NATURALNE LECZENIE

PROARGI 9 PLUS

ProArgi 9 Plus - L arginina "molekuła cud" lub "cudowna cząsteczka"

Produkt oparty na opracowaniach Noblistów.

Podwyższa mikro-cyrkulację i podnosi produkcję tlenku azotu w organizmie. L-arginina jest najpotężniejszym naturo-farmaceutykiem, jaki kiedykolwiek odkryto i ma więcej korzyści niż jakiś inny naturo-farmaceutyk. Kolumbia uniwersytet odnosi się do L- argininy jako ,Magicznej kuli" dla sercowo-naczyniowego systemu.

Dziesiątki powodów przemawiających za argininą. Lista możliwości tego aminokwasu jest nieskończenie długa. Skoncentrujemy się tylko na następujących, naukowo potwierdzonych ustaleniach, wykazując, że każda osoba powinna przyjmować argininę dla zapewnienia sobie zdrowia i dobrego samopoczucia.

1. Arginina jest tysiąc razy silniejszym antyoksydantem od dotychczas znanych w naszym ciele. Właściwości antyoksydacyjne argininy są wsparciem dla rożnych układów naszego organizmu i może być ona ochroną przed schorzeniami serca, udarami, rakiem, cukrzycą, jak również spowalnia proces starzenia. Tlenek azotu wytworzony dzięki argininie jest związany w sposób bezpośredni lub pośredni ze wszystkimi procesami zachodzącymi w komórce. Decyduje też o naszym stanie zdrowia, począwszy od systemu naczyniowego przez system immunologiczny, hormonalny i nerwowy.

2. Arginina kompleksowo chroni system naczyniowy i sprawuje kontrolę nad ciśnieniem i odkładaniem się złogów. Tlenek azotu reguluje tonus mięśni w arteriach, co pozwala na utrzymanie prawidłowego ciśnienia, chroniąc jednocześnie przed wysokim ciśnieniem czy dusznicą bolesną.

3. Arginina poprawia pamięć, w szczególności długotrwałą i może być pomocna w łagodzeniu następstw wywołanych przez demencję starczą i Alzheimera.

4. Arginina pobudza produkcję ludzkiego hormonu wzrostu, który ma wpływ na procesy antystarzeniowe (Anti-Aging)

5. Arginina poprawia komunikację międzykomórkową między nerwami, a mózgiem.

6. Arginina wspiera i usprawnia funkcje immunologiczne przy zwalczaniu infekcji bakteryjnych.

7. Arginina jest pomocna przy cukrzycy. Reguluje wydzielanie insuliny przez trzustkę. Chroni przed powikłaniami.

8. Arginia zapobiega przed podziałem komórek rakowych.

9. Arginia kontroluje poziom cholesterolu poprze obniżanie poziomu LDL.

10. Włączenie do codziennej diety argininy pomogło wielu osobom cierpiącym na zaburzenie erekcji, schorzenia naczyniowe i cukrzycę.

11. Arginia posiada właściwości hamujące tworzenie się skrzepów, co zmniejsza ryzyko ataku serca i udaru.

12. Arginia obniża wysokie ciśnienie krwi u kobiet ciężarnych, które jest zagrożeniem dla przyszłej matki i nienarodzonego dziecka.

13. Arginia jest pomocna przy astmie, ponieważ udrażnia drogi oddechowe. Pomaga też przy innch dolegliwościach płuc.

14. Arginia poprawia tonus mięśni zwierających, chroni przed hemoroidami.

15. Arginina odbudowuje słabą muskulaturę i pracuje nad zmniejszeniem tkanki tłuszczowej, zwiększa tolerancję na obciążenia i polepsza sprawność sportową. Z tego powodu jest bardzo przydatna przy odchudzaniu i ćwiczeniach siłowych.

16. Arginina jest pomocna w wyrównaniu szkód w układzie krwionośnym i w płucach, spowodowanych paleniem tytoniu.

17. Arginina przyśpiesza gojenie ran i rekonwalescencję po zabiegach chirurgicznych.

18. Arginina zastosowana do usprawnienia funkcji prostaty przynosi dobre rezultaty.

19. Arginia bierze udział w syntezie kolagenu, pozytywnie działa na masę kostną, może zapobiegać tworzeniu ubytków kostnych. względnie łagodzić postęp osteoporozy.

20. Arginia ma zastosowanie w schorzeniach wrażliwego jelita i wrzodów powstających w wyniku stresu.

21. Arginia może poprawić funkcjonowanie nerek i spowolnić proces chorobotwórczy przy niewydolności chronicznej. Ochrania nerki, co może być również pomocne przy cukrzycy.

22. Przeprowadzone badania wykazały pozytywne rezultaty w likwidacji skutków schorzeń systemu naczyniowego, nadciśnienia, podwyższonego cholesterolu, ataku serca, udaru, niewydolności serca i schorzeń naczyń krwionośnych. Jej potencjał umożliwia nie tylko działanie profilaktyczne, ale w połączeniu z odpowiednią dietą i aktywnością fizyczną - likwidację bólu serca.

23. Arginia z sprawność seksualna. Blisko 80% wszystkich zaburzeń erekcji jest spowodowana schorzeniami systemu naczyniowego. Tlenek azotu jest tu wielką szansą. Badania potwierdziły , że niski poziom argininy i tlenku azotu zmniejsza sprawność seksualną. Wykazały również, że uzupełnienie poziomu argininy może wspomóc kurację przy zaburzeniach erekcji. Tlenek azotu wywarzany z argininy nie tylko zwiększa intensywność i czas erekcji, ale także dzięki lepszemu ukrwieniu, daje większą satysfakcję seksualną kobietom.


W 1998 roku została przyznana Nagroda Nobla
w dziedzinie medycyny trzem naukowcom (Robert F. Furchgott, Louis J. Ingarro oraz Ferid Murad), którzy przeprowadzili badania nad aminokwasem L-argininą. Ich badania otworzyły drogę innym naukowcom, którzy wykorzystując dotychczasową wiedzę poszli znacznie dalej. L-arginina jest najważniejszym spośród 20 aminokwasów w naszym organizmie. Właśnie z argininy organizm wytwarza tlenek azotu. Tlenek azotu poprzez swoje interaktywne działanie w systemie naczyniowym, immunologicznym i nerwowym uczestniczy prawie w każdym procesie odbywającym się w komórkach. Produkcja tlenku azotu zmniejsza się z wiekiem, również w wyniku schorzeń serca i cukrzycy. Obniżona produkcja tlenku azotu może być również spowodowana stosowaniem preparatów antydepresyjnych, środków obniżających ciśnienie krwi, spożywaniem alkoholu, paleniem papierosów. Każdy, komu zależy na lepszym funkcjonowaniu systemu sercowo-naczyniowego i zapobieganiu chorobom, będzie dbał o zwiększenie poziomu tlenku azotu w organizmie. Uzyska to dzięki L-argininie, przyjmowanej jako uzupełnienie diety codziennej.


L-arginina nie jest równa L-argininie

Różne rodzaje L-argininy (podobnie jak wiele innych "cudownych substancji"), chociaż podobnie się nazywają, różnią się jakością i sposobem produkcji. Zalecana jest szczególna ostrożność przy wyborze preparatów L-argininowych. Koniecznie należy zwrócić uwagę na farmaceutyczną jakość preparatu. Dr. Predegast - naukowiec o światowej renomie, prowadzący badania nad właściwościami L-argininy stwierdza: "Jeśli stosowany preparat nie zawiera L- cytruliny. przyśpieszającej syntezę L-argininy nie jest możliwe uzyskanie właściwych efektów". Dzięki przyśpieszonej syntezie L-argininy natychmiast wzrasta poziom tlenku azotu (NO), a L0argninia jest uaktywniona na 24 godziny. Preparaty bez L-cytruliny przestają działać już po 4-6 godzinach. L-arginina w postaci proszku jest jedną, efektywną i bezpieczną formą. Należy dodać, że naukowcy, którzy projektują formułę L-argininy, muszą biegle zadać wewnętrzne działanie argininy, znać doskonale chemiczna stronę projektu, posiadać doświadczenie kliniczne, wykazać się znajomością metabolicznych sieżek oddziaływania L-argininy, a także znajomością jej ogromnych możliwości opóźniających proces starzenia się organizmu i roli hormonów młodości w tym procesie.


Potwierdzone naukowo zastosowanie ProArgi 9 Plus

-Powoduje wzrost produkcji tlenku azotu w organizmie
-Naturalnie rozszerza i kontroluje naczynia krwionośne
-Pomaga w regulacji ciśnienia krwi
-Pomaga utrzymać zdrowy poziom cukru we krwi
-Pomaga spalić wewnętrzny tłuszcz w walce z otyłością
-Tworzy masę mięśni i kości
-Poprawia sprawność seksualną zarówno kobiet i mężczyzn
-Wspomaga hormon wzrostu, opóźnia starzenie organizmu
-Poprawia przepływ krwi do wszystkich organów
-Szybko regeneruje organizm po treningach
-Skraca okres rekonwalescencji po urazach
-Podwyższa energię życiową
-Podwyższa odporność i wytrzymałość organizmu
-Wspomaga organizm w walce z choroba sercowo-naczyniową


Ćwicz z ProArgi 9 Plus

Zwykle, kiedy zaczynasz ćwiczyć, twoje ciało spala najpierw węglowodany, a następnie tłuszcze. Nie z ProArgi 9 Plus. Jeśli weźmiesz ProArgi 9 Plus 30 min przed treningiem, Twój mózg będzie odpowiadał za to, żeby zacząć spalać tłuszcz natychmiast. Wielu profesjonalnych kulturystów i nie tylko jest ogromnymi fanami tego produktu. Azaotowy tlenek w produkcie znacznie ulepsza przepływ krwi i doprowadza do dużo bardziej potężnego przyrostu masy mięśniowej ciała. To również pozwala na znaczne szybsze leczenie kontuzji i szybszą regenerację po forsownych treningach.

ProArgi 9 Plus spełnia wszystkie prawne wymogi Światowej Komisji Andtydopingowej (WADA) i Komisji Human Maximum Performance (HMP).

Został przebadany pod kątem wszystkich legalnych standardów i według wytycznych Światowej Komisji Antydopingowej i Światowego Kodeksu Antydopingowego został uznany za legalną substancję dla sportowców i nie figuruje jako środek niedozwolony, dlatego z powodzeniem jest używany na całym świecie przez zawodowych sportowców, olimpjczykówi uczestników wszelkich światowych zawodów sportowych.


Informacje
:

1 opakowanie ProArgi9 : 300 gramów1 łyżka zawiera 5 gramów L-Argininy co odpowiada – 10 g proszku ProArgi-9 Plus jest rewolucyjnym produktem, który posiada doskonały smak, dalekosiężne korzyści i potężne wsparcie dla Twojego systemu sercowo-naczyniowego.

Odpowiedni dla wegetarianów. Ponad to posiada certyfikat koszerności.


Dawkowanie
:

ProArgi9Plus: Przy stosowaniu - 1 łyżka/dzień – 1 opakowanie wystarczy na 30 dni.

Przy stosowaniu – 2 łyżki/dzień - 2 puszki ProArgi-9 wystarczą na 30 dni.

Aby osiągnąć pełną korzyść z tego produktu, polecamy stosować ProArgi-9 przez minimum 30 dni. Jedni ludzie odczuwają skutki wcześniej niż inni. Opuszczenie jednego dnia stosowania spowoduje wydłużenie czasu, potrzebnego do osiągnięcia maksymalnych korzyści. Wymagany jest pusty żołądek, ponieważ pewne komponenty jedzenia rywalizują w obszarze trawiennym po posiłku, dlatego sugeruje się, by zaczekać co najmniej 0,5 godziny lub dłużej, po posiłku, zanim przyjmie się preparat. Zgodnie z FDA, preparat działa w ten sposób w jednej codziennej dawce.

Źródło: LINK!