NATURALNE LECZENIE

LECZENIE RAKA WĄTROBY I MARSKOŚCI  WĄTROBY ZA POMOCĄ WIDŁAKA

Widłak jest wyjątkowo skuteczny i dobry na leczenie zapalenia wątroby, leczenie marskości wątroby (stwardnienia wątroby) oraz w leczeniu raka wątroby. Pozwala także rekonwalescentom szybko odzyskać siły.

Widłak goździsty (Lycopodium clavatum) to roślina zawierająca rad (więcej o tym pierwiastku możecie Państwo przeczytać: LINK!). Widłaka goździstego można kupić w aptekach lub sklepach zielarskich.

Jeżeli ktoś cierpi na marskość wątroby, nawet przy przypadkach uznawanych za beznadziejne, dodajcie cierpiącemu otuchy i zwróćcie uwagę na herbatę z widłaka, który zawiera rad i jest tak ważny w leczeniu naturalnym. Nawet ci, którzy cierpią na złośliwe nowotwory wątroby, dzięki widłakowi, mogą mieć nadzieję na poprawę stanu zdrowia.

Znany jest przypadek w którym chory na marskość wątroby miał nocną duszność, która towarzyszy marskości wątroby (a też potrafi być rozpoznawana jako dychawica sercowa) i już po wypiciu pierwszej szklanki herbaty nocna duszność, która była obecna przez wiele lat ustąpiła.

Przygotowanie herbatki z widłaka goździstego: Wziąć jedną płaską łyżeczkę herbacianą widłaka, zalać 250ml gotującej się wody i zostawić na krótko do naciągnięcia. Pić łykami 1 szklankę dziennie rano, na czczo 30 minut przed śniadaniem. W przypadku marskości wątroby i złośliwych nowotworów należy pić dwie szklanki dziennie. Widłaka nie można nigdy gotować! Zalewa się go wrzącą wodą!

Widłak goździsty to szczególna roślina jest także bardzo pomocny przy leczeniu wielu schorzeń i dolegliwości, między innymi w:

- leczeniu artretyzmy i reumatyzmu, nawet gdy występują już deformacje stawów
- leczeniu chronicznego zaparcia
- leczeniu hemoroidów
- leczeniu schorzeń układu moczowego i narządów płciowych
- leczeniu bóli i schorzeń jąder
- leczeniu tworzenia się piasku nerkowego i kolki nerkowej
- leczeniu skurczów - kończyn np. kurczy stóp i mięśni łydek, czy skurczu pęcherza moczowego
- leczeniu zawyżonego ciśnienia krwi
- leczeniu bóli blizn powypadkowych powodujących skurcze
- leczenie odleżyn u ciężko chorych – pomaga w krótkim czasie zaleczyć rany

Źródło: LINK!