NATURALNE LECZENIE

DR ALAN MANDELL
(VIDEO)

(widea w języku angielskim)

#1 Body's Miracle Master Point Everyone Must Know - Dr Alan Mandell, DC

Reset Your BIOS in 60 Seconds - (Discovered by Dr. Alan Mandell, DC)

Tap the Back of Your Skull and Feel What Happens - Dr Alan Mandell, DC

MASZ PROBLEM Z USZAMI? - OBEJRZYJ

Podajemy kilka prostych metod, które można zastosować z powodu brzęczenia w uszach, dzwonieniach, etc..

Mamy wiele zgłoszeń i pytań o tą przypadłość... wiele osób uważa je za przebudzenie się E. Kundalini... owszem też występuje podczas tego procesu, ponieważ wszystkie nerwy są uwikłane w ten proces i ciało jest mocno przeciążone, poza tym zaczynamy odbierać na innej fali częstotliwości... ale dzisiaj wiele ludzi ma problem z uszami z powodu ich nadmiernego abjuzowania, np słuchawkami, słuchaniem głośnej muzyki, czy innych maszyn... powiedzmy sobie szczerze - sami prosimy się o problem z uszami... tak czy owak te ćwiczenia warto spróbować, bo tam może być większy problem i możemy stracić słuch.

W wideo nr. 3 dr Mandelli pokazuje nawet technikę z łyżkami... osobiście stosuję energię, misy tybetańskie, dzwonki i bywa, że problem mija po 1 healingu.

Warto też przemywać uszy wodą utlenioną... raz w tygodniu, 10 minut przed kąpielą/prysznicem... w ten sposób likwidujemy infekcje ucha, jeśli takie występują. Osobiście zalecam ząbek czosnku włożony na noc do ucha... pomaga nie tylko na ucho, nawet na serce i przynosi wiele innych korzyści.

Self-Help Technique to Remove Tinnitis (Ringing in Ears) - Dr Mandell

Więcej jego filmików znajdziesz tutaj:
LINK!