NATURALNE LECZENIE

RAK TO NIE WYROK ŚMIERCI

Na naszej stronie na temat raka mamy dużo informacji, lecz ciągle słyszę, że osoby, które zostały zdiagnozowane na raka panikują i poddają się ciężkiemu klinicznemu leczeniu, po którym ich stan bywa opłakany.

Jeszcze raz przypominam, rak to wielki biznes. Ta onkologiczna fabryka osiąga wielomiliardowe zyski.

Dlaczego za wszelką cenę chcecie wzbogacić mafię farmaceutyczną - w dodatku kosztem własnego zdrowia i życia?

Naturalne metody leczenia skutecznie leczą raka, ale wszystkie zostały ośmieszone i wyciszone przez monopol tych, którzy się na nim wzbogacają. Musimy również zrobić wysiłek i zadbać o siebie zanim jeszcze zachorujemy na raka. Dużo lepiej jest zapobiec chorobie niż ją leczyć.

Wskazówki dla chorych na raka:

1). Spożywać duże ilości zdrowego pożywienia: warzyw, owoców, orzechów, ziaren, naturalnych soków. Całkowicie wykluczyć smażone i pieczone potrawy. Używać ziół, przypraw, wzbogacać pożywienie suplementami... szczególnie polecam w kuchni brokuły i kurkumę.

2). Wyeliminować w 100% cukier ponieważ przyspiesza on wzrost guzów nowotworowych... powinniśmy dopilnować aby nasze spożycie fruktozy wynosiło około 25 gram dziennie (głównie z owoców). Również trzeba wyeliminować z naszej diety mięso, które zawiera szarą pranę, która odżywia komórki nowotworowe... i przetworzoną żywność. Nie używajmy żywności pochodzącej z puszek.

3). Organizmowi potrzebne są białka i tłuszcze. Dorosłemu człowiekowi potrzeba około 100 gram białka dziennie, należy je znaleźć np w fasoli, soczewicy, w nasionach (konopi, chia) itd. W celu zaspokojenia tłuszczy polecam głównie olej kokosowy i awokado... poza tym wskazany jest Omega 3 (olej lniany, siemię lniane)... w małych ilościach można jeść jajka (nie zalecam przy ciężkich stanach nowotworowych)

4).
Unikać w 100% produktów GMO, ta żywność jest rakotwórcza, nafaszerowana herbicydami.

5). Stosować naturalne probiotyki, które zmniejszają stany zapalne i wzmacniają układ immunologiczny.

6). Wzbogacić swoją dietę naturalnie fermentowaną żywnością (kapusta kwaszona i inne kiszonki), które niszczą komórki nowotworowe i zapobiegają zachorowaniu na raka.

7). Ważne przy chorobach nowotworowych są codzienne ćwiczenia - obniżają one poziom insuliny co automatycznie zmniejsza wzrost komórek rakowych i wzmacniają układ immunologiczny, zwalczają choroby, które są symptomami ubocznymi raka i przyczyniają się do poprawy wyników. Badania naukowe wykazały, że ćwiczenia mogą pomóc powodować apoptozę (programowanie śmierci komórki w komórkach nowotworowych).

8). Przy leczeniu raka proponuję zażywać: witaminę A, C, E, D3, K2... poza tym magnez, krzem, cynk, potas, miedź i selen.

Oczywiście cały czas musimy zadbać o swój poziom pH aby nie był poniżej 7 (naturalny poziom to 7,35-7,45).

Kwasica ciała jest bardzo niebezpieczna i potencjalnie zagraża życiu... zakłócone są wszystkie płyny ciała... prawie wszystkie funkcje komórek i ich płyny ustrojowe są wrażliwe na pH. Jeśli pH spada zbyt szybko wszystkie komórki są zatrute i umierają w swoich toksycznych odpadach.

Badania wskazują, że ludzie z prawidłowym pH krwi cieszą się dobrym zdrowiem, a ludzie o niskich lub kwaśnych pH są bardziej podatni na choroby.

Zakwaszenie organizmu najczęściej przyczynia się do chorób takich jak: reumatoidalne zapalenie stawów, cukrzyca, toczeń, gruźlica, osteoporoza, wysokie ciśnienie krwi i większość nowotworów.

Jak szybko zwiększyć swoje pH?

Najlepsza terapia to soda oczyszczona i syrop klonowy - soda oczyszczona powinna być bez aluminium.

Przepis: 1 łyżeczkę sody oczyszczonej należy zmieszać z 2 łyżeczkami syropu klonowego. Najlepiej spożywać na pusty żołądek bez żadnych płynów.

W 1 tygodniu stosować 2x dziennie, a następnie zwiększyć do 3x dziennie. Dobrze jest po spożyciu sody pozostać w spoczynku około 40 minut, toteż wskazane jest zażywanie tej mieszanki przed spaniem, ponieważ komórki nowotworowe pobierają 15x więcej glukozy niż zdrowe komórki i syrop klonowy jest przez nie wchłaniany razem z sodą. Kiedy nie mamy syropu klonowego możemy użyć miodu manuka lub czarnej melasy. Aby wzmocnić działanie sody można jeszcze 30 minut po zażyciu sody wypić 1 łyżkę naturalnego octu jabłkowego zmieszanego w 3/4 szklanki wody. Dodatkowo możemy wycisnąć sok z cytryny dla uzyskania dodatkowych korzyści i smaku.

Należy sprawdzać poziom pH każdego dnia za pomocą papierowych pasków pH, które można nabyć w aptekach. Należy doprowadzić pH do poziomu 8.

Dobrym sposobem na zwiększenie poziomu pH jest również zażywanie wapnia (calcium). Wapń zabija kwas - działa na kwas niczym woda na ogień. Zapewnia, że ciało zostaje silnie dotlenione. Najbardziej zalecany jest Coral Calcium, można go kupić z wzmożonym magnezem i witaminą C.

Proces neutralizacji kwasów w organizmie opiera się na takich minerałach jak: wapń, magnez, potas, Rubid, Cez.

Podczas leczenia choroby nowotworowej ważna jest detoksykacja ciała, po której należy je wzmocnić witaminami i minerałami aby zwiększyć siłę i zdrowie. Do przeprowadzenia detoksu organizmu można użyć ziół... osobiście zalecam Flor Essence, Essiac, mieszankę z pokrzywy, nagietka i krwawnika... i można użyć jeszcze wiele innych formuł w zależności do jakich mamy dostęp i jaki mamy nowotwór.

Jeśli przeprowadzimy odpowiednią terapię i odpowiednią dietę guzy mogą się już zmniejszyć po dwóch tygodniach.

Jeśli chcesz żyć bez zniszczonych chemioterapią i radioterapią organów poddaj się tej "szarlatanerii". Już ojciec medycyny Hipokrates tysiące lat temu wiedział jak leczyć np anemię u pacjentów za pomocą niezwykłej "szarlatańskiej" metody, kazał moczyć żelazne miecze (najlepiej z rdzą) w wodzie a następnie pić tą wodę.

Chcesz wyleczyć tarczycę, spożywaj wodorosty. Szkorbut - pomarańcze, cytryny, kapustę kiszoną... ta lista jest długa.

Dobrym sposobem na zabijanie komórek
nowotworowych jest "terapia świętego Graala".

Składniki: kurkuma, imbir, cynamon, MSM, soda oczyszczona, proszek trawy pszenicznej.

Ta terapia nie tylko leczy raka... również zabija bakterie i pasożyty, które infekują komórki.

Przy leczeniu raka zastępujemy trawę pszeniczną sodą oczyszczoną przez pierwsze trzy tygodnie kuracji a następnie zamiast sody oczyszczonej używamy trawy pszenicznej przez następne trzy tygodnie. Robimy tak naprzemian ponieważ soda oczyszczona jest bardziej alkaliczna. Proces leczenia powinien trwać 12 tygodni.

Przepis: 1/2 łyżeczki kurkumy w proszku, świeżego imbiru (w proszku), cynamonu, MSM i 1 pełną łyżeczkę sody oczyszczonej (lub trawy pszenicznej, może być spirulina, chlorella). Do tego dodajemy 1 łyżkę stołową miodu manuka lub innego miodu dobrej jakości.

Tą miksturę spożywamy 20 minut przed jedzeniem 2x dziennie lub przy ciężkim stanie 3x dziennie. Po przejściu ciężkiej choroby nowotworowej zalecam spożywać tą miksturę do końca życia.

Przy tej terapii należy wyeliminować z diety wszystkie inne cukry ponieważ terapia świętego Graala posiada w sobie cukier.

Powiem jeszcze kilka słów o selenie, który jest niezwykle ważny podczas leczenia raka... niszczy on wolne rodniki, które uszkadzają DNA. Szczególnie wskazany jest przy: raku piersi, jajników, jelita, odbytnicy, prostaty, płuc, trzustki, skóry, pęcherza moczowego.

I troszkę więcej napiszę o miedzi, która jest potrzebna przede wszystkim w prawidłowym funkcjonowaniu krwiobiegu (szczególnie u osób chorych, którzy przebyli radio i chemioterapię). Miedź wchłaniana jest w jelitach i transportowana do wątroby. W miedzi znajduje się szereg enzymów, jest centralnym składnikiem krwi odpowiedzialnym za transport tlenu... jest potrzebna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, wzrostu kości, pomaga w gospodarce cukrów i jest odpowiedzialna za pracę około 50 różnych enzymów.

Miedź jest podstawowym składnikiem, który odgrywa rolę w produkcji hemoglobiny, mieliny, melaniny, kolagenu... współpracuje z witaminą C, wzmacnia i odbudowuje zniszczone błony komórkowe, które niszczone są przez wolne rodniki.

Miedź jest silnym przeciwutleniaczem. Odgrywa rolę w zaburzeniach rytmu serca i przy wysokim ciśnieniu krwi, zmniejsza zapalenie stawów.

Pożywienie, w którym występuje miedź: migdały, awokado, kasza jęczmienna, fasola, brokuły, czosnek, grzyby, orzechy, pomarańcze, rodzynki, łosoś i wszystkie zielonolistne warzywa. Dobrze pracuje w towarzystwie witaminy C, selenu i cynku.

Rak zdecydowanie nie jest wyrokiem śmierci i można go wyleczyć w zdumiewająco tani i prosty sposób. Nie należy się go bać i trzeba być w czasie leczenia zdyscyplinowanym w przestrzeganiu diety i innych porad.

Vancouver
25 Sep. 2015

WIESŁAWA