NATURALNE LECZENIE

OCZYSZCZANIE Z METALI CIĘŻKICH,
W TYM PO SZCZEPIONCE

Skoro już podjąłeś decyzję, czy przestraszyłeś się kary kosztem swojego dziecka czy własnego zdrowia i zaszczepiłeś dziecko lub siebie... a może uwierzyłeś, że nie ma nic cudowniejszego niż ta szczepionka... to teraz pomyśl jak odbarczyć dziecko czy siebie z toksyn jakie mu lub sobie zafundowałeś.

Każdy racjonalnie myślący człowiek nie może zaprzeczyć (również big farma), że składniki szczepionek są toksyczne.

I rzeczywiście, niemal każdy składnik w każdej szczepionce jest toksyczny dla organizmów ludzi i zwierząt. I nikt kto jest przy zdrowych zmysłach nie powinien wypić czy przyjąć w inny sposób do organizmu tej mikstury. A przecież większość tych mikstur jest bezpośrednio wstrzykiwana do ciała, dzięki czemu te toksyczne składniki dostają się szybko do krwiobiegu, co jest jeszcze bardziej niebezpieczne.

W szczepionkach znajdziemy: fruktozę, sacharozę, dekstrozę, fosforan potasu, FD i C żółcieni #6, lak glinowy barwnika, płodową surowicę, węglowodan sodu, glutaminian sodu, wodorotlenek glinu, chlorek benzetoniowy, laktozę, siarczan glinu, potasu, pepton, formaldehyd, tiomersal, siarczan amonu, aldehyd glutarowy, ekstrakt wołowy, surowicę cielęcą, fosforan glinu, etanol, siarczan hydroxyphosphate (i wiele innych). Poza tym szczepionki zawierają również wiele nieograniczonych minerałów, witamin, aminokwasów, soli i cukrów. Może te wszystkie składniki w szczepionkach dałoby się tam jeszcze jakoś wytłumaczyć... ale co w nich robią sztuczne barwniki? Rozumiem, kiedy stosowane są jako barwniki syntetyczne do naszego jedzenia i picia (oczywiście nie są obojętne dla naszego zdrowia), ale biznes jest biznesem i nasze jedzenie i picie musi być kolorowe i apetyczne, jeśli ma się dobrze sprzedać, ale dlaczego te barwniki znajdują się w szczepionkach? Czy w szczepionkach taki ważny jest ich kolor?

Sztuczne barwniki wprowadzone w nasz organizm mogą wywołać alergię, szczególnie u wrażliwych osób, oczywiście jest to dla tej grupy bardzo niebezpieczne... a nawet u tych niealergicznych występują uczulenia (tak po szczepionkach jak i sztucznie farbowanym pożywieniu), w dodatku występuje nadmierna psychoruchowa nadwrażliwość (ADHD), którą następnie leczy się chemią, aby wyciszyć takie dzieci. Nie muszę tu rozpisywać się jak to leczenie wpływa ujemnie na całe ich życie, nie tylko w dzieciństwie, ale i w dorosłym życiu... osoby notowane przez lekarzy z tą formą leczenia nie mogą wykonywać pewnych zawodów, ponieważ chemia, która je stabilizuje na zawsze zmienia ich układ nerwowy. Sztuczne barwniki rozpuszczają się w wodzie i niektórych olejach i służą lepszemu przewodnictwu innych substancji wprowadzonych w nasze organizmy.

Oczywiście taka mikstura wnikając w nasz organizm / krwiobieg spowalnia go, ponieważ otrzymuje metale ciężkie, konserwanty oraz szereg innych związków nieorganicznych, które w większości nie występują w naturze. Większość materiału szczepionkowego nie powinna znaleźć się w naszych ciałach, a zwłaszcza przy obecnym systemie odżywiania się większości ludzi, kiedy to zatracili oni sens zdrowej diety i zdrowego stylu życia.

I co robić, aby ten nasz zanieczyszczony organizm wypłukać z toksyn, w tym z metali ciężkich?

Istnieje kilka dobrych suplementów w celu chelatacji, również można metale ciężkie usunąć za pomocą właściwej diety. Tak czy owak ta dieta jest bardzo wskazana w naszym codziennym życiu jeżeli chcemy utrzymać własne zdrowie. I na Boga nie dobijajcie się jeszcze takimi "odtruwaczami" jak MMS, i nie bądźcie z siebie jeszcze tacy dumni, że wykolegowaliście wszystkie choroby... jest on mocno zalecany przez niektórych jako suplement cud, który i owszem zniszczy WSZYSTKIE bakterie w naszym ciele (te złe i dobre), ale również spowolni układ immunologiczny i obciąży nasze DNA.

Do zdrowej diety w celu usunięcia metali ciężkich zalicza się chlorella, kolendra, spirulina, skórki owoców cytrusowych, czosnek, te są najczęściej zalecane i najbardziej skuteczne. Większość warzyw ma pewne właściwości i zdolności chelatacyjne. Toteż dobre będą różne sałatki z dużą ilością kolendry, awokado, czosnku. Przyprawy należy dodawać według własnego uznania, ale nie polecam ŻADNYCH dresingów kupowanych w supermarkecie.

I tu daję moją osobistą radę jak odtruwać sałatę (i inne warzywa), która bywa zanieczyszczona w naszym środowisku. Do wody, w której płuczemy sałatę dodajemy sok z cytryny lub odrobinę octu jabłkowego. Po wypłukaniu odsączamy nadmiar wody i komponujemy sałatę według własnego uznania. Najbardziej zdrowo jest, jeśli dodamy do niej sok z cytryny i oliwę z oliwek... możemy dodać ziarno słonecznika, sezamowe, orzechy... w zależności od naszych potrzeb. Ja osobiście dodaję do moich sałatek odrobinę soli himalajskiej.

Należy unikać rafinowanych cukrów i przetwarzanej żywności, szczególnie tej w puszkach. To nie tajemnica, że cukier jest obecny w szczepionkach... i tłumi układ immunologiczny. Cukry karmią pasożyty, wirusy, bakterie, grzyby i wszelkie inne mikroskopijne stworzenia, które chcą nam zaszkodzić. Rafinowany cukier wędruje z krwią i zatrzymuje się tam, gdzie znajdują się infekcje... i karmi je, w tym komórki rakowe. Toteż naturaliści zalecają spożywanie czosnku, olejku oregano, jeżówki (echinacea), goldenseal, goldenthreat, które oczyszczają krew. Zwłaszcza, kiedy są połączone ze sobą, usuwają toksyny, trzymają na dystans zakażające nas czynniki, a jednocześnie naprawiają układ immunologiczny (nie niszczą go jak to jest w przypadku działania na niego chemikaliów, w tym MMS) i tym samym jest bezpieczne nasze DNA. Również należy spożywać przez kilka tygodni witaminę B Complex, szczególnie po szczepionce, spowoduje to wolniejsze wchłanianie się ciężkich metali ze szczepionek, takich jak rtęć czy aluminium do naszego układu nerwowego i innych organów.

W tym czasie należy pić dużo płynów, szczególnie zalecany jest sok żurawinowy, można robić kompoty ze świeżych żurawin i wzmacniać pieprzem kajeńskim i należy pić dużo czystej wody... jaką ilość, to zależy od naszej wagi ciała, ale musi to być ilość, która wypłucze z naszego organizmu toksyny metali ciężkich, zanieczyszczenia i odtruje naszą krew. Ta kuracja obniża ciśnienie krwi i zmniejsza dramatyczne starzenie się organizmu, które następuje pod wpływem metali ciężkich.

W chelatacji pomocne są ćwiczenia, które pomogą przesuwać się toksynom i prowadzą do ich eliminacji (bieganie, pompki, przysiady, brzuszki, podskoki na trampolince)... również dobra będzie joga i dla wyciszenia umysłu medytacja.

Pamiętaj
, podczas wszystkich tych ćwiczeń musisz prawidłowo oddychać, głęboko, aż za przeponę, aż do samych pachwin. Brzuch musi być w ruchu. Zrób 2-3x dziennie chociaż 5 takich prawidłowych oddechów, a nie będziesz długo czekał na skutki twojego lepszego samopoczucia.

Shillington oczyszczający krew, jest absolutnie niesamowitym środkiem do każdego jednego detoksu (szczepionki, narkotyki i wszystkie inne zatrucia ciężkiego kalibru), połączony z goldenseal oczyszcza krew i pomoże każdemu organizmowi, który jest struty.

Shillington's Total Nutrition Formula zawiera w sobie chlorellę, spirulinę, soki z owoców cytrusowych, doskonale odtruwa z metali ciężkich, to najlepszy suplement multiwitaminowy, który oczyszcza i naprawia jelita... usuwa metale ciężkie z całego układu pokarmowego oraz zapewnia zdrową florę jelitową... nie zabija jej tak jak to robi MMS.

HM Complex, który również dobrze można zastąpić kolendrą i brokułami, doskonale usuwa rtęć, arsen, kadm, ołów, cynę bez niszczenia takich minerałów jak wapń, magnez, żelazo, miedź, selen.

Chlorella ma dobre notowania w usuwaniu metali ciężkich, wspiera wątrobę, wspomaga wydzielanie żółci, oczyszcza z rtęci.

Chiński goldenthreat tzw. suplement mądrych kobiet (wiedźm i czarownic), tzw. chiński cynowód, związany z goldenseal, korzeniem winogronu, oregano, służy do leczenia różnych stanów. W medycynie chińskiej cynowód jest stosowany głównie w leczeniu żołądka. Można również działać nim miejscowo np. na ropne trądziki. Podany doustnie łagodzi żołądek, choroby oczu (zapalenie spojówek, jaglicę), również łagodzi bóle ciała... działa przeciwbakteryjnie, przeciwgrzybiczo, przeciwzapalnie, przeciwpasożytniczo i jest doskonałym przeciwutleniaczem.

Aby doprowadzić się do ładu i oczyścić się z metali ciężkich dobrze jest stosować:
olejek oregano (uważam, że każdy powinien go mieć w swojej apteczce), poza tym jeżówkę (echinacea), goldenseal (naturalny antybiotyk) i nie zapominaj w codziennym życiu o czosnku, kolendrze i witaminie B complex... i tak się doprowadzaj do porządku, kiedy twoje ciało wymaga gruntownego remontu.

I bądź i ty na tyle mądry i zanim zaszczepisz dziecko lub siebie, aby dać do podpisania lekarzowi papier, w którym on bierze na siebie wszelkie możliwe konsekwencje ewentualnych powikłań poszczepiennych. Nikt nie ma prawa zmuszać cię do zaszczepienia... ani do jakiegokolwiek innego leczenia czy zabiegu medycznego.

Vancouver
5 Dec. 2016

WIESŁAWA