NATURALNE LECZENIE

HPV
(CZĘŚĆ 2)
LINK! DO CZĘŚCI 1

Raporty podają, że duża ilość młodych dziewczyn mdleje podczas szczepień szczepionką Gardasil. Firma Merck przyznała się do działań ubocznych szczepionki.

W dniu 9 czerwca 2009 Food @ Drug Administration (FDA) zatwierdziła zmodyfikowaną szczepionkę Gardasil stosowaną w celu ochrony szyjki macicy, pochwy i nowotworu sromowego spowodowanego przez wirus brodawczaka ludzkiego (HPV). Szczepionka otrzymała nowe opakowanie i nową ulotkę. W nowo otrzymanej broszurce dołączonej do opakowań szczepionki znajduje się ostrzeżenie i zalecane są środki ostrożności. Firma Merck przyznaje, że dużo osób ma słabe toniczno-kloniczne szarpnięcia i omdlenia. Podczas szczepień zaleca się uwagę by w czasie omdleń nie doszło u pacjentów do obrażeń ciała. Aby zapobiec upadkowi i urazom fizycznym wszystkich odbiorców szczepionki powinni oni być w pozycji siedzącej lub leżącej i jeszcze pozostać tak przez następne 15 minut po szczepieniu.

Już w roku 2007 w małym raporcie wspomniano o podobnych skutkach ubocznych Gardasilu. Merck przyznała, że podobne napady padaczkowe, które występują podczas szczepionki HPV nie występują w przyrodzie. Pomimo, że mocno bronią swojej szczepionki to jednak przyznają się, że po podaniu szczepionki mogą wystąpić nie tylko słabe drgawki toniczno-kloniczne, ale odbiorca szczepionki jest narażony na "Grand Mal" zaraz po szczepionce. U wielu dziewcząt zaraz po szczepieniu rozpoczęła się padaczka.

Dziewczynka Katherine Kimzey (14 lat) doświadczyła zaraz po podaniu pierwszego strzału Gardasilu omdlenia i sztywności stawów, nie mniej podano jej wszystkie 3 strzały, kilka tygodni później rozpoznano u niej padaczkę. Katherine jest w grupie dziewczynek, które poniosły poważne skutki po otrzymaniu Gardasilu. Merck po tych wydarzeniach podjął ważny krok do zmiany opakowań i etykiet szczepionki.

Fundacja Padaczki opisała Grand Mal w bardzo dokładny sposób, wyjaśnia jaka jest różnica między padaczką rozwijającą się w ciele a padaczką spowodowaną po szczepionce Gardasil, po której podaniu występują elektryczne wyładowania w mózgu.


Dr. Andrew Mulden

Wielu poważnych naukowców i lekarzy zajmuje się ubocznymi skutkami szczepień.

Dr. Andrew Moulden dał obszerne wyjaśnienie w swoim artykule i na trzech płytach DVD; wyjaśnia w jaki sposób reaguje człowieka system immunologiczny po podaniu szczepionek (jego obserwacje dotyczą również innych szczepionek).

Prof. Gordan Steward wyraził niezwykle cenne informacje ważne dla rodziców szczepionych dzieci. Słowo "szczepionka" prof. Steward określa jednym zaklętym słowem - niebezpieczeństwo. Wielu lekarzy i specjalistów zgadza się z nim, napisali dużo listów wyrażających zaniepokojenie z powodu szczepionek u dzieci i młodych pacjentów.


Dr. Harris L. Coulter

Na tej liście można znaleźć:

Dr. Harris L. Coultera - S.I.D.S. SIDS @ Seizures - Sudden Infant Death Syndrome (Zespół nagłego Zgonu Niemowląt - nagła śmierć zdrowego niemowlęcia w czasie snu) i seizures (ataki padaczkowe).

Baraff L.J. (1988) - niemowlęce i dziecięce drgawki i hipotoniczne epizody następujące podczas szczepionki: błonica - tężec - krztusiec, Univ. Los Angeles, California, Akademia Medyczna.

S. Ciszewska, Z. Huber, W. Służewski (profilaktyczne szczepienia i aktywność EEG).

Elektroencefalografia (EEG) - nieinwazyjna metoda diagnostyczna służąca do badania bioelektrycznej czynności mózgu. Badanie polega na odpowiednim rozmieszczeniu na powierzchni skóry czaszki elektrod, które rejestrują zmiany potencjału (odprowadzenia jednobiegunowe) lub różnice w potencjale różnych części mózgu (odprowadzenie dwubiegunowe) i po odpowiednim ich wzmocnieniu tworzą z nich zapis - elektroencefalogram. W przypadku jakiejkolwiek patologii (np. zniszczone komórki lub upośledzone przewodzenie chemiczne) będzie opóźniać lub przyspieszać szybkość ich przepływu, zwiększać lub zmniejszać amplitudę, zmieniać ich kształt lub konfigurację.

Jeszcze wiele innych prac podaje jak bardzo niebezpieczne są szczepienia. Po więcej informacji należy odwiedzić witrynę Whale.

Z wszystkich powyższych prac wynika jeden fakt: szczepionki rzeczywiście wywołują drgawki. Dr. Moulden w swoim drugim wywiadzie wyjaśnił w jaki sposób i dlaczego WSZYSTKIE szczepionki powodują uszkodzenia neurologiczne. Tysiące ludzi słuchało jego audycji radiowej. Dużo miejsca poświęcił Gardasilowi. Dr. Moulden twierdzi, że każdy kto się kiedyś szczepił, nie ważne na jaką chorobę i jaką szczepionką, został "uszkodzony szczepionką", w takiej lub innej formie. Uważa on, że wysoka zachorowalność na raka i inne choroby jest powikłaniem starych problemów neurologicznych i zaburzeń odporności organizmu. Wielokrotnie szczepienia kumulują i nasilają problemy patologiczne, które obecnie dominują w społeczeństwie.

Na podstawie teorii Dr. Mouldena szczepionki mocno wpływają na większą zachorowalność na różne choroby i obrażenia mózgu. Ciężar odpowiedzialności jest w rękach rodziców. Na świecie szczepionych jest miliony ludzi ale nie we wszystkich krajach szczepienie jest nakazem. Jest to ważny punkt ... ale już niedługo, ponieważ w USA i innych krajach rozważa się obowiązkowe - ustawowe szczepienia, które mają być wprowadzone do końca tego roku.

Należy się zastanowić czy dzieci, które szczepimy odniosą korzyści czy zostaną uszkodzone bez żadnych korzyści?

W Kanadzie i w USA wiele rodziców nie wyraziło zgody na szczepienia HPV. Chociaż szczepionki są dostępne, w czerwcu 2009 był znacznie niższy procent szczepień niż krajowe przeciętne.

Wychodzące na ten temat raporty nie są najlepszą reklamą dla Gardasilu. Raport dotyczący 1637 niepożądanych skutków wywołanych przez szczepionkę HPV obniżył w znacznym stopniu popularność szczepionki. Cudowna szczepionka, jak ją niektórzy nazwali już po 10 - 15 sek. po jej podaniu potrafi wywołać duże komplikacje, takie jak nagły ból głowy, problemy z widzeniem, z wymową, wymioty, utrata pewności w czasie, drgawki. Symptomy występują albo zaraz po podaniu albo kilka godzin później lub jeszcze w późniejszym okresie.

"HPV - skandal." Dr. Julian Whitaker (Health @healing, kwiecień 2007)

Fakt 1.
Istnieje szansa w 100%, że firma Merck będzie miała 12 bilionów $, gdy wszystkie obecnie 34 mil. dziewcząt od 9 do 26 roku życia otrzymają szczepionki. Koszt szczepień około 360 $ od osoby.

Fakt 2.
Jest 100% pewności, że nastąpiło polityczne porozumienie pomiędzy decydentami produkcji leków i prawnikami, począwszy od polityków w Teksasie, gdzie szczepionka została uznana za skuteczną.

Fakt 3.
HPV nigdy nie zostało udowodnione aby rzeczywiście zapobiegała rakowi szyjki macicy tylko jest stosowana w celu zmniejszenia ryzyka (ryzyko precancerus).

Fakt 4.
Tylko 2% amerykańskich kobiet nosi dwa szczepy wirusa HPV i zawsze jest skuteczne tradycyjne leczenie.

Fakt 5.
Rutynowe "Pap smears" wykrywają tego wolno rosnącego raka i wczesne jego wykrycie i tradycyjne leczenie jest zawsze skuteczne.

Fakt 6.
Większość osób narażonych na HPV są w stanie walczyć naturalnie, jedynie mały procent kobiet będzie miała większe problemy.

Obecnie wymaga się w 100% szczepienia dziewcząt bez dowodów, że ta szczepionka jest skuteczna, ale już wiadomo na 100%, że będą one w jakiś sposób poszkodowane.

Fakt 7.
Szczepionki nie są łagodne. W ciągu kilku miesięcy było setki doniesień o niekorzystnych reakcjach HPV. Nikt nie ma pojęcia co do długoterminowych skutków szczepionki.

Przeciwnicy szczepionki nawołują: Musimy wstrzymać szczepienia naszych dziewcząt. Merck zachowuje się jak gambler - ryzykuje zdrowie dzieci za ogromne zyski. Ten ogrom zła jest rzadki nawet w wypadku konkurencji z firmami narkotyków.

Gardasil jest bardzo drogą szczepionką. Aktualnie kosztuje 404$ US, wymaga 3 dawek. Coraz częściej słychać, że obecnie rozważa się rozszerzenie szczepień HPV dla kobiet do 45 roku życia.

Stwierdzone skutki uboczne: nudności, zawroty głowy, halucynacje, paraliż... raportuje wiele zaszczepionych młodych dziewczyn.

"To było absolutnie przerażające, nie wiedziałam dlaczego tak się dzieje. Czułam się przerażona. Miałam bóle i zawroty głowy, moja prawa połowa ciała była słaba, prawa pięść mocno się zacisnęła, miałam halucynacje."
Allice Harvey - jedna z australijskich kobiet, której podano Gardasil.

"Obudziłam się rano i chciałam wstać. Miałam śmieszne uczucie w nogach, nie mogłam chodzić. Po fizjoterapii ponownie mogłam chodzić, ale jestem tylko przez dwie godziny w szkole, spadła moja aktywność. Czuję w ciele ciągły ból, w plecach, w karku, w kończynach, upuszczam na ziemię różne przedmioty bo brak mi czucia w rękach Wszystkie te dolegliwości niszczą moje życie.
Jade Foreman, 15 lat.


Dzisiaj jest już powszechnie wiadomo, że każda szczepionka niesie za sobą uboczne skutki a nawet śmierć.

HPV - Gardasil jest ciągle do końca nie zbadany. Z czasem kiedy podaje się coraz więcej szczepionek, coraz więcej osób zgłasza komplikacje, przeważnie systemu nerwowego.

Propaganda polityczna nabiera rodziców, Merck wykorzystuje te oszustwa dla własnych nieprzyzwoitych zysków a dzieci są narażone na duże ryzyko. Merck stosuje lobbing nie zważając na skutki uboczne, nie zwraca uwagi na raporty lekarzy twierdzących o szkodliwym działaniu HPV.

"Nie ma dowodu, że Gardasil zatrzyma zachorowalność na raka szyjki macicy. Aby to stwierdzić należy przeprowadzić bardzo długie testy w czasie, studia nad Gardasilem nie są wystarczające"
Dr. Clayton Young - położnik/ginekolog/Texas


Znane są już światu liczne przykłady, gdzie szczepionki zawierające rtęć zamiast ochraniać doprowadzały do trwałego kalectwa a nawet śmierci dużej ilości osób.


Dr. James R. Shannon

- były dyrektor Narodowego Instytutu Zdrowia/USA błaga nas aby wstać i walczyć.

"Jedyną bezpieczną szczepionką jest, że nigdy nie będzie zastosowana. Rodzice powinni mobilizować się i protestować przed przymusem szczepień ochronnych wbrew ich woli".

Co jakiś czas wybucha wielka kampania - pandemia: AIDS, ptasia grypa, świńska grypa i są zalecane przykazania celowych szczepień, natychmiast znajdują się na te epidemie szczepionki...?

Cyniczna chciwość i napędzany lobbing nęka ludzi na różne sposoby. Z jednej strony politycy dają prawo do zabijania dzieci w łonie matki argumentując, że rząd nie powinien ingerować w to co kobieta zadecyduje zrobić z jej ciałem ale jeśli chodzi o obowiązkowe szczepienia, wszyscy muszą się im poddać.

Szczepionki i leki, które nie są ścisłe przebadane zamiast ochrony zdrowia przynoszą wielkie zyski i mordercze skutki.

Vancouver
12 July 2009

WIESŁAWA


Dr Andrew Moulden - Utracona Tolerancja. Wstęp. 1Dr Andrew Moulden - Utracona Tolerancja. 2


Dr Andrew Moulden - Utracona Tolerancja. 3

Dr Andrew Moulden - Utracona Tolerancja. 4

Dr Andrew Moulden - Utracona Tolerancja. 5