarym zabarwieniu skóry. Nigdy nie należy brać więcej niż 5 pestek moreli co 90 minut. Należy również bardzo uważać na spożywanie letrilu przy raku wątroby. Letril zawiera cyjanek, który jest rodzajem trucizny, tak, że skutki przedawkowania letrilu będą takie same jak te z powodu zatrucia cyjankiem, czyli: bóle głowy, zawroty głowy, uszkodzenie wątroby, brak tlenu w tkankach, spadek ciśnienia krwi, opadające powieki, gorączka. Większe problemy to uszkodzenie nerwów, utrata równowagi, trudności w chodzeniu, splątanie, śpiączka a nawet śmierć (szacuje się, że 50-60 pestek z moreli może ją spowodować).

Stosując większe dawki letrilu należy unikać pokarmów zawierających amigdalinę: gorzkie migdały, seler, kiełki fasoli, siemię lniane, orzechy i inne. Toteż należy być bardzo ostrożnym ze wszystkimi internetowymi recepturami aby zamiast szybkiego wyleczenia jeszcze mocniej sobie nie zaszkodzić.

Letril jest bardzo przydatny w celu złamania enzymów otaczających komórki nowotworowe. Jeśli tego nie uczynimy nie jest możliwe zabicie komórek nowotworowych, dlatego należy użyć dostatecznie dużo letrilu i to przez długi czas aby zniszczyć osłonę wszystkich komórek nowotworowych.

Komórki nowotworowe różnią się pod wieloma względami od normalnych komórek. Normalne produkują energię, nowotworowe mają zupełnie inny system produkcji energii i inny zestaw enzymów. W komórce nowotworowej jeden z tych enzymów, glukozydaza jest obecny w ilości 3000-krotnego poziomu niż w zdrowych komórkach. Glukozydaza jest łamana przez witaminę B17.

W normalnych komórkach glukozydazy praktycznie nie istnieją, znajdują się w nich zupełnie inne enzymy, które uczestniczą w normalnym spalaniu tlenu, toteż witamina B17 nie jest dla nich szkodliwa, natomiast pomaga zdrowemu organizmowi regulować ciśnienie krwi i witaminę B12. Witamina B12 bierze udział w zdrowym organizmie w ponad 300 reakcjach enzymatycznych.

Aby uzyskać dobre efekty leczenia raka należy bezwzględnie stosować odpowiednią dietę z wykluczeniem z niej cukrów, mięsa, używek. Najbardziej zaleca się surową dietę warzywno-owocową, która jest skuteczna w zabijaniu komórek nowotworowych. Przy leczeniu letrilem wskazane są inne niezbędne składniki: cynk, witamina C, mangan, magnez, selen, witamina B6, B9, B12, witamina A, E (co najmniej 2000IU).

Należy pamiętać, że cynk jest najważniejszy w tej części terapii, jest mechanizmem transportowym letrilu do komórek nowotworowych. Jeśli pacjent nie ma w organizmie odpowiedniego poziomu cynku letril nie przedostanie się do tkanek. Naukowcy również odkryli, że letril nie zadziała bez wystarczającej ilości witaminy C, magnezu, selenu, witaminy A, B. Wszystkie te czynniki odgrywają ważną rolę w procesie obronnym organizmu toteż musimy zrozumieć, że nie da się leczyć raka bez odpowiedniej diety, witamin, minerałów i enzymów.

Ważny jest kwas panagamowy (witamina B15). Należy zażywać 1 tabletkę 3 x dziennie (100mg) po posiłku.

Po raz pierwszy został wyizolowany w roku 1951 przez Ernesta Krebsa z pestek moreli, określanych jako witamina B17 lub letril. Występuje również w produktach pełnoziarnistych np. w brązowym ryżu, drożdżach piwnych, nasionach dyni, słoneczniku. Woda i bezpośrednie światło słoneczne mogą zredukować moc i dostępność witaminy B15 w tych produktach.

Witamina B15 - kwas panagamowy odtruwa wątrobę, zwiększa możliwość absorpcji tlenu w tkankach, jest pomocny w detoksykacji odpadów.

Kwas panagamowy może zmniejszyć niedobór tlenu w mięśniu serca, podobnie jak witamina E działa jako przeciwutleniacz, pomaga wydłużyć żywotność komórek poprzez ochronę przed utlenianiem. Uważa się również, że pobudza wydzielanie wewnętrzne i układ nerwowy. Może ogólnie poprawić krążenie i ogólnie dotlenić komórki tkanek, szczególnie gdzie spada praca serca i mózgu, toteż będzie pomocny przy miażdżycy i nadciśnieniu. Jest bardzo pomocny przy zanieczyszczeniu zwłaszcza tlenkiem węgla u ludzi, którzy żyją w dużych miastach w dodatku w dużym stresie.

W Rosji wykorzystuje się witaminę B15 w leczeniu alkoholizmu, zmniejsza głód alkoholowy, objawy kaca, usuwa zmęczenie a także astmę i reumatyzm. Zauważono, że jest skuteczny w leczeniu autyzmu. Jeszcze radzieccy naukowcy zauważyli, że kwas panagamowy może zmniejszyć nagromadzenie kwasu mlekowego u sportowców, zmniejszyć zmęczenie mięśni i zwiększyć ich wytrzymałość . Poza tym stosuje się go w leczeniu narkomanii i problemów psychicznych a nawet w cukrzycy i chorobach skóry.

Ostrzeżenia przed letrilem

1. Może powodować niskie ciśnienie krwi na wskutek tworzenia tiocyjanianu. Normalnie obniżenie ciśnienia krwi nie jest zbyt wielkim problemem lecz dla osób mających problemy z sercem może być niebezpieczne.

2. Wpływa na krzepliwość krwi, szczególnie kiedy jest zażywany z enzymami proteolitycznymi, rozrzedzającymi krew. Enzymy proteolityczne takie jak Vitalzym nie powinny być używane razem z letrilem.

3. Przyjmowanie letrilu z probiotykami, w tym przypadku może zwiększyć ilość wolnego cyjanowodoru a tym samym tworzyć nie pożądane skutki uboczne.

4. Nie można stosować letrilu w połączeniu z urządzeniami elektrycznymi, magnetycznymi, używanych w celu oczyszczenia krwi (wszystkie elektromagnetyczne Pulsery, zappery powinny być w tym czasie odstawione).

Ważne jest aby nie stosować letrilu z Graviolą, toteż zanim zaczniesz go stosować dobrze zapoznaj się ze wszystkimi wskazówkami. Należy również zdać sobie sprawę, że nawet najszybciej działające przeciwnowotworowe suplementy nie zabijają komórek nowotworowych w eksta szybkim tempie.

Często padają pytania: czy można stosować letril podczas chemioterapii, radioterapii? W tym przypadku należy dowiedzieć się jakie są składniki chemioterapii, natomiast można brać bez problemu po operacji, wówczas letril celuje w komórki nowotworowe, które ewentualnie przedostały się do strumienia krwi. Letril najszybciej zareaguje na raka skóry, szyjki macicy, najwolniej na raka kości. Słabo reaguje na raka mózgu, wątroby, dobre rezultaty są przy raku prostaty.

Sekretem kobiet z Hunza żyjących w północnym Pakistanie jest ich gładka skóra i ich twarze, które wyglądają do 20 lat młodziej niż innych kobiet żyjących w innych częściach naszego globu. Hunza mieszkańcy są najdłużej żyjącymi ludźmi na naszej planecie, w dodatku są unikalnie zdrowi i wolni od wszelkich zaraz. Dlaczego tak się dzieje? Prowadzą zdrową dietę, ich produkty są hodowane u podnóża jeszcze czystych lodowców, są nawilżane żywą wodą z niezwykłą ilością aktywnego wodoru (wodór z dodatkowym elektronem). Ich woda jest naprawdę żywa i przynosi im duże korzyści nie tylko dla zdrowia. Podobne właściwości wody znaleziono jeszcze na niektórych obszarach Chin (Shin-Chan). Dodatkowo mieszkańcy Hunza zjadają dziennie od 30 do 50 pestek moreli jako przekąskę pomiędzy ich posiłkami. Niestety, kiedy przenoszą się do wielkiej cywilizacji szybko zapadają na takie same problemy co reszta świata.

5 SEP. 2013

WIESŁAWA