NATURALNE LECZENIE

LEKARZOM ZABRONIONO MÓWIĆ NA TEMAT  ŚMIERCI NASTOLATKA SPOWODOWANEJ
PRZEZ ZASTRZYK PRZECIW GRYPIE

19-latkowi, który otrzymał szczepionkę przeciw grypie podczas rutynowej wizyty u lekarza, nagle bardzo pogorszył się stan zdrowia, miał gwałtowne wymioty i silne bóle głowy, w końcu zapadł w śpiączkę, a następnie skonał. Jego matka twierdzi, że to szczepionka przeciw grypie jest odpowiedzialna za śmierć jej syna, natomiast lekarze twierdzą, że nie mogą potwierdzić przyczyny zgonu, oraz że są prawnie zobowiązani powstrzymać się od wypowiedzi o tym przypadku.

Źródło: LINK!

Matka 19-latka z Utah twierdzi, że szczepionka na grypę spowodowała śmierć jej syna.

Chandler Webb był zdrowym nastolatkiem. 15 października, w trakcie rutynowej wizyty u lekarza, został zaszczepiony na grypę. Niestety to był początek dramatu. Już następnego dnia chłopak poczuł się fatalnie - męczyły go wymioty i nieznośny ból głowy. Tydzień później Chandler zapadł w śpiączkę i ponad miesiąc walczył w szpitalu o życie podłączony do aparatury. Matka chłopca nigdy nie zapomni jego ostatnich słów: "Ratujcie mnie" - błagał lekarzy.

Mimo wielu testów i badań, jakim poddano chłopca w klinice medycznej, do ostatniej chwili nie udało się ustalić przyczyny choroby.


Chandler Webb był zdrowym, silnym nastolatkiem

Kilka dni temu Chandler został odłączony od aparatury podtrzymującej życie. Za bezpośrednią przyczynę śmierci chłopca uznano obrzęk mózgu. Lori Webb, zrozpaczona matka nastolatka, nie ma wątpliwości, że była to reakcja organizmu na podaną szczepionkę przeciw grypie.

- Wszystko rozegrało się w ciągu zaledwie 15 godzin. To, co zaatakowało mózg mojego syna działało błyskawicznie. Atak był tak silny, że uszkodził pień mózgu - mówi matka. Pośmiertna biopsja być może da odpowiedź, co tak naprawdę zabiło silnego, zdrowego chłopca. Tymczasem Tom Hudacho, rzecznik prasowy Departamentu Zdrowia w Utah potwierdza, że taka reakcja organizmu na szczepienie w bardzo rzadkich przypadkach jest możliwa.

- Nie chcę nikogo zniechęcać do szczepień na grypę, jednak mam nadzieję, że dzięki nagłośnieniu tej tragedii ludzie zdadzą sobie sprawę z możliwych konsekwencji - twierdzi załamana matka chłopca.

Źródło: LINK!

Śmiertelna szczepionka na grypę? Matka twierdzi,
że jest ona odpowiedzialna za śmierć jej syna [PL]


(mirror na youtubie: LINK!)

Chandler Webb - śmiertelna ofiara szczepionki przeciw grypie (26.11.2013) (reportaż)

Chandler Webb - śmiertelna ofiara szczepionki przeciw grypie (26.11.2013) (slajdy)