NATURALNE LECZENIE

TOKSYCZNE SZCZEPIENIA - DR JERZY JASKOWSKI

Postać dr n.med. Jerzego Jaśkowskiego jest dla wielu osób mocno kontrowersyjna ze względu na poglądy, jakie dr Jaśkowski głosi. Inni z kolei cenią go za olbrzymią wiedzę, powołanie oraz odwagę publicznego poruszania kwestii, o których wiele osób w środowisku medycznym woli milczeć.

Z dr Jaśkowskim można się nie zgadzać, można zaprzeczać jego argumentom, chwalić, być wdzięcznym lub dyskutować. Jakkolwiek zostanie ten głos odebrany, proponujemy wysłuchanie, ponieważ – mimo kontrowersji – w kwestii szczepionek jest to bez wątpienia głos znaczący.

W filmie zostaje poruszonych wiele kwestii i wątków. Oto niektóre z nich.

-Istnieje ponad 200 rodzajów wirusów grypy. Szczepionki przeciw grypie zawierają natomiast tylko 2-4 wirusów grypy. Jakie jest prawdopodobieństwo zaszczepienia się na wirusa grypy, który wystąpi?

-Prawdopodobieństwo autyzmu jeszcze 100 lat temu wynosiło 1:10 000 , dzisiaj wynosi 1:45 (dane na podstawie statystyk USA).

-Do lat 80-tych, w podręcznikach medycyny podawano jako normę, możliwość 1 szczepienia na 1,5 – 3 miesięcy. Dzisiaj obserwujemy sytuacje, kiedy jednej osobie wykonuje się nawet kilka szczepień w ciągu jednego dnia lub w bardzo niedługim okresie czasu.

-Na dzień dzisiejszy, w Stanach Zjednoczonych dziecku do 6 roku życia podaje się nawet 45 różnych szczepionek (...)
 

Dr Jaśkowski o zawartości szczepionek.

Dodatki do szczepionek, czyli substancje, które mają lepiej konserwować zawartość szczepionki, to m.in:

tiomersal (zawiera rtęć) – według obecnych norm, dopuszczalna przyjęta dawka rtęci, to 1 mikrogram dziennie (podany do przewodu pokarmowego); w szczepionkach poziom rtęci zaczyna się od 25 mikrogramów – co więcej, aplikowane one są bezpośrednio do krwiobiegu a więc, z pominięciem znacznej części naszego układu odpornościowego (75% przeciwciał, które wychwytują wszelkie trucizny broniąc naszego organizmu, znajduje się w przewodzie pokarmowym)

Jak podaje dr Jaśkowski, rtęć ma związek z rozwojem autyzmu, co przyznał przedstawiciel rządu USA i z tego tytułu są już wypłacane w Stanach Zjednoczonych odszkodowania.

aluminium
– jak wiemy, nie jest toksyczne jedynie w pH obojętnym, natomiast w kwaśnym lub zasadowym – a więc, również w organizmie człowieka – staje się skrajnie toksyczne

formaldehyd
– substancja rakotwórcza, zakazana w USA w kosmetykach, ale podawana bezpośrednio do krwioobiegu w szczepionkach; 35%-40% roztwór formaldehydu, jakim jest formalina, jest jeszcze na tyle toksyczny (m.in wywołuje ścięcie białek) i konserwujący, że powszechnie stosowany jest jako konserwant zwłok, preparatów biologicznych itp.

polisorbat 80
– powoduje uszkodzenia aparatu rozrodczego (przede wszystkim, plemników); jak wspomina dr Jaśkowski, jeszcze w latach 60-tych XX wieku w podręcznikach medycyny podawano, że norma plemników w jednym ejakulacie to 300-350 mln, natomiast stan poniżej 50 mln plemników odnotowuje się jako bezpłodność; dzisiaj u młodych mężczyzn coraz częściej spotykanym poziomem jest 10 mln plemników i mniej, co w konsekwencji rodzi problem bezpłodności oraz potrzeby leczenia jej, chociażby poprzez metodę in vitro

antybiotyki
– stosowane w szczepionkach, aby zapobiec ich zakażeniu, czy też zanieczyszczeniu; dr Jaśkowski zauważa jednak, że dzieci do 10-12 roku życia nie powinny w ogóle przyjmować antybiotyków, ponieważ tak młodemu organizmowi grozi to zniszczeniem przewodu pokarmowego; nie mówiąc o niemowlętach i dzieciach kilkuletnich

Źródło: LINK!