NATURALNE LECZENIE

PONAD 50 DZIECI W AFRYCE ZOSTAŁO  SPARALIŻOWANYCH PO SZCZEPIENIACH  FUNDOWANYCH PRZEZ BILLA GATESA

Jak donosi serwis internetowy Natural News, Bill i Melinda Gates już od 10 lat kontynuują swoją "krucjatę", której celem jest zaszczepienie każdego dziecka na świecie. Jednym z ich głównych celów geograficznych jest kontynent afrykański, znany ze złych warunków sanitarnych i braku czystej wody. To stworzyło warunki, w których takie choroby jak zapalenie opon mózgowych i malaria, kwitną. Ale zamiast próbować spełnić te podstawowe potrzeby sanitarne multimiliarder i jego liczni sojusznicy zobowiązali się do zaszczepienia ludności tubylczej. Wdrożenie tej decyzji spowodowało falę problemów neurologicznych wśród dzieci w Afryce.

Niekorzystne odczyny poszczepienne rejestrowano w okolicy miejscowości Gouro w Czadzie. U 50 młodych ludzi w regionie po szczepieniach doszło do uszkodzenia układu nerwowego, co objawiało się rozmaitymi reakcjami neurologicznymi. Szczepionki, które to wywołały miały chronić przed zapaleniem opon mózgowych wywoływanym przez meningokoki i pneumokoki. Dzieci w wieku około 7 lat po przyjęciu szczepionki zaczęły mieć halucynacje, dostawały konwulsji i paraliżu.

Według kuzynki dwóch dzieci chorych po szczepionce, straszne skutki uboczne zaczęły pojawiać się w ciągu 24 godzin od podania. Wiele dzieci zaczęło cierpieć z jej powodu od razu, bóle głowy i wymioty później kończyły się niekontrolowanymi drgawkami i ślinotokiem. Rodzice i władze lokalne starają się dotrzeć do wyższych urzędników państwowych w celu podjęcia działań prowadzących do zakazania szczepionek i pomoc chorym dzieciom, wszystkie ich prośby o pomoc zostały zignorowane.

Źródło polskie: LINK!

Źródło angielskie: LINK!