NATURALNE LECZENIE

HPV - POMOC CZY NASTĘPNE OSZUSTWO?
  
(CZĘŚĆ 1)
LINK! DO CZĘŚCI 2

Obecnie dosyć głośno jest o masowym szczepieniu dziewczynek szczepionką HPV
  
  - MA TO BYĆ PROFILAKTYKA RAKA SZYJKI MACICY.


Virus HPV

W mojej przychodni panuje jakaś fala histerii, rodzice chcą za wszelką cenę szczepić swoje córki. Lekarze nakłaniają, sugerując, że to jest jedyna szansa na przeżycie ich córek. Osobiście jestem w szoku, jak FIRMY farmaceutyczne manipulują ludźmi, zastraszając ludzi wykorzystują dobro i zdrowie dzieci.
  
Przybywa informacji o śmiertelnych skutkach szczepionki przeciw HPV. Niestety to już kolejna szczepionka, którą aplikuje się dzieciom ,zapewniając o niby to licznych korzyściach, jakie niesie to szczepienie. Podobnie jak w przypadku innych szczepień tak i ta HPV obarczona jest wielkim ryzykiem.

Niemal przez rok, szczepionka HPV została powiązana z co najmniej pięcioma przypadkami śmiertelnymi, nie wspominając o tysiącach raportów na temat działań niepożądanych, z których 100 uznano za poważne, a wiele wymagało hospitalizacji. Kolejny raz sprawdza się teza, iż szczepionki są tylko przykrywką, dla firm farmaceutycznych, które to osiągają miliardowe wpływy ze sprzedaży owych szczepień. Tak też było z HPV.
  
Firma Merck stała się głównym producentem HPV rozpowszechniła ją między innymi w Kanadzie.

Kiedy Kanada, w dużej części z powodu agresywnego lobbingu odpiera nie sprawdzoną kompleksowo szczepionkę firmy Merck przeciw HPV dla 9 letnich dziewczynek, spojrzenie na rozwój wydarzeń związanych ze szczepionką na południe od granicy powinno powodować u Kanadyjczyków autentyczny niepokój.
  
W Stanach Zjednoczonych podobna kampania lobbingowa prowadzona przez to samo przedsiębiorstwo wprowadziła na rynek masowe szczepienia dziewcząt przeciw HPV.
  
Judicial Watch - amerykańska, publiczna organizacja mająca na celu wykrywanie i ściganie korupcji rządowej zaniepokoiła się dużymi dotacjami pochodzącymi z firmy Merck dla bardzo ważnych polityków.

Trzy przypadki śmierci były powiązane ze szczepionką, w tym 12-letniej dziewczynki. Asystent medyczny poinformował, że jedna z dziewcząt "zmarła z powodu zakrzepu w trzy godziny po otrzymaniu szczepionki Gardasil." Dwa inne raporty, dotyczące dziewczynek w wieku 12 i 19, opisywały przypadki śmierci powiązane z problemami z sercem i/lub zakrzepami. Spośród 42 kobiet, które otrzymały szczepionkę podczas ciąży, 18 doświadczyło działań ubocznych poczynając od samoistnego poronienia do nieprawidłowości w rozwoju poczętego dziecka.

Efekty uboczne opubliowane przez Merck & Co. ostrzegają ludzi o potencjalnym bólu, gorączce, mdłościach, zawrotach głowy i swędzeniu po otrzymaniu szczepionki. Rzeczywiście, 77% działań niepożądanych to są typowe efekty uboczne szczepień. Ale do pozostałych bardziej poważnych należą: paraliż, porażenie nerwu twarzowego, zespół Guillaina-Barra i napady padaczki.

Judical Watch poinformował LifeSiteNews.com, że dalsze informacje na temat niepożądanych działań szczepionki przeciw HPV, za okres od maja 2007 do września 2007, ujawniły dodatkowo 1800 przypadków niepożądanych działań, w tym więcej przypadków śmiertelnych.

Jedną z głównych wad, szczepień HPV jest to, że program szczepień HPV został zrealizowany przed należytym zakończeniem testów. Długoterminowe efekty szczepionki pozostają nieznane. Wielu pyta skąd ten wydawałoby się lekkomyślny pośpiech?
  
Przynajmniej jedna odpowiedź na to pytanie pochodzi z faktu, że Merck jest obecnie jedynym producentem szczepionki przeciw HPV w postaci Gardasilu. Konkurencyjna szczepionka przeciw HPV o nazwie Cervarix firmy Glaxo Smith Kline, weszła na rynek w styczniu 2008. Im więcej dzieci zostanie zostanie zaszczepionych Gardasilem, tym mniej później otrzyma powtórną dawkę z konkurencyjnej i niezgodnej szczepionki. Merck ma w wyścigu zdobyć większość rynku ponieważ jest w stanie tego dokonać, konsumując wiele milionów dolarów podatników.

Znana badaczka przestrzega przed szczepionką przeciw HPV.

Niezależna badaczka w zakresie zdrowia Grace Filby, która dostała nagrodę Churchill Fellowship za badania nad terapią bakteriofagową, wezwała rząd brytyjski do zwiększenia ilości badań nad możliwymi efektami ubocznymi szczepionki przeciw HPV, która jest obecnie stosowana u nastolatek. Filby jest przekonana, że jeszcze wielu rzeczy nie wiemy jeśli chodzi o konsekwencje zastosowania szczepionki u dzieci z wcześniejszymi schorzeniami i osłabionym układem immunologicznym.

Mówi:
"po prostu nie znamy interakcji z innymi medykamentami czy chorobami i producenci tego jeszcze nie studiowali. To mogło być bardzo uzasadnionym powodem dlaczego niektóre rodziny i szkoły mogą wahać się albo wycofywać się z masowych szczepień."

Filby wystosowała list do ministerstwa edukacji i ministerstwa zdrowia Wielkiej Brytanii wzywający do pilnego podjęcia niezależnych badań o małej skali, które uwydatniłyby jakiekolwiek problemy zdrowotne powiązane z już zrealizowanymi szczepieniami.

Rozmawiałam jakieś 3 tyg temu z zaprzyjaźnionym ginekologiem na temat HPV, właściwie sam zapytał czy szczepię swoją 12-letnią córkę, na co odpowiedziałam, że absolutnie NIE. Stwierdził, że to totalna głupota z mojej strony i wielka strata dla mojej córki, bo ponoć ODBIERAM JEJ SZANSE PRZEŻYCIA.

Rozzłościło mnie to dogłębnie, ale przemilczałam.

cdn...
  
Ammy