NATURALNE LECZENIE

JEŻELI BĘDZIESZ ZMUSZONY
DO PRZYJĘCIA SZCZEPIONKI!

Jeżeli zostaniesz zmuszona lub zmuszony do wzięcia szczepionki mamy dla ciebie odpowiedz. W załączonym video Dr. Mercola tłumaczy w jaki sposób uchronić swój organizm przed trującą dawką szczepionki.


ORYGINALNE WIDEO:
(po angielsku) 

Tłumaczenie:

Co masz zrobić jeśli będziesz zmuszony do wzięcia szczepionki? Musisz zrozumieć sytuację. Jeśli zrozumiesz to się uspokoisz, ponieważ strach może pogorszyć sytuację. Zrelaksuje się, zobaczmy na fakty. Media i rząd stosują metodę strachu odnosząc się do pandemii z roku 1918, kiedy miliony ludzi umarło. Jest niemożliwe aby stało to się prawie 100 lat później. Dlaczego? Większość ludzi, która umarła, nie umarła na grypę, ale na komplikacje spowodowane grypa, głownie na zapalenie płuc. Stało się to przed okresem wprowadzenia nowoczesnej medycyny i antybiotyków. Ludzie umierali nie będąc nawet zdiagnozowani. Teraz też ludzie umierają na świńska grypę. Jeśli przyjrzymy się temu z bliska, prawie każde dziecko, które umarło, miało wcześniej stwierdzone osłabienie układu immunologicznego, schorzenia takie jak astma, mukowiscydoza, czy padaczka, co zwiększa ryzyko śmierci. Jeśli chodzi o dorosłych zwiększone ryzyko mają ludzie z cukrzycą, schorzeniami układu naczyniowego czy z astmą. Grupy te są predysponowane do komplikacji. Jeśli spojrzysz na wszystkie przypadki śmierci spowodowane przez grypę, łącząc wszystkie rodzaje grypy, to ogólna liczba zachorowań w tym roku jest mniejsza niż rok temu.

Czego się więc możemy obawiać? Praktycznie niczego.

Wytworzono atmosferę strachu, żeby wydać dziesiątki biliony dolarów na to żeby nakazać ludziom wzięcia szczepionki. NIETESTOWANEJ SZCZEPIONKI!... na brak epidemii... Większość ludzi obawia sie, że będą zmuszeni do wzięcia szczepionki jak to się proponuje w MA i w Iowa. W innych przypadkach, ludzie zatrudnieni w służbie zdrowia mogą być zmuszeni do zaszczepienia się. Ja ma własna praktykę, ale gdybym był zatrudniony przez szpital, wziąłbym pod uwagę zmianę zawodu, aby uniknąć szczepienia. Dla wielu z was nie będzie wyboru. Dla tych, którzy nie mają wyboru, lub którzy z jakiegokolwiek powodu będą zmuszeni do wzięcia szczepienia... NIE MARTW SIĘ zrelaksuj się, bądź spokojny i zrób kilka prostych czynności. Podam ci kilka czynności dla ciebie i twojej rodziny, aby wyeliminować ryzyko. Idealnie, nie rekomenduję szczepionki. Mamy tu link (strona Dr. Mercola) do artykułu Dr. Baylock, znanego neurochirurga, który podaje dokumenty na temat szczepienia.

Ale jeśli będziesz zmuszony do wzięcia szczepionki, oto moje rekomendacje:

-Po szczepionce użyj zimny kompres żeby uniknąć opuchlizny i stanu zapalnego.
-Zażyj olej z omega 3 to pomoże zbalansować układ immunologiczny. Unikaj innych tłuszczy. Uważaj na olej kukurydziany i inne szkodliwe oleje
-Związki flawonowe (cytryny, pomarańcze-przypomnienie tłumaczącego), witamina E, cynk (jest niezbędny), selen. Vit D słonce lub bezpieczne łóżko do opalania, jeśli to niemożliwe Vit D3 doustnie 5 do 10 tysięcy jednostek dziennie.
-Jedyna metoda na to żeby się dowiedzieć czy wziąłeś właściwą dawkę jest zrobienie testu. Wynik lab powinien być 1.3.
-Musisz unikać kontaktu z rtęcią, jest to bardzo toksyczna trucizna, która obniża odporność układu immunologicznego.
-Nie pozwól założyć sobie wypełnienia z amalgamatu.
-Pamiętaj aby się wysypiać, kontroluj poziom stresu.
-Jeśli chcesz użyć jakiekolwiek suplementy diety, bądź pewien, że masz wszystko w jednym suplemencie.
-Dwa lata temu ułożyłem formułę, która ma wszystko to co potrzebujesz do podniesienia odpowiedzi układu immunologicznego. Dobry probiotyk jest następnym pomocnym narzędziem.
-Jeśli wybierasz witaminy bądź pewny, że nie ma tam żelaza (chyba ze jesteś kobieta w wieku menstruacyjnym).
-Bądź spokojny. Nie poddawaj się presji strachu jaką napędzają media.Źródło: LINK!