NATURALNE LECZENIE

PALMA SABAL - PREPARAT NA PROSTATĘ

Palma sabalowa (Sabal minor) – gatunek roślin, należący do rodziny arekowatych (palm). Pochodzi z Ameryki Północnej, gdzie na naturalnych stanowiskach rośnie w USA w stanach: Oklahoma, Alabama, Arkansas, Floryda, Georgia, Luizjana, Missisipi, Karolina Północna i Karolina Południowa.

Preparat z palmy Sabalalowej jest skuteczny w likwidowaniu objawów łagodnego rozrostu krokowego, w łagodzeniu dolegliwości związanych z zakażeniami układu moczowo – płciowego, zapaleń gruczołu krokowego, w przypadkach nietrzymania moczu i bólów związanych z oddawaniem moczu. Działa również skutecznie w przypadku nerwobóli, nadmiernego owłosienia, zaników jądra, impotencji czy też niepłodności. Pomaga utrzymać zdrową prostatę. Ma właściwości przeciwzapalne, przeciwobrzękowe, antyandrogenne i antyestrogenne. Powoduje rozluźnienie mięśni gładkich prostaty.

Palma Sabal jest rośliną pochodząca z Ameryki Północnej. Badania naukowców wykazały, że wyciąg z olejów palmy jest skuteczny w leczeniu prostaty. Dlatego na ich bazie powstał lek Palma Sabal. Wykorzystuje ona lecznicze właściwości palmy, które selektywnie antagonizują receptory DHT w gruczole krokowym co wpływa na zahamowanie przemiany testosteronu na dihydrotestosteron. Fitosterole zawarte w roślinie eliminują jednostki odpowiedzialne za pojawienie się stanów chorobowych prostaty.

GŁÓWNE KORZYŚCI STOSOWANIA PALMY SABAL

- leczenie prostaty
- poprawa w regularnym i bezbolesnym oddawaniu moczu
- leczenie zaburzeń erekcji
- poprawa pracy układu moczowego


Palma Sabal to skuteczny środek wpływający na poprawienie stanu zdrowotnego prostaty, a także całego układu moczowego. Do tego łagodzi nerwobóle i stany zapalne. Szerokie spectrum zastosowań czyni go lekiem wyjątkowym. Do tego oparty jest na bazie naturalnej, dzięki czemu nie wywołuje podrażnień żołądka. Może być również stosowany w profilaktyce prostaty. Dlatego ten ziołowy lek jest polecany dla Panów po 45 roku życia. Jeśli nawet nie zaobserwowali oni u siebie jakichkolwiek niepokojących oznak warto, by regularnie go stosowali, co sprawi, że dłużej będą mogli się cieszyć, tak ważnym, zdrowym gruczołem krokowym.

Schorzenia prostaty doskwierają wielu mężczyznom, dlatego sięgają oni po różne preparaty, które wpływałyby na ukojenie ich cierpienia. Jak się okazuje większość stosujących lek Palma Sabal jest bardzo usatysfakcjonowana z jego działania i już po kilku tygodniach dostrzegają widoczne efekty. Wielu pacjentów oświadcza, że dotychczas stosowane, farmakologiczne środki nie pomogły, a zastosowanie Palmy Sabal przyniosło pożądane rezultaty.

Źródło/Internet