NATURALNE LECZENIE

EVELYN LEVY TORRENCE I STEVE
TORRENCE - WIBRACJA POKARMU

Evelyn Levy Torrence i Steve Torrence są żywym przykładem na to, że ludzkość może żyć bez jedzenia i wciąż zachować dobre zdrowie - mentalne i fizyczne.

Brazylijka Evelyn Levy zastanawiała się nad wartością swojego życia. W odpowiedzi na swoje modlitwy otrzymała wewnętrzną wiadomość, by pojechać bez pieniędzy do Machu Picchu w Peru. Kiedy wyruszała w tę podróż, Evelyn miała całkowitą wiarę, że Bóg zatroszczy się o jej dobro.

Machu Picchu, położone jest w Andach Peruwiańskich 2090-2400 m n.p.m. Jest najpiękniejszym i najlepiej zachowanym miastem Inków. Powstało w XV wieku, opuszczone ok. 1537 r. z nieznanych powodów. Badania archeologiczne dały podstawę do twierdzeń, że Machu Picchu było sanktuarium, a nie typowym miastem czy twierdzą. 7 lipca 2007 r. obiekt został ogłoszony jednym z 7 nowych cudów świata.

W czasie podróży Evelyn przez pięć dni nie przyjmowała jedzenia, polegając tylko na wodzie. Czuła, że jej doświadczenie było czymś normalnym. Nie było ubocznych efektów w postaci głodu czy osłabienia. Zamiast tego czuła zwiększoną wrażliwość na otoczenie. Energia światła wzrosła w jej ciele i doświadczyła rozszerzonej świadomości i duchowości.

Po powrocie do Brazylii jej świadomość innego wymiaru nadal rosła. Zafascynowana zachodzącą zmianą w swoim ciele, Evelyn postanowiła studiować kontrolowanie DNA, badając możliwość nieśmiertelności i zastanawiała się czy możliwe jest stanie się doskonałą istotą żyjąc tu, na Ziemi. Doszła do wniosku, że możliwe jest życie światłem, wspomagane wodą i powietrzem: „Uświadomiłam sobie, że z całą pewnością mamy moc kontrolowania i zmieniania naszego życia na takie, jakiego chcemy... Zaczęłam uczyć się, jak wibrować z różnymi częstotliwościami i zaczęłam dostrzegać inne sposoby życia jako inną rzeczywistość”.

Evelyn przeprowadziła się na Florydę i poślubiła Steve’a Torrence. Podzieliła się swoimi odczuciami z mężem, jednakże w tamtym czasie, on nie znał koncepcji życia bez jedzenia. Nie umiał zaakceptować idei, która nie mogła być wyjaśniona naukowo. Evelyn modliła się, by Steve zrozumiał to, co ona odkryła podczas swoich duchowych poszukiwań. W pewnym momencie w jego ręce trafiła książka Barda T. Spaldinga „Życie i nauki Mistrzów Dalekiego Wschodu”. Książka ta pomogła Steve’owi zrozumieć, że ludzkość może przetrwać w zdrowiu bez fizycznego pożywienia. Z zapałem przyjął dietę bez pożywienia. Evelyn, bazując na swoim własnym doświadczeniu pozostawania bez jedzenia, zdecydowała się żyć bez jedzenia wspólnie z mężem.

By zacząć żyć bez jedzenia, Steve i Evelyn kierowali się przewodnikami przygotowującymi ciało do obudzenia w nim uśpionych zdolności. Dlatego przeszli 21-dniowy proces, by pokonać nawyk polegania na jedzeniu dla podtrzymania ciała. „Ta książka doprowadziła mnie do zastanowienia się: co ja przyjąłem i co większość ludzi przyjmuje jako rzeczywistość. Szybko zrozumiałem, że jesteśmy tutaj, aby zrozumieć i nauczyć się, że mamy stuprocentową kontrolę i, co ważniejsze, odpowiedzialność za to, czego doświadczamy w naszym życiu”.

Według Steve’a ciało ludzkie początkowo nie było stworzone do pobierania pokarmu. Rodzaj ludzki zaczął jeść dla przyjemności i wtedy nasze ciało zostało zmuszone do wykształcenia systemu trawiennego. Steve wierzy, że uzyskiwanie substancji odżywczych z pożywienia nie pozwala naszym ciałom funkcjonować na najwyższym poziomie swych możliwości. Mówi: że „jedzenie nie jest niezbędne do przetrwania, że nawet niszczy nasze zdrowie i ogranicza długość naszego życia”.

Większość ludzi jest świadoma głodu i zagłodzenia. Steve wyjaśnia, że aby żyć bez jedzenia, należy poświęcić czas i energię, by opanować ciało i umysł. To oznacza wyrzeczenie się emocjonalnego przywiązania do jedzenia i rozwinięcie pełni wiary przed podjęciem próby życia na świetle. To może być proces długotrwały, zależnie od tego, w jakim miejscu jesteśmy na naszej duchowej ścieżce.

Ale z czego zdał sobie sprawę Steve, a czego nie wiedzą ci, którzy przyjmują pokarm? Steve wierzy, że musimy traktować każdą substancję jako wibrującą energię. Każda substancja porusza się zgodnie z pewnym wzorem matematycznym. Te ruchy nie są widoczne dla ludzkiego oka, tak jak fale dźwiękowe istnieją cały czas, ale my jedynie słyszymy stację radiową, gdy włączymy program. Ultrafiolet jest najwyższą częstotliwością koloru widocznego dla nas, istot ludzkich. Wibracje, które mogą zostać przekształcone w energię dla naszego ciała, są poza widocznym dla nas pasmem. Dalej zauważa, że świadomość rodzaju ludzkiego ma wyższą częstotliwość niż jedzenie. Gdy spożywamy jedzenie, przyjmujemy niższą częstotliwość, co ściąga w dół nasz wzór wibracji, Wówczas nasze ciało nie może funkcjonować stosownie do swoich możliwości, a nasza świadomość jest nadwyrężona. Ponieważ wszystko w życiu, łącznie z jedzeniem, ma swój wzór energetyczny, na który wpływają silne przekazy naszej świadomości i innych wokół nas, gdy spożywamy to jedzenie, ono miesza się z energiami naszych ciał i powoduje, że wzory naszych energii są tak zakłócone, że trudno je odróżnić.

Steve przyznaje, że człowiek może nadal przyjmować jedzenie i trenować swoją świadomość, aby „zneutralizować te energie”. Jednakże negatywne energie kumulują się we wszechświecie przez tak długi czas a człowiek jest wystawiony na tyle toksyn, że trudno jest nam pozostać w wyższym wzorze wibracyjnym. Są sposoby, w jaki możemy poprawić nasz wzór wibracyjny. Na przykład lepiej jest jeść jedzenie, które ma wyższy poziom energii, jak surowe owoce, warzywa i płyny. Unikajcie wszelkiego mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego, ponieważ mają ekstremalnie niskie wibracje. Kluczowe znaczenie ma medytacja, jak również utrzymywanie spokojnych relacji z rodziną i przyjaciółmi. Trzeba mieć silne połączenie pomiędzy ciałem i umysłem, i słuchać sygnałów ciała.

Evelyn miała całkowitą wiarę, kiedy posłuchała głosu mówiącego jej, by odwiedziła święte miejsce Inków. Przeżyła pięć dni bez jedzenia, ponieważ była w stanie słuchać swojego ciała, które potrzebowało przerwy od toksycznej diety. To doświadczenie zbudowało pewność Evelyn w opanowaniu ciała i kontrolowaniu swojego życia. Zdała sobie również sprawę, że styl życia bez jedzenia przynosi wiele korzyści dla naszej planety.

Jakie jest biologiczne wyjaśnienie faktu, że ludzkie ciało może przetrwać bez jedzenia? Jak system trawienny, który ma za zadanie rozkładanie roślin i płynów, może nagle przestawić się na przyjmowanie pożywienia z powietrza i światła? Steve wyjaśnia: Prana, która jest falami o bardzo wysokiej częstotliwości (wyższej niż światło widzialne) jest tym, czego ciało miało używać, aby się utrzymać. Jest to inteligentna energia i dostarcza wielu innych korzyści naszemu życiu w zwiększonej świadomości i zdrowiu. By odbierać ten typ energii, nasz mózg ma bardzo potężne receptory energii, które znamy jako gruczoły dokrewne. Trzy najważniejsze w tej funkcji to podwzgórze, przysadka i najmniej znany - szyszynka.

Dla ludzi, którzy otrzymują substancje odżywcze w formie jedzenia, ich przysadka jest tak mała jak groch. Ich stożkowa szyszynka jest równie mała. Kiedy przyzwyczajamy się do życia bez jedzenia, płuca pomagają naszej szyszynce i przysadce. Gruczoły stają się aktywne i zamieniają energię świetlną w paliwo dla naszego ciała, co powoduje, że gruczoły powiększają się.

Powód, dla którego Evelyn i Steve wolą życie bez jedzenia, jest prosty. Jedzenie uszkadza ciało i skraca długość naszego życia z powodu chorób i starzenia się. Jedzenie jest nawykową przyjemnością, która początkowo nie była potrzebna. Ponieważ rodzaj ludzki przestał polegać na pranie, ciało było zmuszone dostosować się do zamieniania pokarmu w energię po to, by przeżyć. Po odstawieniu jedzenia, Evelyn i Steve cieszą się lepszym zdrowiem i większą energią. Życie bez jedzenia oszczędza im pieniędzy i zasobów. Steve już nie inwestuje swych dochodów w nabywanie żywności. Docenia to, że nie musi spędzać czasu, chodząc do sklepu spożywczego, robić posiłki, jeść, a potem zmywać. Nie poświęca teraz tak wielu godzin na ćwiczenia, gdyż nie zanieczyszcza już swojego systemu.

Jego ciało wymaga mniej snu i nie doświadcza zmęczenia. Według Steve’a ceną, jaką płacimy za jedzenie, jest obniżenie jakości i długości życia. Evelyn przyznaje, że usunięcie żywności z czyjegoś życia nie odbywa się bez wyzwań. Nie tylko w postaci ludzkich nawyków, ale też społecznych konwencji i braku zrozumienia ze strony tych, którzy nie są obyci z tą praktyką. Steve informuje, że życie bez jedzenia nie jest dla każdego i nie jest rozwiązaniem osobistych problemów. By odnieść sukces, wymaga to właściwego przewodnictwa i praktyki. Evelyn dodaje: „Ta informacja najpierw musi mieć sens w umysłach ludzi, abyśmy razem mogli pomóc też biednym i głodnym zrozumieć, dlaczego nie muszą umierać, jeśli nie mają jedzenia”. Steve czuje, że życie bez jedzenia jest codziennym wyzwaniem wymagającym „dyscypliny, zaangażowania i odwagi”.

Steve i Evelyn kontrolują swoje ciała odkąd przestali jeść, tj. od 1999 r. Celem Evelyn jest przypomnienie ludzkości, by powróciła do swojego pierwotnego czystego stanu poprzez całkowite poleganie na kosmicznej energii dla podtrzymania życia: „Życie Światłem jest rzeczywistością, której wszystkie istoty ludzkie mogą doświadczyć. To, czego potrzeba, to zrozumienie informacji, połączenie ze swoim wyższym Ja i wiara, że można to zrobić”.

To prawda... Możemy żyć światłem! Nie potrzebujemy jedzenia, by żyć, być zdrowym i szczęśliwym.

Źródło: LINK!