NATURALNE LECZENIE

MIĘSO CZY DIETA WEGETARIAŃSKA?

Od niepamiętnych czasów była zalecana dieta wegetariańska dla osób ubiegających się o subtelną energię. Na czym polega dieta wegetariańska nie trzeba już nikomu tłumaczyć... wiemy, że jest ona zdrowa i owocna dla ludzkiego organizmu... nie trzeba też już nikomu tłumaczyć czym jest mięso, bez względu kto by co powiedział w jego obronie, niestety jest negatywną energią.

Człowieka czakry i Energia Kundalini to centra subtelnej energii, które są wymagane do funkcjonowania na wyższym poziomie ciała fizycznego, mentalnego, emocjonalnego i rozwoju ciała duchowego. Właśnie od tej subtelnej energii zależy nasz poziom duchowy.

Mięso przede wszystkim źle wpływa na Energię Kundalini i czakry, szczególnie źle wpływa na cztery górne czakry... i trudno jeśli ktoś wprowadza w siebie negatywne energie o zdrowy rozwój duchowy... negatywne energie będą pobudzać trzy dolne czakry, co mocno zaniża cały system energetyczny człowieka. Górne czakry są aktywne tylko wówczas, kiedy spożywamy pożywienie sattva, a do tej grupy na pewno nie należy mięso... to jest grupa najniższych energii tamas, które oczywiście osłabiają energię sattvic.

Wegetariańskie jedzenie to przeważnie sattvic, która aktywuje 5 żywotnych energii w organizmie i budzi Boską Świadomość.

Górne czakry są bardziej wrażliwe niż dolne i w krótkim czasie wchłaniają energię sattvic, ponieważ ta energia nie stwarza problemów z przyswajaniem i szybko aktywuje górne czakry, w przeciwieństwie do energii tamas (a w tej grupie znajduje się mięso), która długo zalega w ciele (czasami nawet całą dobę) co powoduje blokowanie kanałów energetycznych... dlatego tak ważna w podnoszeniu naszej sfery duchowej jest dieta wegetariańska, która jest bardziej subtelna i szybko wchłania się we wszystkie centra energetyczne.

Dieta wegetariańska nie blokuje ścieżek przepływu energii duchowej, również uaktywnia dolne czakry oczyszczając je z negatywnej energii. Energia sattvic jest łatwo przyswajalna przez cały organizm, przez co cały organizm jest oczyszczany i uzdrawiany... dzisiaj większość świadomych już wie, że np. w chorobach raka na uleczenie tej choroby bardzo ważny wpływ mają owoce, warzywa, a stosowanie tej diety mocno poprawia stan zdrowia chorego, a bywa, że pod wpływem tej diety jest w 100% uzdrowiony, to już nie jest publiczną tajemnicą i należy z tej wiedzy korzystać.

Obecnie bardzo dużo ludzi ma założone "haki" na cztery górne czakry (jest to robota czarnoksiężników z 4 wymiaru - może ta wiedza nie jest dla wszystkich, ale taka jest prawda), toteż te czakry bywają czarne i mocno zakłócone. Ludzie najbardziej są zablokowani w górnych czterech czakrach, w dodatku ciągle ten proces wzmacniają poprzez jedzenie mięsa (to jeden z czynników blokujących, jest ich dużo więcej), stąd taka osoba ma ograniczone zdolności samouzdrawiania (przez zamykanie w swoim ciele subtelnych energii), stąd też wynika wiele różnych chorób, w tym tego "nieuleczalnego" raka, ponieważ systematycznie zmniejszają pojemność górnych czakr na korzyść tych dolnych, które mocno emanują negatywną energią (szarą i brudnoczerwoną).

Dieta wegetariańska zawsze była używana do walki z ciężkimi chorobami ponieważ zwiększa aktywność czterech górnych czakr. U kogo w pożywieniu dominuje energia tamas musi się liczyć z niebezpieczeństwem zachorowania na różne choroby.

Na dietę mięsną bardzo szybko reagują cztery górne czakry zamykając się na negatywną energię, jako na niebezpieczną, co oczywiście prowadzi do zakłócenia harmonii organizmu... poza tym energia tamas wywołuje bolesną energię i stres... i ma to niekorzystny wpływ na nasze ciało. Kiedy w ciało człowieka, który ma przewagę energii sattvic wprowadzimy mięso zawsze będzie cierpiał, aż energia sattvic nie oczyści tej negatywnej energii i nie doprowadzi do stanu wyjściowego.

Spożywanie pewnych pokarmów zawsze ma związek ze stanem duchowym człowieka... osoba o wyższych energiach (sattvic) samoistnie staje się wegetarianinem (w ciele takiego człowieka jest już co najmniej 75% energii sattvic, która przejmuje kontrolę nad ciałem), natomiast u ludzi nadal spożywających mięso i inne produkty diety tamas mocno wzmacniają negatywne energie w trzech dolnych czakrach co w konsekwencji ma wpływ na cały organizm. Oczywiście nasza dieta ma bardzo silny wpływ na nasz umysł - "Jesteś tym co jesz".

To cztery górne czakry działają na poziom intelektu, trzy niższe wpływają na działanie ciała (od dawna to ludzie wiedzą, że te żelazne ciała, i inne mięśniaki mają mało do czynienia z błyskotliwą inteligencją)... i kiedy spożywamy mięso cztery górne czakry rozpoczynają walkę z trzema dolnymi w celu osiągnięcia równowagi... a ta walka oczywiście osłabia nasz organizm.

Skoro w nasze ciało wprowadzamy więcej energii tamas to w końcu wcześniej czy później wyłączymy górne czakry.

Dopóki jeszcze duchowy poszukiwacz ma w sobie 60% energii sattvic może normalnie funkcjonować, tak na ciele jak i na umyśle... ale nie wzbije się zbyt wysoko duchowo. Kiedy zaniży tą energię w ciele ograniczy swoje umysłowe wpływy, automatycznie zwiększając aktywność trzech dolnych czakr co oczywiście znajdzie odzwierciedlenie w jego życiu.

Poza tym dużo ludzi oprócz mięsa spożywa alkohol i inne używki z zakresu energii tamas, co jeszcze mocniej wzmacnia jej negatywny wpływ a to automatycznie osłabia naszą aurę i taki człowiek jest narażony na ataki innych negatywnych energii ze środowiska, które łatwo wnikają w jego organizm i blokują przyswajanie pozytywnych energii... i w takim człowieku toczy się nieustanna walka. Kiedy człowiek nazbiera dużo energii tamas musi długo z nią walczyć, aby została całkowicie zniszczona, dopiero wówczas odzyska sprawność czterech górnych czakr... a to jest także cierpienie ciała i umysłu.

Teraz wyciągnijcie sobie wnioski, dlaczego dieta wegetariańska jest lepsza dla człowieka... ale w tej mądrości potrzebna jest także wiedza w zakresie czakr i Energii Kundalini.

I czas już wiedzieć, że warzywa, owoce i ziarna zmniejszają negatywne energie w ciele... i bardzo ważne jest dla nas, to co jemy... może to banał... ale prawdziwy.

I musimy wiedzieć, że mięso jest tym gatunkiem negatywnej energii (podobnie alkohol i inne negatywne używki), które wydłuża w organizmie działanie negatywnej energii, szczególnie, kiedy energie sattvic spadają poniżej 60%, co oczywiście osłabia ciało i umysł, a to ma duży wpływ na funkcjonowanie człowieka.

Vancouver
16 May 2016

WIESŁAWA