NATURALNE LECZENIE

RAK SKÓRY
 

1. Wyciąg z wątroby rekina, oczyszcza krew z komórek rakowych.

2. Jemioła - pić 6 tygodni
a. 3 tyg. 3x dziennie po 1 szkl. po jedzeniu
b. 2 tyg. 2x dziennie po 1 szkl.
c. 1 tydzień 1x szkl. dziennie.

Na jedną szkl. użyć 1 łyżkę jemioły zalać 1 szkl. zimnej wody i trzymać całą noc pod przykryciem. Rano podgrzać do temp. 90 st. przestudzić, nie pić gorącej.

3. Herbata oczyszczająca krew: Mieszanka, 300 g. nagietka, 100 g. pokrzywy, 100 g. krwawnika. Ta mieszankę, 1 czubatą łyżkę ziół zalać gorącą wodą. Parzyć ok. 10-15 min. Pić dziennie ok 1,5 l tej herbatki w początkowym okresie przez 15 dni co 15-20 min. Później 2-3 szkl. dziennie po jedzeniu.

4. Jaskółcze ziele - Glistnik: Mieszanka, 100 g jaskółczego ziela, 100 g pokrzywy, 100 g czarnego bzu. Pić ok. 2 litry herbatki dziennie, pić podobnie jak mieszankę powyżej. Jak wybierasz pierwszą nie pijesz drugiej, nie mieszać w jednym czasie. Należy między jedną i drugą zrobić przerwę ok 2 tyg. I tym sposobem można pić obie.

5. Smarować świeżym jaskółczym zielem miejsca chore na skórze, 5-6 x dziennie. Jaskółcze ziele hamuje podział komórek rakowych.

6. Zielona herbata
- powstrzymuje procesy utleniania

7. Herbata lub preparaty z żeńszenia -ginseng.

Głódowka: Metoda Maxa Gersona - leczy nowotwory i gruźlicę. Oczyszcza organizm w naturalny sposób. Wzmacnia ukl. odpornościowy.

Podczas głodówki należy przestrzegać kilku reguł:
a. dużo pić i codziennie dokonywać kilku wlewów aby w jelitach nie mogły osadzić się żadne toksyny. Po 3-ch dniach jelita z reguły nie zawierają stałych resztek kału. Perystaltyka jelit ustaje, ale nadal znajdują się w nich toksyny. Dlatego należy oczyszczać jelita w inny sposób aby nie ucierpieć na wskutek własnych toksyn - pić wodę. W ten sposób oczyszczamy organizm ze złogów i toksyn.
b. po 3-ch dniach rozpocząć jedzenie, ale b. delikatnie.
c. pić dużo naturalnych soków, delikatne zupy - przecierane- jak krem.
d. stopniowo przechodzić na normalne jedzenie bez mięsa, bez cukrów, białego pieczywa.

8. Vilcacora -cat's clow,
jeśli są to zioła, parzyć i pić po jedzeniu 3x dziennie. Jeśli tabletki wg zalecanego przepisu.

9. Sok Noni - przed śniadaniem,

10. flor essence - przed śniadaniem, w Polsce jest podobna herbatka zwana essiak. Flor essece jest 8-składnikowa. Receptura kanadyjskich Indian.

11. Flavian, albo znany jako 7-7, wg przepisu.

12. Funaikang - FNK, chiński preparat ziołowy na raka. Pochłania komórki guzowe i rakowe. poza tym dobry w chorobach sercowo - naczyniowych i mózgowo - naczyniowych. Stosować wg. przepisu.

13. Umac - core,
brać 3x po 2 tabl. dziennie. A w stanach ciężkich nawe podwoić porcję dzienną. Myślę może być w Polsce jeszcze nie osiągalny. Ale zawsze można go sprowadzić z Kanady. Stosować wg. przepisu, skuteczność 90 %.

SOKI NATURALNE:

1. szpinak + czer. buraki + marchew - proporcje (1:1:2, 5)
2. szpinak + liście mleczu + marchew (1:1:2,5)
4. świeża pokrzywa +pory +selery (1:2:1)
5. czer. bur. + marchew + selery (1:2,5:1).

Można tworzyć też swoje mieszanki, dobra jest sałata ale te składniki są najbardziej wzmacniające.

Jeść dużo zielonych sałatek, warzyw, owoców. Unikać mięsa, cukrów, pieczywa białego. Starać się jeść o jednakowych porach. Poza tym brać cynk, selen, wit. A, C, E, B12.
 

WIESŁAWA