NATURALNE LECZENIE

OCZYSZCZANIE - GŁODÓWKA - NERKI
 

Stosowana szczególnie przy ciężkich chorobach nerek, jak również w innych ciężkich chorobach.

Znam przypadek - kobieta, którą lekarz już od dawna chciał umieścić na dializach z powodu ciężkiego uszkodzenia nerek oczyszcza swoje ciało 2 x w roku tą metodą i ciągle może żyć normalnie, nadal pracuje, i żyje bez uciążliwych dializ tylko dzięki temu oczyszczeniu. Jest to zalecenie jakie dostała od swojego kanadyjskiego lekarza.

Na jedną szklankę wody - przegotowanej, dobrze jeśli ta woda jest źródlana, dodać 2 stołowe łyżki soku z cytryny + 2 stołowe łyżki dobrego Maple Syrop - syrop naturalny z kanadyjskiego drzewa klonowego. Pić w dowolnej ilości, nawet 5-6 szklanek dziennie przez 10 dni. Ile kto ma ochotę.

REGUŁA:
Podczas tego oczyszczania nie wolno nic jeść. Również podczas tego oczyszczenia należy zażywać 4 kapsułki dziennie, co 4 godziny 1 kapsułkę, Canyane Pepper - koniecznie w kapsułkach.

Nie wolno spożywać proszku, który
również stosuje się jako przyprawę kuchenną.

Kurację przeprowadza się 2 x w roku po 10 dni. Oczyszcza krew i jelita.

Tą kurację może przeprowadzić każdy, kto chce oczyścić organizm. Podczas picia tej mikstury człowiek nie czuje głodu. Jedynie przez pierwsze 3 dni jest lekki kryzys, później już wszystko przebiega spokojnie. Po kilku dniach tego oczyszczenia człowiek czuje duży napływ energii do swojego ciała.

Rozumiem, że nie łatwo w Polsce nabyć Maple Syrop, ale może i tam są już punkty sprzedaży, gdzie można go kupić.


WIESŁAWA