NATURALNE LECZENIE

ULTRADŹWIĘKOWY DYFUZOR OLEJKÓW
ETERYCZNYCH - AROMATOTERAPIA

Cały czas szukamy metod, aby zwiększyć częstotliwość drgań naszych komórek ciała w celu naszego lepszego samopoczucia i zdrowia. Wiele z nich pochłania nam wiele pieniędzy, ale w swoim działaniu nie odnoszą większego skutku. Często też łykamy różne specyfiki, które też są kosztowne. Wnikają one tylko w nasze ciało, ale nie pomagają nam ochraniać go na zewnątrz... a w dodatku tak mało dbamy o swoje otoczenie: mieszkanie i środowisko, w którym w większości przebywamy. Tutaj kłania się aromatoterapia, wspaniałe działanie olejków eterycznych, które nakładamy nie tylko na ciało, również odświeżamy nimi powietrze używając dyfuzora ultradźwiękowego, które dzięki tej metodzie zmienia się w bardziej pozytywne. Dobrze czujemy się w zapachu wielu ziół i oczywiście dzięki olejkom eterycznym ochraniamy nasze zdrowie.

Unikajmy sztucznych chemicznych produktów odświeżających mieszkania, biura... zamiast pomóc mogą nam tylko zaszkodzić. Lepiej nabyć dobry ultradźwiękowy dyfuzor olejków eterycznych i dzięki niemu przeprowadzać aromatoterapię w swoim środowisku. Dzięki temu urządzeniu można szybko zmienić wibracje powietrza w swoim mieszkaniu czy biurze. Czym urządzenie jest większe tym szybciej działa, wystarczy czasami parę minut, aby zmienić jonizację w powietrzu i pomóc sobie w oddychaniu. Dzięki tej metodzie olejki eteryczne przenikają w nasze płuca, szczególnie kiedy spędzamy czas w zamkniętych pomieszczeniach. Olejki eteryczne nie niszczą zdrowych substancji w powietrzu, odwrotnie, pomagają je oczyścić. Poprzez tzw. olejki antybiotykowe: oregano, tymianek, cynamon, frankincense pozbywamy się bakterii i wirusów.

Olejki eteryczne zmniejszają ilość pyłu w powietrzu, co pozwala kontrolować alergeny. Ponieważ kurz jest lepki ma tendencję do osiadania na naszej skórze, ubraniu i innych rzeczach. Olejki eteryczne kontrolują pleśń, szczególnie są wskazane dla astmatyków. Dzięki dyfuzorowi możemy zmniejszyć ilość kurzu w powietrzu, w dodatku jonizujemy powietrze, podobnie jak robią to lampy z soli himalajskiej. Jakość powietrza poprawia się w miarę uwalniania większej ilości jonów ujemnych do powietrza. Jony ujemne przyczepiają się do jonów dodatnich, co powoduje spadanie kurzu, którego już nie wdychamy.Dzięki dyfuzorom olejowym możemy mieć lepszy sen i złagodzić stresy. Brak snu i stres silnie osłabiają nasz układ immunologiczny. Pierwszymi objawami słabego układu immunologicznego są: brak koncentracji i przybieranie na wadze... jednym słowem zwalnia nasz metabolizm. Korzystając z dyfuzora olejowego można bardziej się zrelaksować, mieć lepszy sen, zatrzymujemy demencję, usuwamy lęki, strach. Dzięki olejkom eterycznym przywracamy w ciele równowagę... szczególnie przydatne będą w przypadku leczenia depresji. W tej dolegliwości pomogą nam olejki takie jak: lawendowy, bergamotki, różany. Wdychanie tych olejków powoduje zmniejszenie ciśnienia krwi i tętna, co czyni organizm spokojniejszym.

Dyfuzory to również doskonała ochrona przed grypą w sezonie grypowym, trzeba tylko użyć odpowiednich olejków eterycznych w celu wzmocnienia układu immunologicznego, tych które niszczą w powietrzu chorobowe patogeny zanim te do nas trafią. Tu jest zalecany olejek: cytrynowy, goździkowy, cynamonowy, eukaliptusowy, rozmarynowy, z mięty pieprzowej i frankincense.

Aromatoterapia działa na zasadzie twierdzenia o dynamice płynów, które zapewnia dobre rezultaty w przypadku dyfuzji olejku eterycznego na drobniutkie kropelki rozpylanego niczym mgła olejku i przenikającego w powietrze, ponieważ cząstki olejku są tak drobne, mogą pozostawać w powietrzu przez długi czas. Wystarczy tylko dobrać dla siebie właściwe olejki eteryczne lub ich mieszanki i stosować do własnych potrzeb. W dodatku, do aromatoterapii za pomocą dyfuzora olejowego wystarcza parę kropli olejku eterycznego.

Vancouver
28 Aug. 2017

WIESŁAWA