NATURALNE LECZENIE

OCZYSZCZANIE ORGANIZMU WODĄ

Pij wodę na pusty żołądek.

W Japoni jest dzisiaj bardzo popularne picie wody natychmiast po przebudzeniu. Naukowcy już przetestowali tą nową metodę i opisali wartości jakie otrzymuje człowiek, który stosuje picie wody na pusty żołądek.

Dla wszystkich cierpiących na chroniczne i ciężkie choroby leczenie wodą kończy się sukcesem. Japońscy naukowcy podkreślają, że choroby ustępują w 100%.

Bóle głowy, bóle ciała, choroby serca, artretyzm, szybkie bicie serca, epilepsja, problemy z mózgiem, otyłość, astma, bronchitis, TB, choroby nerek i ukł. moczowego, wymioty, problemy z przewodem pokarmowym, biegunki, zaparcia, cukrzyca, wszystkie choroby oczu, uszów, nosa i gardła ... i wiele innych.

Metody leczenia:

1. Natychmiast po przebudzeniu jeszcze przed umyciem zębów wypić 4 x 160 ml (4 szklanki) wody o pokojowej temperaturze.

2. Umyć zęby i jamę ustną, ale nie wolno jeść i pić przez następne 45 minut.

3. Po 45 minutach można zjeść jak zazwyczaj normalne śniadanie.

4. Po 15 minutach po śniadaniu, lunchu, obiedzie, kolacji nie wolno NIC jeść ani pić przez 2 godziny.

5. Wszyscy chorzy lub starsze osoby, które nie są w stanie wypić jednorazowo 4 szklanek wody powinni zacząć od ilości jaką są w stanie wypić i w ciągu dnia uzupełnić do 4 szklanek. Ale powinni każdego dnia zwiększać porcję aż do 4 szklanek jednorazowo.

Ta metoda oczyszcza organizm i wspaniale leczy choroby.

Lista: ile dni jest wskazane picie wody aby uzyskać rezultaty leczenia i oczyszczenia organizmu.

a. Wysokie ciśnienie krwi - 30 dni
b. Problemy gastryczne - 10 dni
c. Cukrzyca - 30 dni
d. Zaparcia - 10 dni
e. Nowotwory - 180 dni
f. TB - 90 dni
g. Artretyzm - chory powinien pić wodę tylko 3 dni w pierwszym tygodniu i w 2-gim tygodniu 1 dzień.

Leczenie wodą nie ma żadnych skutków ubocznych, posiada natomiast jedną wielką niedogodność, trzeba często odwiedzać toaletę.

Bardzo dobrze jeśli wprowadzimy tą kurację w nasze codzienne życie. Picie wody utrzymuje zdrowie i aktywność.

Chińczycy i Japończycy podczas swoich posiłków piją gorącą herbatę (zieloną). Nigdy nie piją zimnej wody podczas posiłku.

Dużo ludzi lubi pić podczas posiłku zimną wodę lecz nie jest wskazana kiedy spożywamy tłuste i ciężkie pokarmy. Nie pozwala na prawidłowe trawienie. Pokarmy źle się wchłaniają i źle reagują z kwasami. Tworzy się twarda masa, która później tylko zalega w jelitach. Spożywanie posiłków i popijanie zimną wodą powoduje najczęściej nowotwory. Najlepiej zaraz po jedzeniu wypić gorącą herbatę. Można również wypić gorąca zupę. Japończycy w czasie posiłku piją zupę "miso."

Vancouver
26 Oct. 2007

WIESŁAWA