NATURALNE LECZENIE

ODTRUWANIE PRZY CHOROBACH NOWOTWOROWYCH

Odtruwanie organizmu jest bardzo ważną czynnością w leczeniu wszystkich chorób a przede wszystkim przy chorobach nowotworowych. Należy podjąć mądre i zdrowe decyzje. Wielka część pracy, zanim przystąpimy do jakiegokolwiek leczenie leży w rękach chorego. wiedza o własnym ciele pomoże w zwalczeniu choroby.

Co to jest odtruwanie organizmu?

Nasze ciało samo się oczyszcza każdego dnia. Odtruwanie jest normalnym fizjologicznym procesem eliminującym i neutralizującym toksyny poprzez jelito grube, wątrobę, nerki, płuca, więzy limfatyczne i skórą. Fakt, że odtruwanie ciała jest automatyczną funkcją tak jak bicie naszego serca i oddychanie, lecz w dzisiejszym świecie jesteśmy narażeni na dużo więcej toksyn niż było to o epokę wcześniej. Różne trujące substancje przenikają nasze tkanki. Ciało próbuje ochraniać się przed toksycznymi materiałami, które wprowadzają w niego brak harmonii i fatalnie wpływają na układ immunologiczny. Ważnym elementem dla zdrowia jest prawidłowa waga. ważne dla zdrowia jest czyste środowisko, właściwe odżywianie się i picie czystej wody. Coraz trudniej jest znaleźć czyste środowisko nawet z najmniejszą ilością trujących substancji.

Właściwe oczyszczenie ciała i prawidłowa dieta same w sobie niosą już wyleczenie z ciężkich chorób takich jak nowotwory, arthretis, cukrzyca, syndrom zmęczenia i wiele innych. Chemiczne odżywianie się, brak diety, spożywanie zbyt dużych ilości zwierzęcych białek, zbyt tłustych posiłków, picie dużej ilości kawy, alkoholu, palenie papierosów niszczą zdrowie. Nawet kiedy odżywiamy się zdrowo i unikamy trujących substancji niezmiernie ważne jest oczyszczanie ciała aby podnieść jego kondycję i witalność, uczynić go bardziej odpornym na bakterie i wirusy. Poprawne odtruwanie usuwa wszystkie przyczyny, które mogą wywołać choroby utrzymując układ immunologiczny w pełnej gotowości obronnej i eliminują stres.

Kliniczne odtruwanie z ciężkich toksyn w przypadku alkoholizmu i narkomanii przebiega według specjalnych programów pod kontrolą lekarza. Pomaga nie tylko w uzyskaniu zdrowia, ale nawet wyrywa od śmierci.

Czy po odtruwaniu możemy twierdzić, że nasze ciało jest zupełnie czyste?

Proces samego oczyszczania organizmu nadal wprowadza wiele zamieszania. Ciągle zbyt mało ludzi wie na ten temat a przecież temat jest stary jak świat. Już najdawniejsze religie niosły ten przekaz jak również starożytne kultury: Indianie, Egipcjanie, Chińczycy. Religie ciągle podkreślają, że ciało jest świątynią Boga więc musi być czyste nie tylko mentalnie.

Dzisiaj w dobie wielkiej cywilizacji żyjemy w przemysłowym środowisku pełnym różnych chemicznych odpadów. Nasze wody są zatrute, nadużywamy chemicznych leków nawet z byle najmniejszego powodu, jesteśmy zbyt leniwi by sięgnąć po środki naturalne. Substancje chemiczne wnikają w tkanki, w układ nerwowy, niszczą wszystkie receptory a w osłabionym ciele rozwijają się choroby nowotworowe, arthretis, alergie.

Świat zna więcej niż 2 miliony syntetycznych substancji, 25 000 przybywa każdego roku a ponad 30 000 jest używane na wielką skalę w przemyśle. Dochodzi do tego zatrucie środowiska dymem tytoniowym oraz świadome niszczenie ciała kofeiną, alkoholem, narkotykami, nikotyną. Molekularne struktury wielu chemicznych substancji przenikają do ludzkiego DNA na długo przed tym zanim pojawia się choroba. Zatrucie środowiska środkami chemicznymi wywołuje od 60-80% wszystkich typów nowotworów (dane ze Światowej Organizacji Zdrowia). Nie pozostają również obojętne na działanie hormonów i psychologiczne zaburzenia. Dużo ludzi zaczyna cierpieć na bezpłodność z powodu zatrucia życiowych płynów i zaburzenia minerałów. Poznajemy nowe choroby: fibromyalgia (reumatyzm mięśni), lupus (choroba układu immunologicznego), syndrom zmęczenia.
W takim stanie rzeczy jaki istnieje obecnie na świecie nawet ludzie, którzy dbają o własne ciało i środowisko są narażeni na ciężkie choroby. Ważną rzeczą jest podjęcie walki i uczulenie naszych polityków aby zwrócili uwagę na wszystkie szkodliwe substancje krążące wokół nas. Zdrowe środowisko jest odpowiedzialne za nasze istnienie i przyszłość następnych pokoleń.

W tej sytuacji każdy z nas potrzebuje odtruwania organizmu.
Jest wielką niewiedzą powiedzieć:
"moje ciało i umysł są czyste, ja nie muszę się odtruwać".

Kto potrzebuje częstego odtruwania?

- osoby, które nie odżywiają się prawidłowo,
- w przypadku odczuwania ciągłego zmęczenia,
- nadużywania szkodliwych używek (nikotyna, alkohol, narkotyki, inne substancje chemiczne),
- częste zachorowania na grypy, przeziębienia i inne choroby,
- kiedy zauważasz problemy ze skórą, (szybki proces starzenia się, brak aktywności, witalności, zanika elastyczność ciała),
- zwróć uwagę na swój kał i mocz, na kondycje swoich włosów i paznokci,
- częste bóle głowy, stawów, bóle mięśni,
- nienormalny zapach ciała, brzydki oddech, obłożony język,
- rozregulowany układ trawienny (biegunki, zaparcia),
- słaba pamięć, bezsenność, depresja, ciągłe podenerwowanie,
- nadwrażliwość na nieprzyjemne zapachy.

Ciało sygnalizuje, że potrzebuje odtrucia. Słuchaj więc swojego ciała, daje nam "komórkowy telefon" jaka zawartość toksyn jest obecnie w organizmie i, że należy je usunąć. Po oczyszczeniu do organizmu wpływa więcej energii i podnosi jego fizyczne i psychiczne funkcje. Dużo ludzi poczuje się jak nowonarodzeni, ich ciało odzyska zdrowy wygląd. Zostanie przywrócona prawidłowa praca układu immunologicznego i gospodarka hormonalna.

Dobre odtrucie ciała jest trzy stopniowym procesem... oczyszczaniem, odbudową i dalszym zarządzaniem.

Szybkie oczyszczenie organizmu nawet przy ciężkich chorobach.

Usuwanie toksyn za pomocą picia soków od 3 do 7 dni. Soki z warzyw i owoców są najlepszą drogą do uwolnienia dużej ilości trucizn z ciała. Powoduje podcięcie korzeni choroby nawet stanach przewlekłych. W tym okresie zalecane jest oczyszczanie przewodu pokarmowego za pomocą lewatywy. Kilkudniowa kuracja, w której przyjmujemy tylko soki zwiększy energię a świeże soki odbudowują zniszczone komórki, uruchamiają DNA.

Wskazane są: głodówki, świeże soki, picie odpowiednich ziół, które oczyszczą głęboko organizm i odmłodzą komórki. Warzywa i owoce neutralizują kwasy mocznikowe i inne substancje nieorganiczne mocniej niż woda. Zwiększają procesy zdrowienia, aktywują metabolizm i DNA. Są łatwo przyswajalne i szybko wchłaniają się do krwioobiegu. Najlepsze są soki domowej roboty.

I stopień
Odtruwanie:

Należy oczyścić toksyny z układu pokarmowego i głównych organów. W tym okresie spróbuj przez 3 do 7 dni pić 8 szklanek wody każdego dnia, dodatkowo stosuj lewatywy, głodówkę, ale można pić soki.

II - stopień.
Odbudowa tkanek i wzmocnienie umysłu:

Kiedy główne trujące przyczyny są już usunięte należy zastosować dietę pozbawioną tłuszczów, może być troszkę białego sera lub jogurtu. Unikać potraw smażonych, alkoholi, kofeiny, nikotyny, cukrów, zrezygnować z mięsa. Mogą być ryby i owoce morskie. Pamiętajmy, że krewetki podnoszą cholesterol.

III - stopień.
Utrzymanie ciała bez toksyn:

Tak ułożyć swoje menu aby w pożywieniu znalazło się dużo surowych warzyw i owoców. Wskazane są też warzywa parowane, np. brokuły, kapusta, marchew, brukselka, słodki ziemniak, kalafior, papryka, pekińska kapusta, można robić mieszanki. Należy jeść dużo ziaren, produkty sojowe, mogą być jajka (w małych ilościach) i niskotłuszczowe sery - źródło protein. Duszone warzywa najlepiej polać olejem z oliwek tłoczonym na zimno z domieszką soku z cytryny. Nasze pożywienie będzie najzdrowsze kiedy spożywamy na surowo lub parujemy na parze. Potrawy smażone na oleju są niezdrowe, podczas smażenia wytwarzają się substancje rakotwórcze. W czasie spożywania gorących posiłków i zaraz po obiedzie nie są wskazane zimne napoje, należy popijać gorącą herbatę, najlepiej zieloną albo wrzątek z cytryną.

Vancouver
17 Feb. 2008

WIESŁAWA