NATURALNE LECZENIE

DRZEWO GRAVIOLI
(Annona muricata)

Drzewa Gravioli rosną w ciepłym klimacie, są cały rok zielone. Najczęściej można je spotkać w Ameryce Południowej. Badania pokazują, że wyciąg z drzewa Gravioli jest bardzo skuteczny w naturalnej terapii raka. Zabija komórki nowotworowe w 12 rodzajach raka, w tym raka okrężnicy, sutka, prostaty, płuc, trzustki.

To wiecznie kwitnące drzewo rodzi owoce o smaku truskawki i ananasa, są odmiany przypominające cytrusy, banany, kokosy. Mają duże wartości odżywcze, bogate w cholinę, witaminę C, wapń, żelazo, magnez, fosfor, potas, sód, cynk, witaminę B6, kwas pantotenowy (B5), niacynę (B3), ryboflawinę (B2), tiaminę (B1). Jest owocem silnie energetycznym, bardzo skutecznym w oczyszczaniu ciała i leczeniu raka.

Graviola jest sprawdzonym lekarstwem na wszystkie rodzaje nowotworów. Poza tym jest środkiem przeciwbakteryjnym, przeciwgrzybiczym, skutecznym na pasożyty, obniża wysokie ciśnienie krwi, stosowana w leczeniu depresji, stresów, zaburzeń nerwowych.

Różne części drzewa Gravioli, w tym kora, liście, korzenie, owoce i nasiona owoców były znane peruwiańskim szamanom i Indianom w Ameryce Południowej do leczenia chorób serca, astmy, wątroby, zapalenia stawów.

Graviola podawana podczas chemioterapii chroni układ immunologiczny, co pozwala uniknąć śmiertelnego zakażenia, neutralizuje skrajne nudności, hamuje utratę masy ciała i włosów. Czyni chorego silniejszym w trakcie leczenia, zwiększa energię i poprawia spojrzenie na życie.

Związki z owocu Gravioli okazały się do 10 000 razy silniejsze w hamowaniu wzrostu komórek nowotworowych niż adriamycyny, lek powszechnie stosowany w chemioterapii. Co więcej, w przeciwieństwie do chemioterapii związek uzyskiwany z drzewa Gravioli zabija tylko komórki nowotworowe, nie szkodzi zdrowym komórkom.

Niesamowite antyrakowe właściwości drzewa Gravioli były już przebadane w 1940 roku, następnie przeprowadzono jeszcze dokładniejsze badania w latach 70-tych, niestety ta wiedza była i nadal jest kontrolowana przez przemysł farmaceutyczny.

Herbata z Gravioli, probiotyki i sok

Do wykonania ów herbatki można użyć dojrzałych liści, gałązek, kory. Należy włożyć do 1 litra wrzącej wody około 15 dojrzałych liści (świeże i suszone mają ten sam efekt). Następnie gotować na średnim ogniu około 30 min. aż woda wyparuje do 600 ml. Pić po schłodzeniu 3x dziennie przed jedzeniem: rano, w południe i wieczór. Trzymać herbatkę w termosie. Skutki leczenia widać już po 1 miesiącu. Ze względu na to, że Graviola powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych jest przeciwwskazana u osób z niskim ciśnieniem krwi.

Długotrwałe stosowanie Gravioli może spowodować wymieranie przyjaznych bakterii w przewodzie pokarmowym. Należy uzupełnić dietę w probiotyki i enzymy trawienne, dlatego zaleca się używanie Gravioli przez 30 dni a następnie zrobienie sobie dłuższej przerwy.

Można nabyć naturalne soki z owoców Gravioli lub kapsułki. W wielu krajach możemy kupić świeże owoce soursop, z których możemy sami robić świeże soki, można również zjadać z nich miąższ.

30 July 2013

WIESŁAWA